Директорът прави училището

  • 23 453
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако на мен ми рекламират училище с неграмотно написан текст, изобщо няма да го взема на сериозно и ще е всъщност антиреклама.
Предпочитам грамотни родители на съучениците на децата ми.
Последните реклами са еднакво неграмотни и с еднакъв стил, което е или един и същ потребител, или всички родители там са на такова ниво.

# 91
  • Мнения: 6
За сетен път се уверявам,че няма какво да правите, освен да критикувате.Съжелявам такива като вас.Да Васил Друмев е ЧУДЕСНО УЧИЛИЩЕ.Като виждам вие голямо творчество влагате.

# 92
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато има какво - критикуваме.
А ти само за да ни кажеш колко е чудесно училището ли се клонира, т.е. регистрира?
Не съжалявай, аз съжалявам такива, които дори съжалявам не могат да напишат, но иначе много разбират от училища.
За сетен път се уверявам,че няма какво да правите, освен да критикувате.Съжелявам такива като вас.Да Васил Друмев е ЧУДЕСНО УЧИЛИЩЕ.Като виждам вие голямо творчество влагате.

# 93
  • Мнения: 24 467
А- творчество, за жалост, доста от нас не вкарваме в темата, т.к. въпросното училище ни е далечно и не ни интересува конкретно.  Laughing Обаче има интересни включвания, които ме карат да приема темата като... любопитна.

# 94
  • Мнения: 6
Лилянче явно си много напред с материяла.Като те дразни мъжът ти или детето не си търси на кого да си го изкараш .Няма ли какво да споделиш относно темата.Лошо ли е да си даваме мнението.Аз имам само няколко коментара,почнах да пиша за директора и училището защото това което пишат за него не е така.Дъщеря ми е в  първи клас в това училище,и аз съм с много добри впечатления.Нямам намерения да се заяждам с другите в този форум,смисъла не е такъв.СЪЖАЛЯВАМ да ,такива като теб,много ''грамотни''.

# 95
  • Мнения: 143
За пореден път се убеждавам че в този форум има хора които просто обичат да си чешат езиците.
Аз и Доринта писахме тук само за да кажем че в това училище се отнасят добре с децата и че някой хора искат да злепоставят директора и да провокират името на училището.

А вие  си останете в темата все така грамотни и злобни.

Хубав ден на всички "НЕГРАМОТНИТЕ" се оттеглят. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 6
Въпросната Лиляна има лични мотиви да се заяжда.Върнах се назад във форума и четох нейните коментари.Ако ги прочетете ще разберете.Наистина няма смисъл повече да коментираме,избягахме от темата.Ние си казваме мнението и в това няма нищо лошо.

# 97
  • Мнения: X
Абе нищо лично, но мъжът ми е от нея махала - до Спортна зала и 90% от приятелите му още живеят там. Трима само посмяха да си запишат децата във Васил Друмев. Двамата си отписаха децата бързо, третият каза че ще го прави като свърши учебната година. Всички останали ги записаха в Найден Геров, Раковски и училището, което е до Пикадили Чаталджа (забравих му името).
Миналата година в класа на дъщеря ми дойде едно момиченце от Васил Друмев. Тогава бяха втори клас. Не можеше нищо, все едно не е било в първи клас. Едва тази година започна да настига другите.

Аз за Васил Друмев не само, че до сега не бях чувала хубави работи, ами съм слушала само лоши. За директора пък най-много.

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 17:54 от Анонимен

# 98
  • Мнения: X
Ние си казваме мнението и в това няма нищо лошо.
А погледнахте ли от кога е темата?
Винаги е много забавно, когато някой току-що регистрирал се се разпише в тема на повече от две години, интересува се само от нея и започне да дава квалификации за останалите потребители.  Wink

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също си казвам мнението и не съм казала, че има лошо някой да казва своето.
Нищо против нямам нито към конкретен потребител, нито към конкретния директор. Говоря общо и изобщо. Но някои тук са се припознали в моите обобщения за неграмотни и са се засегнали.
Няма начин да ме обидите или злепоставите с ровене по мненията ми. Грамотността няма общо с "личните мотиви". Никога няма да приема такива хора сериозно, колкото и да се кълнат, че е чудесно, прекрасно и прочее реклами.

Грамотен не е равно на злобен и обратното също не е вярно:
...
А вие  си останете в темата все така грамотни и злобни.
...

# 100
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Тази година синът ми ще е първи клас  и въпреки лошите отзиви реших да го запиша там защото ни е близо до вкъщи. Но има нещо друго ,  всичките ми познати  казват -училището е лошо, но никой не казва конкретно какво е лошото. Аз съм възпитаник на СОУ Климент охридски , което уж се води елитно , да ,но повечето излязахме с ниски дипломи и от целия випуск успяха само 4 човека да влязат в езикова гимназия  . Какво му е елитното на едно такова училище където  контролните се решават в къщи от родителите и се дават на другия ден за проверка- и ако детето има ниска оценка родителите идват да се карат и разправят с учителите , защото не могат да понесат че децата им не са гении, за каквито ги мислят.Освен че Климент се намира на центъра, нищо елитно не виждам в него и не бих записала детето си там.

# 101
  • Мнения: 2 898
Тази година синът ми ще е първи клас  и въпреки лошите отзиви реших да го запиша там защото ни е близо до вкъщи. Но има нещо друго ,  всичките ми познати  казват -училището е лошо, но никой не казва конкретно какво е лошото. Аз съм възпитаник на СОУ Климент охридски , което уж се води елитно , да ,но повечето излязахме с ниски дипломи и от целия випуск успяха само 4 човека да влязат в езикова гимназия  . Какво му е елитното на едно такова училище където  контролните се решават в къщи от родителите и се дават на другия ден за проверка- и ако детето има ниска оценка родителите идват да се карат и разправят с учителите , защото не могат да понесат че децата им не са гении, за каквито ги мислят.Освен че Климент се намира на центъра, нищо елитно не виждам в него и не бих записала детето си там.

Как определяте, че  едно училище е елитно?

# 102
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За Варна, 3 са набедени за елитни. Велика причина е цялата работа. Едно е най-търсено май последните години. После има няколко повече от прилични „квартални“ училища и май дотам свършват обичаните от родителите /с жар Simple Smile/ училища. “Квартални“ са всички освен горните четири Simple Smile.
Четирите: Кирил и Методий, Охридски, СОУПЧЕ-то, Славейков.

# 103
  • Мнения: 2 898
За Варна, 3 са набедени за елитни. Велика причина е цялата работа. Едно е най-търсено май последните години. После има няколко повече от прилични „квартални“ училища и май дотам свършват обичаните от родителите /с жар Simple Smile/ училища. “Квартални“ са всички освен горните четири Simple Smile.
Четирите: Кирил и Методий, Охридски, СОУПЧЕ-то, Славейков.

Много ми хареса думата набедени newsm53. Имам достатъчна представа за всички изброени училища. Беше ми интересно как точно родителите ги определят като "елитни". Защото за мен това е просто мода на думи.

# 104
  • Мнения: 24 467
На мен ми е интересно не "кои" училища се считат за такива, а какви са характеристиките им, за да се сподобият с този етикет.

Общи условия

Активация на акаунт