Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
естествено, че паеята! ориз и морски дарове... и двете са ми любими!
първо обаче ще започна с гаспачо .........Heart Eyes

# 16
......Отдавна си чакам аз колетчето с добавката към хайландските гъби, но то все не идва и не идва...........
Embarassed Embarassed Embarassed
Ня място е по-сладка консумацията Wink Mr. Green

# 17
  • Мнения: 208
WhistlingМилата,сигурно все гладна ходиш Mr. GreenНе си падам по кухнята тук ,даже на моменти се страхувам дори да опитам-толкова странни ми изглеждат понякога нещата. newsm78

# 18
  • Мнения: 3 461
Най-вкусния арабски десерт за мен:омали,мога да ям до пръсване. Simple Smile

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Хахахаха,в темата ,кьм която е дала линк Хонда сьм писала на латиница smile3533.
Аз не харесвам Paella,амо ако е сьс зален4уци и пиле(както я прави Тея Wink) я ям ,но ина4е не Naughty.(морски"4удесий не ям Sick).
Харесва ми до някьде Carcamusa,много я ядях преди да забременея Blush

# 20
  • Мнения: 1 194
Ами нямам EmbarassedНе познавам българин да му е харесала прословутата френска кухня.
Харесвам касуле по Тулузки Embarassed(cassoule toulousain),ама то си е боб с патешки кълки. не много изискано.
Иначе и аз обичам по-скоро сладките неща:кроасани, еклери, малки плодови тартелетки(тортички) и т.н...

# 21
  • Мнения: 1 465
Ами нямам EmbarassedНе познавам българин да му е харесала прословутата френска кухня.
Харесвам касуле по Тулузки Embarassed(cassoule toulousain),ама то си е боб с патешки кълки. не много изискано.
Иначе и аз обичам по-скоро сладките неща:кроасани, еклери, малки плодови тартелетки(тортички) и т.н...
I az taka kato teb - ama nali pitaha koe bilo nai-vkusno ot kuhniata, ta zatova gi spomenah tezi iastia - ina4e ne sam im 4ak pak koi znae kakav fen.
Za6to ne pitate za desertite be hora - tam ve4e sam pristrastena Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 194

Za6to ne pitate za desertite be hora - tam ve4e sam pristrastena Hug Hug Hug

Какво ще кажеш за Ile flotante sur creme anglaise? :lol:ili Profiteroles?

# 23
# 24
  • Мнения: 1 194
Забравих да спомена , че обичах много червеното вино преди да забременея. сега още не съм се захранила с алкохол, нали бях кърмачак героиня до скоро

# 25
  • Мнения: 1 465

Za6to ne pitate za desertite be hora - tam ve4e sam pristrastena Hug Hug Hug

Какво ще кажеш за Ile flotante sur creme anglaise? :lol:ili Profiteroles?
Oho obojavam gi, ama ne go i spomenavam pred muj mi, 4e toi gorkia kato 4ue profiteroles i o4i4kite mu svetvat hahaha Oba4e nie si imame tradicia  - vsiaka nedelia sutrin zakusvame razli4ni sladki64eta s kafenceto v legloto /zakupeni prednata ve4er v Carrefour/ - tolkova sa presni i vkusni 4e niamame otkazvane. Posledniat vid sladki6 be6e niakakav "mandarin" ot 3 plasta, nai-gorniat e parfe s vkus na mandarini, dolniat - 6okolad i nai-dolniat- niakakav hrupkav, no kato go iade6 tozi sladki6 i ti se topi napravo v ustata Hug

# 26
  • Мнения: 7 605
Срамота, ние ходим до Италия и там купуваме бино и го внасяме във Франция  Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 605
Oba4e nie si imame tradicia  - vsiaka nedelia sutrin zakusvame razli4ni sladki64eta s kafenceto v legloto /zakupeni prednata ve4er v Carrefour/ - tolkova sa presni i vkusni 4e niamame otkazvane. Posledniat vid sladki6 be6e niakakav "mandarin" ot 3 plasta, nai-gorniat e parfe s vkus na mandarini, dolniat - 6okolad i nai-dolniat- niakakav hrupkav, no kato go iade6 tozi sladki6 i ti se topi napravo v ustata Hug

Оооооо, zнае6 ли таzи 6околадова торта от Карфур, не6то с Три.... бе6е името й, великолепна   chef  А много сладка традиция имате  Wink

# 28
  • Мнения: 1 194
Абе безтуй мислех утре да ходя до Карфура, ама нещо ме мързеше. Виж промениха ми се възгледите сега с тази торта... Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 465
Oba4e nie si imame tradicia  - vsiaka nedelia sutrin zakusvame razli4ni sladki64eta s kafenceto v legloto /zakupeni prednata ve4er v Carrefour/ - tolkova sa presni i vkusni 4e niamame otkazvane. Posledniat vid sladki6 be6e niakakav "mandarin" ot 3 plasta, nai-gorniat e parfe s vkus na mandarini, dolniat - 6okolad i nai-dolniat- niakakav hrupkav, no kato go iade6 tozi sladki6 i ti se topi napravo v ustata Hug

Оооооо, zнае6 ли таzи 6околадова торта от Карфур, не6то с Три.... бе6е името й, великолепна chef А много сладка традиция имате Wink
Tatian4e, kak da ne ia znam - po edno vreme samo neia iadiahme ama malko ni omrazna i ia smenihme s "mandarina", a ina4e tortata ne se li kazva6e "trianon"? Wink  chef

Общи условия

Активация на акаунт