ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 28 222
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
денсиии  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4
Късметче, мноооого е сладък това Дани и добре върви, кърмата много добре му се отразява.  Heart Eyes

Гифчетата са страхотни. Чак и на мен ми се прииска да се науча да правя такива. Май ще трябва Лакуната и на мен да изпраща програмата с инструкции.  Grinning

Бланче, трета серия е свободна все още. Доста бавно стават нещата с превеждането.

Лакунче, като си помисля още колко ще си патиш от удареното...но като гледам добре, че не ти се отразява на настроението.  Hug

# 32
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
бубе,кексина да ти пусне писмото дето и изпратих,вътре е всичко нужно да се разболееш от мойта болест Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 31 172
Непрекъснато мисля за вас.  Hug Hug HugНе мога често да пиша, но цъкам и ви пращам целувки на всички прекрасни мадами тук. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4
бубе,кексина да ти пусне писмото дето и изпратих,вътре е всичко нужно да се разболееш от мойта болест Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кексина, чу ли!  Grinning

Лакунке, ами като сме от едно село, то поне и да сме болни от едни и същи болести викам.  Mr. Green

# 35
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Непрекъснато мисля за вас.  Hug Hug HugНе мога често да пиша, но цъкам и ви пращам целувки на всички прекрасни мадами тук. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и ти си прекрасна Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

кексина чу ли Mr. Green Mr. Green Mr. Green

късметова да ти слагам ли гифа с иийт в галерията

# 36
  • Мнения: 158
А на Езел сюжета може ли бегло да разкажете за какво става дума, каква е ролята на Ийит

# 37
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
късметова да ти слагам ли гифа с иийт в галерията

 Ако смяташ, че е добър. Той е в Прикачи всъщност.

# 38
  • Мнения: 417
Късметче,гифчетата са страхотни Heart Eyes
Май и аз ще се включа в академията.Нека до поотминат преводите и
тогава ще кандидатствам.
Денси,наминавай по често.

# 39
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А на Езел сюжета може ли бегло да разкажете за какво става дума, каква е ролята на Ийит

скоро ще пуснем първа серия с бълг. буквички,а и резюмета на сериите ще има в началната страница

кексина ще го кача Peace

заедно с тези  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



# 40
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


така харесва ли ти или да го оставя без надпис

# 41
  • Мнения: 417
КЪДЕ МОЖЕШЕ ДА ГЛЕДАМ ГОТОВИТЕ КЛИПЧЕТА СЪС СУБОВЕ

# 42
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
мисля че не са качени още newsm78 newsm78 newsm78

аз вчера си дръпнах цялата първа серия и това което е преведено от нея

# 43
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 lacunababe, без надпис Simple Smile

# 44
  • Мнения: 417
нищо аз искам да видя до момента как е станало

Общи условия

Активация на акаунт