Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 029
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 690
Lika, аз водих Калоян като си счупи два зъба при една позната зъболекарка - не е точно детска, но съм много доволна. Сега обаче мисля, че е почивка, а и има малко бебе, та не знам дали работи. Ще проверч и ще пиша.

# 466
  • София
  • Мнения: 1 056

Лика, честито и от мен!
Аз водих Мъри преди две-три седмици ето тук, при д-р Николета Маркова: http://medstom.com/www/index.php?act=stomatology

Има една малка дупка на зъбчето. Още отзиви не мога да дам, защото тя прецени, че е по-добре септември месец да отидем да го изчисти и запълни, защото Мъри го беше страх.
Много е внимателна, децата получават подарък след прегледа, което мнооооооого ми помогна да накарам Мъри да седне и да си отвори устата. Кабинета е интересен, оня синия с рибките.
Работи със здравна каса, трябва да му носиш здравната книжка, иначе се плаща 20 лв. прегледа.

Ако решиш трябва да се обадиш още сега, защото е със записване на чаове, а те са заети с месец напред. Аз четох много добри отзиви за д-р Маркова, а тя веднъж беше в "На кафе" при Гала.

# 467
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
petenceto - благодаря! Сподели като провериш!
ludmilana - благодаря ти! Четох за тази докторка, но много противоречиви ми е видяха мненията, но от друга страна и ти, и още двама наши познати са водили децата и са доволни! Ще взема да се обадя и да запиша един час, пък да видим!

# 468
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро ! Hug
Нямам какво да кажа , но пък мога да " почерпя" Mr. Green
по едно кафе ! Hug

# 469
  • Мнения: 678
VIVKA ,какво бе мила,имате си бебенце ,и не казваш ,а?........
Ами честито.....ние също чакаме момче........а както виждам,ще е със същото има като вашия момък..... Wink

# 470
  • Мнения: 4 514
Ехеее, VIVKA, честит ви нов наследник!  Hug Въобще не знаех, много се радвам!  И 'нямам какво да кажа' вика...  Laughing Хайде, появи се за по-обстоен разказ, пък иначе мерси за кафето!

# 471
  • Мнения: 1 187
Ехе,не съм се вясвала от цяла вечност..!

И какво да видя,VIVKA,чета над аватара и се пуля,викам си нещо аз ли недовиждам и в първия момент като видях снимката не зацепих. Laughing Ами,честит ви малък мъж ! Hug

ludmilana,lika,Пепито и за вас много се радвам дружки! Hug Ех,това са толкова прекрасни моменти..!! Heart Eyes

Аз все още съм в къщи с децата,Дарина вече една година я водя на худ.гимнастика в Славия и доста напредна (тренерката иска да я взима от тази уч.год. с по-редовни и дълги тренировки) Rolling Eyes 
Записах я предучилищна в училище.Вече бях на 2 родителски срещи.Показаха ни и учебниците за 5 и за 6 годишни.(за Дари ще е от 6,нали е декемврийче) а и тя вече пише букви и цифри и чудесно раз/преразкава.Записах я целодневно,със закуска и обяд.Много и се ходи и само ме пита кога е 15 септември и какъв ден се пада. Laughing Дано този ентусиазъм се задържи поне до 3 клас. LaughingЩе открием учебната година и на 17-ти заминаваме за Корфу.Предполагам ще се изкефят децата на аква парка,то е ясно че за мен няма да има почивка. Stop Eто тук ще сме http://www.gelinavillage.gr/

Пак ще се включа,сетих се че на малко от вас ви имам фейсбука,та който иска може да ме добави-Iveta Nedelcheva Hug

# 472
  • Мнения: 520
Здр. и аз като вас имам момченце родено през 01.2006 г и тъй като сега се колебаем с баща му кога да го пускаме на училище - през 2012 или 2013 година, реших тук да пиша и да чуя вашите мнения, кога вие мислите да пускате вашите малчугани?
А относно посещението при зъболекар, ние се опитахме преди седмица, но беше несполучлив опита, макар че беше вътре и присъстваше на първата пломба на братчето си, което е само на 3 г и 5 м и се държа мн добре, но бати седна на стола и когато му поднесоха машинката с въздуха каза" а ,не не искам ".........тази седмица пак ще го в одя, защото на зъболекарката и се стори,че и той има кариес. На братчето му за кариеса със здр.книжка ни взеха само 1,80 лв.

# 473
  • Мнения: 690
Vivka, честит син! Да е жив и здрав!

 Hug на всички, ние преди два дни се завърнахме от море. Ще кача снимки във фейса и ще ви пусна линк. Тази година изкарахме много добре - децата са по-големи, по-послушни и за нас дори имаше малко почивка  Mr. Green

# 474
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Пепито ,Лика , честито  bouquet !Лека и безпроблемна бременност! Hug
ludmilana,честито още едно синче и на теб! Hug
Благодаря , момичета! Hug  Heart Eyes
McKitty, по обстойно ....Самуил беше изненада , защото бях със спирала . Mr. GreenДа влезеш в 2 % ( риск от забременяване ) никак не е лесно  Mr. Green и затова в началото си мислихме  ,че е момиче /толкова "нахална" може да е само една жена ,но се оказа пробивен мъж  Joy/.Дар Божи си беше и затова и така го кръстихме .Лека и безпроблемна бременност имах (по едно време беше решил да се ражда по рано , но го разубедихме лесно  Mr. Green), но след две нормално раждания родих и секцио по спешност  (явно съдбата беше решила да имам база за сравнение (все пак професионално ми е нужно  Mr. Green)).Добричък и кротък е (за разлика от батко си като бебе ) пупупупу и се надявам и така да продължава .
 Не обича да раздава усмивки ( много сериозно и изпитателно ме гледа преди да се реши да ми се ухили), но сме уловили и някоя и друга ,но пък се забавлява с бати  "по мъжки " .
Калоян си е все същото торнадо , а сега за да ми привлече вниманието измисля още по големи лудории (напомня ми много на Емил от Льоньберя  Confused),въпреки ,че се опитвам на него да обръщам по голямо внимание  Sad.Не мога да се оплача ,че скучая ,напротив  Mr. Green

# 475
  • Мнения: 678
VIVKA,браво за решението да си имате още едно дете.
Кротко ще е докато не проходи,после с батко си ще са комбина .....
Голям сладур е,и Калоян е пораснал.
Анджела също е във възторг от това ,че ще имаме бебе.Първо се разочарова,че ще  е момче,но комшиите си имат малко момченце и тя като вижда приятелката си и свикна,че ще е кака на момче..В градината 3 от нейните приятелки имат малки братчета,та й обяснявам ,че ще й е добре като няма да си играя с нейните неща......

# 476
  • Мнения: 520
Никой от вас ли  не е решил кога ще праща детето си на училище????? Или просто не искате да отговаряте на "някой" си, нахлул във вашата тема?

# 477
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Никой от вас ли  не е решил кога ще праща детето си на училище????? Или просто не искате да отговаряте на "някой" си, нахлул във вашата тема?
На 31 стр. доста момичета са отговорили на този въпрос  Wink.Когато питаш нещо в дадена тема би трябвало поне две страници назад да се прочетеш  за да не  се чувстваш като "някой "  си . Laughing

# 478
  • Мнения: 678
Никой от вас ли  не е решил кога ще праща детето си на училище????? Или просто не искате да отговаряте на "някой" си, нахлул във вашата тема?

До началото на учебната година има само 2 дни,ти сега ли искаш да вземеш решение кога ще си пратиш детето на училище.
Децата се записват през май,юни месец за предучилищна,ти като не си записала детето си ,сега как ще стане,незнам.......?!

# 479
  • Мнения: 520
Пепито , Благодаря Ви за насочеността!!! Да наистина не погледнах в предните страници, защото ми се стори, че си пишете за ежедневни неща ..............
Напротив, от една година го мисля това кога да бъде на училище........ но при нас имаше едни трудностти през последните години, който сега слава на Бога ги преодоляваме и затова бях в такава чуденка.........  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт