Как премахвате петната от сокчетата и пюретата?

  • 7 495
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Добре, мерси все пак  Heart Eyes Ще питам на друго място, защото в интернет никъде не пише.

# 31
  • Мнения: 238
А къде в Ямбол го продават този препарат?

# 32
  • Мнения: 1 194
А къде в Ямбол го продават този препарат?
В магазини Вилтон Peace

# 33
  • Мнения: 199
Аз лично в София никъде не съм го виждала.Купих си го случайно докато бях на морето от един магазин.Но ще се поогледам пак.

# 34
  • Мнения: 238
Mimoza, благодаря.
Сега  четох, че петната от моркови и ябълки трябва да се намажат с олио, защото били мастноразтворими и после с Ваниш и всичко се изпирало.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мислех да пускам тема за петната и видях тази.

Опитала съм какво ли не,само този с патето 4исти.Но ве4е и аз не го намирам ,там от където го купувах преди.Дайте ,моля ви име на производителя или нещо,което ще ми помогне да го издиря в София Praynig

# 36
  • Мнения: 199
"Перилис Трейдинг"ЕООД,9151 Кичево,обл.Варненска.ЗА мнения и въпроси 052/608 681.Това пише на гърба.
А незнам дали някой си спомня,преди 4-5год., имаше един друг български препарат (в същото шишинце като от шампоан Па-па,но в бяло и червено,не мога да си спомня как се казваше,примерно К.../някакъв номер)за петна,който беше уникален.Но май са го спрели от производство,защото никъде не съм го виждала. Thinking

# 37
  • Мнения: 199
Mimoza, благодаря.
Сега  четох, че петната от моркови и ябълки трябва да се намажат с олио, защото били мастноразтворими и после с Ваниш и всичко се изпирало.
Ще го пробвам непременно! Peace(даже може да нацапам нещо,за да видя става ли  Joy)

# 38
  • София
  • Мнения: 146
вениш

# 39
  • Мнения: 341
Mimoza, благодаря.
Сега  четох, че петната от моркови и ябълки трябва да се намажат с олио, защото били мастноразтворими и после с Ваниш и всичко се изпирало.
Ще го пробвам непременно! Peace(даже може да нацапам нещо,за да видя става ли  Joy)
И аз ще пробвам...а ако е доста старо петното ,дали ще стане  newsm78

# 40
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 39
заинтересувахте ме с този СПОТ,имам няколко дрешки който много харесвам и бих го пробвала,
та от Пловдив някой знае ли къде може да се купи?

# 41
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Аз след като петна от махнах грес и петна от череши със Спот на Перилис http://www.perilis.com/preparati/prep_po4istwane_uporiti_petna.php  съм му фен.Запасявах се от Варна, но свърши, след няколодневно издирване в София, писах в Клюкарника и там ме посъветваха да пиша на мейла на производителя - perilis@dir.bg , от там ми дадоха телефона на дистрибуторите за София.В нашият квартал/Банишора/ ги има в едно малко магазинче за хранителни стоки на ул.Враня, цената е 1,80лв.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 166
Моля те, nandi, уточни в коя част на ул.Враня е магазинчето.

# 43
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Тръгваш по Враня от ХЕИ в посока ЦДГ Алиса, на един ъгъл от дясната страна има Месарски магазин/или цех не ми стана много ясно/ точно срещу него има на ъгъла плод и зеленчук, хранителен магазин и още един хр.магазин.Та в този последния имат продуктите на Перилис.Дано си ме рабрала , че  доста замотано го обясних.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Всички петна премахвам с крем за бръснене "Каро". Моята щерка не дава да я хранят в яслата, храни се сама и всеки ден от дрехите и разбирам какво е било менюто, дори не се налага да чета таблото Mr. Green Съответно нито Вениш, нито Астониш /които обикновено ми вършат работа/ ми помагат в конкретния случай. Намазвам петната с крема за бръснене и си оставям дрехите в пералното, докато им дойде редът за пране. Няма помен от петънце след изпиране.

Общи условия

Активация на акаунт