Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 072
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 336
Момичета, как изкарвате ваканцията, къде се покрихте повечето напоследък? Heart Eyes Надявам се да нямате време от хубави преживявания Hug

# 661
  • Мнения: 4 516
Ами как, мишленце, предимно работейки. Sad
Децата са в командировка от 2 седмици, още близо толкова няма да ги има, зверски ми е мъчно за тях, но те са щастливи и доволни. Добре, че го има скайпа. Simple Smile
Хубавото е, че поне морският бряг ми е до дупето, та не страдам от липса на плаж. То аз не съм и голям фен де. Надявам се през септември  да ни се отдаде възможност и на почивка да отскочим, където и да е, макар че тогава мъжът ми ще е ужасно зает.
Ти как си? Ще заведеш ли децата някъде? Надявам се семейните ти проблеми да не ти скапват лятото!  Hug
Ей, Западна Бг, пратете малко дъждец и ветрец насам, че се топим здравата тук!  Praynig

# 662
  • Мнения: 3 336
Кити, пращам ти свеж бурен ветрец - почти на буря отива Laughing Аз съм голям фен на плажа и морето, но пък са ми далече.

За дечицата - важното е, че си изкарват добре Peace Надявам се ти да си почиваш ефективно. И аз се надявам септември пак да идем до морето. Моята приятелка от Варна ни беше поканила да ходим с децата, ще проверя тези дни дали офертата е валидна Grinning Иначе уикенда ще ходим на преход за 2 дни до Рилските езера, надявам се да не им дойде много на децата. И на тримата ще ни е за първи път, надявам се да не се изложи майка им, че ще ми се смеят колегите Laughing Иначе баща им мислел да ги води някъде за 10 дена, надявам се да ме уведоми предварително, че нещо все ме известява в последния момент. Къса ми нервите, но ще се оправя, само делото да мине Rolling Eyes Тази седмица за последно са на лятно училище, после ще видим какви ще ги мислим Grinning

# 663
  • Мнения: 678
Ние сме добре -в момента съм с 4 деца...2 мои и 2 на сестра ми....справям се някак.....но е доста трудно...

# 664
  • София
  • Мнения: 615
Ние бяхме малко на планина, сега за жалост работа и дежурна градина ни чака.  ooooh! Не съм слушкала явно ...

# 665
  • Мнения: 690
Здравейте и от мен!

Ние сме добре, бяхме на море, после децата бяха за малко при баб си - ние младоженци  Laughing. Сега са в дежурната градина, но от понеделник пак сме отпуска. Ще идем за малко на планина и после релакс на вилата.

Неде, вчера видях Камен и ти пратих поздрави (не знам дали ти каза). Ама страшен чаровник е! С тези големи очи направо ми взе акъла.

Поздрави и  Hug на всички!

# 666
  • София
  • Мнения: 615
petenceto Това е трик, като го видиш и да му зяпнеш очите и да не обърнеш внимание колко е мръсен, охлузен, ранен, посинен, одран и т.н.  hahaha Не ми е предал поздравите, разбира се.  Hug Явно не сте в нашата група, нещо при най-различни г-жи хич не му се ходи на моя, ама няма как. Добре че се спасявате скоро.
Поздрави на всички!  Peace

# 667
  • Мнения: 720
И ние сме в отпуска , ходим по разходки и търсим мебели за детската стая... Булсатком най-сетне сложиха второ устройство за телевизора в нейната стая  Rolling Eyes бяхме подали заявка още на 29 юни , но все нямаха приемници ... и чак на 9 август ни излезе късмета.  В събота сложихме и ламинат много добре се получи . Мъжа ми иска леглото да е по-широчко , 120 см примерно , и да било с двулицев матрак... а аз държа гардероба да е по - функционален , рафтове да има примерно , а не като при  готовите детски стаи - все  са с едни малки гардеробчета , с по един прът за закачалки , и нищо повече - не събира много . А малката има от мене повече дрехи  #Silly , нали се преместихме миналата година в друго жилище , знам колко бяха нейните дрехи - колкото моите + на баща й - общо...
И скрин с чекмеджета искам...  pletka

# 668
  • Мнения: 3 336
Мимито & Светла, пожелавам ти един голям скрин и да си го напълниш целия със свои неща Laughing Мъжи ми се изнесе преди месец и сега ми дойде тамън пространството - разпростряла съм се добре, точно тази неделя ми дойде музата да разпределя по шкафовете. И аз се занимивах със смяна на доставчици на ТВ, нет и телефон - пуснах си близу, на сота батериите бяха също за смяна, и всичко това в първата седмица след като се изнесе сдаде багажа, та ми беше емоционално, ама се оправих. Почувствах се като шампион щом приключих с техниците, идваха няколко пъти и все искаха да ме набутат аз да си оправям след тях разни връзки по телевизорите Crazy Накрая ме хванаха бесните и му казах на единия, че ако можех да си ги вържа сама, нямаше да си викам техници. Онзи зяпна и ми оправиха всичко Rolling Eyes Ама големи нерви, ей Богу. Никога не се бях занимавала с това, ама ми дойде до главата.

Петенце, весело изкарване Hug Да си починеш добре Wink

Неда, догодина ти пожелавам по-голяма и по-хубава почивка Hug

Пепи, сигулно не ти е до разправяне с 4 деца, но ако ти се разказва нещо ще се радвам да споделиш Grinning Сигурно са ти взели здравето, аз не бих могла да издържа 4 накуп Crazy

Аз се надявам септември да е хубаво времето, защото мисля да заведа децата до Варна при една приятелка на гости. И да се държат прилично се надявам, но  с Еленка почти няма шанс да ми се сбъднат желанията Crazy Водих ги на Рилските езера с колеги и май ги отказах всичките от деца в скоро време Rolling Eyes Еленка се раздаде като за последно и сега за следващото пътуване до Крушунските водопади ще си остава вкъщи за наказание. Сърце не ми дава, но ми се е качила на главата и ще трябва да взема мерки, та дано на морето след това слуша. Много устато това същество Confused

# 669
  • Мнения: 720
и все искаха да ме набутат аз да си оправям след тях разни връзки по телевизорите Crazy Накрая ме хванаха бесните и му казах на единия, че ако можех да си ги вържа сама, нямаше да си викам техници. Онзи зяпна и ми оправиха всичко
Хубаво си им го казала  Naughty все след тях трябва да донаглася още човек връзките... не стига че ги чакаш докато благоволят да дойдат , едва ли не ги молиш да си свършат работата , и после нищо не е както трябва да бъде  Mr. Green Дано детето се държи добре следващият път , може да си вземе поука. И моята се поразглези напоследък , може би защото откакто сме близо до баба й , по-честичко е у тях и  й се угажда , не че и аз не й угаждам де , и аз я глезя , много ми е хубава и мила  Crazy обичам я  Heart Eyes
п.п.  то и скрина е за детето , сега за нейната стая ще взимаме мебели , даже другата баба е обещала тия дни да даде пари и с нейните ще стигнат , и ще ги поръчваме ...

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 23:34 от Мимито & Светла

# 670
  • Мнения: 3 336
Ами, на другия ден ми се обади момичето с което подписах договора да ме пита дали всичко е наред и аз и казах че е полу-наредр да пратят пак техник и да е по-любезен. Втория път нямаше оплаквания, после пак се обадиха да питат всичко ли е точно. Само един кабел нещо не беше донагласил, та заради него се разкара трети път, че телевизора шумеше като сменях каналите и като се сменяха картините Laughing Като бързат да идват 3 пъти, това е Laughing

За скрина - другия път да се уредиш и ти с всичките му такъми вътре Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 720
ами , вече сме сглобили и скрина , и гардеробчето , а Мимито вече си спи сама в нейната стая (дограмата се заключва), и много е доволна , най-вече се радва на розовите пердета с картинки  Mr. Green

# 672
  • София
  • Мнения: 1 124
ами , вече сме сглобили и скрина , и гардеробчето , а Мимито вече си спи сама в нейната стая (дограмата се заключва), и много е доволна , най-вече се радва на розовите пердета с картинки  Mr. Green
сладурче, радва се то на розовите пердета  Heart Eyes. Мимито радвам се, че сте се обзавели, честито.

# 673
  • Мнения: 678
Не се бях разписвала напоследък.Лятото минава Сами си расте,каката дивее..
Мишленце,не са ми проблем децата,те си ме слушат.Все пак каките са на 11 г.Помагат ми за Сами.Сега ще имаме сбор в Аксаково и ще ги взема 3 дни на гости пак.
Ходихме на сватба в Русе,с приспиване.Изкарахме добре.Сами още по -добре.Кръстихме го...Само заради теб качвам 1-2 снимки....
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/419986_5 … _1036640536_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/480984_5 … _1419788711_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/340412_5096196490 … 1_945649104_o.jpg...Тук съм със старата прическа на сватбата...
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/256376_5096250690 … 9_978204478_o.jpg  тук с каките...

# 674
  • София
  • Мнения: 615
Честито християнче, Пепи!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт