Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 065
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • Madrid
  • Мнения: 514
Пете,благодаря ти много!Просто ми е толкова скучно вкъщи,че си намирам интересни занимания  Rolling Eyes А се оказа,че на Сами също му е интересно и така,когато се обадят за кастинг,отиваме...

# 631
  • Мнения: 3 336
Неда, мерси, дано Hug

Пепи, щом детето иска съм съгласна. Ако го бях решила и наложила на детето щях да имам колебания, но щом сам го иска - нека така да бъде. Обясних му какво означава това решение и че връщане назад няма. Чак в 5-ти клас ако иска ще са заедно, но 4 години ще учат отделно. Нещо е станал фал със свидетелствата, забравили са да ги поръчат явно, надявам се това да се руши понеделник- вторник и да си ги запиша по жива по здраво. Честити зъбчета Heart Eyes

Илиндичка, окончателно е, мъжа ми е изкукуригал, говори че щял да търси любовта на живота си, а 9 години ми говори че "НЕМА любов" - цитат. Обадил се на майка ми да й се похвали, че преспал с друга жена и естествено аз съм виновна Mr. Green Тъпо ми е, нервирах се, трудно ме беше да взема решение дали да се разведем, но сега съм решена това да е края, но има доста неща да се решат преди развода. Подписала съм нещо, което не знаех какво означава и сега съм горд съдлъжник на една ипотека от която лев не съм взела Tired Освен това иска да плаща по 80 лв на дете издръжка и въобще ситуацията е от красива по-красива. Но някак си ще се решат нещата рано или късно.

На Ели й излязоха допълнителни кътници, не знам кои са по ред и два долни сменени зъба има. Ники още си е с млечните зъби и няма нови кътници.

# 632
  • София
  • Мнения: 615
mishlentze Ох, колко е жалко да чуя тази грозна действителност. Защо мъжете мислят с ...  ooooh! Нямам думи, само ще ти кажа, че този мъж не ви заслужава.  Peace

# 633
  • Мнения: 4 514
мишле, кураж! Тук сме и колкото и да сме малко - до теб сме!  Hug

# 634
  • Мнения: 3 336
Мерси, момичета Hug Как изкарвате празниците?

# 635
  • София
  • Мнения: 615
Пишем ги дъждовни  Wink

# 636
  • Мнения: 3 336
Пишем ги дъждовни  Wink

Надявам се до 2 седмици да се оправи времето и да пече яко слънце, че се глася да взимам отпуск и да ходим на море с децата....

# 637
  • София
  • Мнения: 615
Ще, ще  sun sun sweating sohappy travel dancing

# 638
  • Мнения: 4 514
Тук се давим в момента, а трябва да излизам, нямам и кола....  ooooh!

# 639
  • Мнения: 690
Най-сетне слънцето изгря и на нашата улица! Има надежда за морето Simple Smile

Мишле,  Hug

Ние сме добре и поздравяваме всички  Heart Eyes

# 640
  • Мнения: 3 336
Надежда има, но не повече от 26 градуса Grinning Дано станат жеги след седмица Praynig

# 641
  • София
  • Мнения: 1 155
ехх, Кали сега като чета ... много съжалявам. Бяхте хубава двойка.
А относно децата в различни класове - аз бих избрала на мен какво ще ми е по-лесно и удобно - в един клас.  Laughing
И Вики наесен е ученичка, ще споделяме опит ...  записахме я днес в 31во у-ще, в района ни е.
За зъбите - сменихме 4 зъба (х 2 горе и долу), горните са още в процес на растеж още ... ма какви големи зъби  Crazy

# 642
  • Мнения: 720
И нашите нови зъбки са големи  Simple Smile Седем паднаха , 6 са изникнали новички , а един друг се клати и ще падне скоро...

# 643
  • Мнения: 678
Много зъби Мимето сменила....Ние още само 2 отдолу...На есен ще сме предучилищна,но сме в училището..

# 644
  • Мнения: 720
Ами рано започна да ги сменя , още не беше навършила 5г когато й падна първото зъбче...
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт