Малък Сечко вън върлува, ЮЛЧЕТО в къщи палува!

  • 18 072
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 806
Зара с бебешки дрехи има и в геомилевския мол Peace

Ники е страхотен сладур Heart Eyes

Цитат
Дори и да се случи да родите в месеца , седмицата или дори на датата , в които сте изгубили близък човек , приемете го като добър знак - че този човек ви наблюдава и закриля , вас и децата ви  .

аз много пъти съм си мислела, че не е случайно това, че аз забременях толкова бързо (от първия път), а сестра ми забременя въпреки ескапеле само два месеца след като почина татко  Peace

Кати, договор за доброволно здравно осигуряване можееш да сключиш с всяко едно от лицензираните здравноосигуурителни дружества - има ги на сайта на Коомисия заа финансоов надзор Макар да има нещо общо със заастрахователния договоро, не е такъв. Нормативно е уреден в Закона за здравното осигуряване (глава трета мисля, че беше Embarassed)


Ува, това все пак е модерен метод и  е за предпочитане пред традиционното опеериране, пожелаваам ти бързо да ти мине тазии грижа от главата  Hug

Хриси, независимо къде го извеждаш и с какъв транспорт все ти трябва паспорт. Бързо става, а снимката мисля, че също няма да е проблем, Ще се заплесне да гледа прожекторите и за секунда ще го щракнат

# 721
  • София
  • Мнения: 3 414
Ей като ме няма сте се разписали  Laughing
Мина добре,децата били много послушни всичко е изпълнено по списъка  Joy
Ще пиша довечера че ме боли глава.
 Hug

# 722
  • Мнения: 384
Иве,браво.
Марти,как така с ескапеле е забременяла?Пила е ескапеле и то не и е подействало така ли?А после не са ли я посъветвали да абортира?Питам защото във форума има тема за жени които забременяват въпреки ескапелето,а после ги карат да абортират защото се увреждал плода от него.
Специално аз имам две познати жени на които се случи и е направо ужасно.

# 723
  • sf
  • Мнения: 10 205
Ох, днес ми беше много гаден ден, всмисъл много работа, станах вир-вода, цял ден с мокри крака, добре поне,че не беше студено.
С мъжо още сме скарани, не ми се прибира.

Четох набързо- ама да кажа- за вадене на задграничен паспорт на дете, трябва и детето , и родителите да отидат в паспортното. Ние вадихме когато вико беше на 6м- беше много смешно докато го снимат. Та къде ще ходите?
НИе мислим пак в Турция да сме на морска почивка.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики ти ли напуска ВиК в 236 бл.Можеше да пием кафе аз бях с кучето на вън,ей пусто...
какъв е този препарат Марти,Яна?

# 725
  • sf
  • Мнения: 10 205
Не, мъжо беше  Joy
Ама ще пием някой ден, с яна откога се каним да щурмуваме Джъмбо  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 1 806
Кой Иве, ескапелето ли? Това е хапче, което се пие до 72 часа след акта, за да не забременееш. Браво на мъжете за днешнното гледане Peace

Янче, тя май не беше казала от самото начало, а по-късно. Така или иначе обаче никой не й е говорил за аборт (и по-добре, че аз съм влюбена в Давид  Heart Eyes). Не знаех за това, че е опасно, мислех, че е като протиивозачатъчните

ето го моя избор за Евровизия - поздрав

# 727
# 728
  • Мнения: 384
Ева ме кефи максимално,все е с компания,с някаква тайфа абе да не се повтарям пак като кой.  Joy
Марти,сега като разбирам че е можело да запазят детето тия две момичета,особено едната ми е близка и ми става гадно.Няма да й казвам.
Иве,ескапелето е средство за бърза контрацепция.И аз пих веднъж,помогна ми.Няма в момента друго напазара,сега е 28лв. беше 36,ужасна работа.Искам да го видя тоз Давид бебок!  Heart Eyes Първата братовчедка на мъжът ми я чакаме да роди и нея вече всеки ден.Дето им кумувахме.Момиченце,на 25 февруари й е термина,но по-рано каза че ще е.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 204
Седнах, налях си едно мартини и преди да почна да ви чета се позамотах  Crazy
Хриси ние вадихме на Преско паспорт есента за Гърция- всичко е така както са ти казали.Много е хубаво във Виена, блазе ви  Blush Аз се замислям за Лондон, но евтините самолетни билети , които бяха до миналата година, вече не са евтини  Rolling EyesТака, че сигурно ще се разминем.
Кати, благодаря много , че ме подсети за тестовете за имунитет, не се бях сетила.Ако някой настоява със спринцовките предпочитам да си им пусна тест.
Като заговорихте за здравни осигуровки само да подсетя тези , които се осигуряват здравно като безработни, да не пропуснат да си подадат Дехларация обр. N 7 до края на месеца  Laughing
И още щях да пиша , ама вече се опияних бая. А още е само 8.30. То е ясно , че това напрежение ще ме избие в някоя грешна посока  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 1 806
Янче, може би е по-голям риска да се роди увредено бебе, но едва ли е сто процента, всъщност със сигурност не е. Аз съм чела случай как една майка изкарва варицела в ранна бременност и ражда здраво бебе. Дори при рубеолата не е сто процента риска, но от друга страна като ти поставят така нещата, трудно би рискувала

# 731
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Иве, салонът, където аз се рисувах се казва Мими, а не Мания Wink
И ние вадихме паспорт на Дели. Така е, както е писала Били.
Нощният памперс го махнахме на година и 11. Сега като му се припишка и ме буди и си става.
Вики, кой е вашият МОЛ?
Днес бяхме на детски рожден ден. Дели страшно много обича вече да играе с деца.
Получих много хубаво бельо от мъжа ми за св. Валентин. Зарадва ме, усетих го, че го е избирал с желание Heart Eyes
Ели Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 21:57 от borianna

# 732
  • София
  • Мнения: 3 414
ААА,сега затопилих за какво говорите и аз съм пила един път ама тогава се казваше другоядче.
Боряна честито.
Ева много я искам за снаха ама няма подходящ.
Еуфорията им премина и към 18ч вече бяха както вчера и както винаги.В резултат на това аз искам да напусна терена,съвсем сериозно.

# 733
  • Мнения: 329
мерси Янче  Hug И ти като писа как Надина плакала и за купено нещо веднага ги оприличих двете разбойнички  Laughing
Ние утре отиваме на Кюстендил , Ева е щастлива , обезумява като чуе че отива при кака си  Laughing
Еее Иве, браво на твоите мъже  Grinning
Вилма , наздраве  Grinning
Що да няма Иве??  Laughing

# 734
  • Мнения: 43
Никсъна и Ева са големи сладури. Голям кеф ми е да гледам юлчета, но напоследък по-рядко пускате снимки. Хайде вземете си бележка  Wink
Вики, хареса ви в Турция, а  Wink Ние още не сме измислили къде ще ходим на море, но пък обмисляме вариант да отидем до Истанбул за старта на Формула 1.
Мариян трета вечер си ляга гладен  Sad Лошото е ,че му се свива стомахчето и вече и другите работи, които харесваше не иска да ги яде...
Ува  Hug

Общи условия

Активация на акаунт