Мъжът на моя приятелка ме сваля

  • 13 659
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Как ги мразя тези мьже Close
Приятелката ти няма да ти повярва,ако и кажеШ Naughty,така 4е направо спри всякаква врьзка с този младеж.Изтрий го като контакт от Фейсбука,като ти звьни по тел. не му отговаряй,ако звьни сьс скрит номер,му кажи 4е в момента си с приятеля ти и искате малко спокойствие двамата и затвори телефона.

# 16
  • Мнения: 1 155
Просто му кажи директно, че ти досажда и това е!

# 17
  • Мнения: 426
Аз веднъж казах на една патка,тя уж миблагодари,рева,съвети ска.На следващият  ден  ми казва:ти си курва.Защо?Защото мъжът ти не може да си държи панталона вдигнат.
Да,същата работа беше и при мене.

# 18
  • Мнения: 1 085
Директният подход е най - правилния.
Отрежи го така, че да няма никаква нежда и да спре да те притеснява.
И не казвай на приятелката!

# 19
  • Мнения: 539
Как ги мразя тези мьже Close
Приятелката ти няма да ти повярва,ако и кажеШ Naughty,така 4е направо спри всякаква врьзка с този младеж.Изтрий го като контакт от Фейсбука,като ти звьни по тел. не му отговаряй,ако звьни сьс скрит номер,му кажи 4е в момента си с приятеля ти и искате малко спокойствие двамата и затвори телефона.
Правилно newsm10,но сподели и с твоя приятел,да не направи този някакъв курвенски номер.

# 20
  • Мнения: 0
Не мога да кажа какво трябва да направиш ти, защото не познавам нито теб, нито останалите хора в историята.
Но преди време бях в подобна ситуация. Гаджето на една от най-близките ми приятелки очевидно имаше някакви намерения към мен. А тя беше безумно влюбена в него, много повече отколкото той в нея. Живееха заедно и връзката им беше вече 2-3 години мисля. Та, въпросният ми звънеше уж под предлог, че иска да се посъветва нещо с мен, и разни други алабализми. Него не беше трудно да го откажа - всъщност това е твоята по-лесна задача. Но се чудех как да постъпя с приятелката си. И просто в един удобен момент я попитах как би реагирала, ако моето гадже започне да я сваля или го види с друга.  Тогава тя ми каза, че най-вероятно няма да ми каже и изтъкна добри доводи. Е, точно в този момент и аз взех решението, че няма да й кажа. В крайна сметка, след още една година те се разделиха, а приятелката ми в момента е щастлива със съпруга си.
Дано да съм помогнала...

# 21
  • Мнения: 11 722
Просто му кажи директно, че ти досажда и това е!

Аз съм на това мнение, но никакви срещи насаме.
Блокирай го във фейса.
Кажи на приятелят си, а на твоята приятелка не споменавай. Когато му дойде времето тя ще разбере по един или друг начин, но поне запази съвестта си чиста.

# 22
  • Мнения: 6 713
О,само не й казвай!В крайна сметка ще излезе,че ти си виновна.Повярвай ми.

Да, така ще стане и според мен. Confused

От твоя страна не трябва да има никаква, ама никаква реакция към този човек. Нула, зеро. А във фейса излизай офф-лайн пък като го видиш Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 841
Отблъснатият мъж е най-коварното същество на света. Нямаш представа на какво са способни. Затова много бързо трябва да:
- споделиш с приятеля си;
- отрежеш категорично натрапника;
- дистанцираш отношенията с приятелката.

В противен случай ще си докараш само проблеми и ще си без вина - виновна. От личен опит ти го казвам. Не оставяй нещата така.

# 24
  • Мнения: 6 713
В противен случай ще си докараш само проблеми и ще си без вина - виновна. От личен опит ти го казвам. Не оставяй нещата така.

И аз мисля, че от нещо уж безобидно, после могат да станат по-големи проблеми. Натрапниците - АУТ! #Cussing out #2gunfire

# 25
  • Мнения: 59
Само дето този кретен,ще си избере следващата приятелка на приятелката и.
И какво.............
Ще му се разминава все така ли?
А горкото момиче е влюбено и си спи спокойно.Това загубено нейно време с този мъж,кой ще и върне?
Крайният резултат всички го знаем.
Намери начин и тя да разбере,ако не от теб,нека да е от някой друг.
Но твоят приятел,трябва да е на ясно с всичко това,така че: действай...

# 26
  • Мнения: 462
ей, тва мъжете са големите лайна!

# 27
  • Мнения: 1 568
Говна.
Мразя такива "мъже",бих убила такова човешко подобие.

# 28
# 29
  • Мнения: 3 794
А защо никога няма тема 'Най-добрата ми приятелка ми каза, че мъжа ми ми изневерява'  newsm78

По темата - подкрепям BirdsFlu   Peace

Общи условия

Активация на акаунт