Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 270 345
  • 1 547
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 352
Ами да, топъл беше още, даже горещ, но пусто нетърпение  Embarassed. Обаче с този крем стана страхотна вкусотия!
Следващия път ще си изпека отделно два блата, за по-сигурно.

# 1 006
  • Мнения: 11 747
Marieta , и аз съм се навила, да пробвам с твоя крем! Да видим кога ще е, че мисля тази седмица да пропусна, станах вече досадна, все този сладкиш правя.  Blush  Аз мисля, както си е изпечен, отгоре да намажа дебеличък слой крем и отгоре шоколадовата глазура. Така е красивичко и интересно, без да режа блата и без да пека два отделни.

# 1 007
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ами да, топъл беше още, даже горещ, но пусто нетърпение  Embarassed. Обаче с този крем стана страхотна вкусотия!
Следващия път ще си изпека отделно два блата, за по-сигурно.

Важното е, че на вкус си е същия! Simple Smile А и един дефект винаги може да се превърне в ефект! Simple Smile

# 1 008
  • Мнения: 6 713
Извинявам се, ако е коментирано - дали може с домашната майонеза без яйца на Лабрекс да стане също?

# 1 009
  • Мнения: 11 828
Правих пак торта за годишнината ни, този път доза и половина, разрязах на два блата. Кремът беше без крема сирене, че нямах и имах само шоколадов Оле, разбих го първо с около 300 мл. мляко, добавих пудрата захар и сметаната. По-лекичък беше така без кремата.

Лурдес, аз досега само с домашна майонеза съм го правила, но с яйце. Предполагам обаче, че и така ще стане, мислех си даже да пробвам..

# 1 010
  • София
  • Мнения: 1 341






Извинявам се, ако е коментирано - дали може с домашната майонеза без яйца на Лабрекс да стане също?

Аз приготвям сладкиша само с млечната майонеза на Лабрекс - не се притеснявай да я ползваш.

# 1 011
  • Мнения: 60
аз го правя като разбивам едно яйце със 150 мл олио с вилица , става много хубаво

# 1 012
  • Мнения: 6 713
Благодаря ви за отговорите момичета! Ще пробвам значи смело Party

# 1 013
  • Мнения: 1 972
Вчера го правих за втори път и го намазах със сладко и след това шоколада с маслото... Ми не ми хареса Thinking маслото и шоколада не попиха в блата. Предния път без сладко беше по-добър.

# 1 014
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Вдруги ден чакам гости. Дали не е рано днес да направя сладкиша Thinking

# 1 015
  • София
  • Мнения: 461
Ето една тортичка и от мен Grinning

# 1 016
  • София
  • Мнения: 461
Някой пробвал ли е да замени водата с прясно мляко Thinking Мисля,че ще е по-пухкав с мляко....Какво ще кажете?

arina ,лично на мен ми харесва повече след 1 ден престой Peace Но това е ако правиш торта,ако е като сладкиш си го направи същия ден Wink

# 1 017
  • Вече на село
  • Мнения: 569
кафе със сметана, благодаря ти.

# 1 018
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Направих го. Отгоре върху глазурата обилно поръсих смляни орехи и дори леко ги понатиснах, за да поеме по-голямо количество. Опитах го и много ми хареса комбинацията шоколад-орехи Peace

# 1 019
  • Мнения: 850
  Искам да похваля сладкиша , правих го в неделя и стана чудесен , всички , които го пробваха много им хареса ! Благодаря за рецептата  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт