ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 517
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 40
А не,Дмария пак се е рзвихрила.Вижте само какви ги дрънка.....Вече ми е смешна,не само на мен явно. Joy hahaha Joy hahaha
Политическо нахлуване имало,пък отгоре на всичко и нашата тема има пръст в тази работа. Joy hahaha Joy hahaha
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=460076.630

Емели, споко! Нека си злобеят, не може никой да ги спре - да злобеят, да зеленеят и да им се сбръчква кожата  Пък ние да си мислим колко ни е уютно тук,за хубави  неща..... за един хубав мъж.......

# 406
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Всичко се изпокрило,това значе че гледате серията Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Приятно гледане Hug Hug Hug Hug Hug

Аз съм на 6та серия ooooh!

# 407
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


по-доброто семейсво Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 18:17 от lacunababe

# 408
# 409
  • Мнения: 1 064
BAT CEM

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Това се казва попадение!  hahaha
А може да го напишеш и така:

BAT'CEM

# 410
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Е Лакуна уби ме Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 411
  • Мнения: 422
 newsm62 smile3532 Ламия коя е от супергероите,че не се сещам..  Joy
Момичета ще гледате ли тази вечер по АТВ или ще я чакате преведена..пък и малко множко 3  пъти.. Joy 1.по АТВ..2.преведена от нашите пчелички   bouquet ... и 3.по НОВА след известно време  Joy Joy

# 412
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Момичета ще гледате ли тази вечер по АТВ или ще я чакате преведена..пък и малко множко 3  пъти.. Joy 1.по АТВ..2.преведена от нашите пчелички   bouquet ... и 3.по НОВА след известно време  Joy Joy

Аз ще гледам"Бал с маски" Sunglasses Sunglasses Sunglasses Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Whistling Whistling Whistling
Може и ти ако искаш да го гледаш, Rolling Eyes

# 413
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
пойзън айви
,героиня от поредицата за батман (ума търмън я играе в оригинал),от лошите е
иначе сега е отровната ламия

# 414
  • Мнения: 422
Момичета ще гледате ли тази вечер по АТВ или ще я чакате преведена..пък и малко множко 3  пъти.. Joy 1.по АТВ..2.преведена от нашите пчелички   bouquet ... и 3.по НОВА след известно време  Joy Joy

Аз ще гледам"Бал с маски" Sunglasses Sunglasses Sunglasses Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Whistling Whistling Whistling
Може и ти ако искаш да го гледаш, Rolling Eyes

сега влязох в темичката и ще гледам един епизод от линка,който си дала..хубав ли е

# 415
  • Мнения: 0
аз ще си гледам  "мелодията" а утре най - накрая "Езел"  smile3508 после на бал Simple Smile

# 416
  • Мнения: 0
"бал с маски "не лош даже започва да става интересен.Ламия е от мелодията

# 417
  • Мнения: 422
мерси за разяснението,elmira..Мелодията ми беше любим,Ламия я знам  Joy

# 418
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Браво, момичета, страхотни сте  smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51. Аз досега бях в кухнята, приготвях гала вечеря за премиерата тази вечер.   chef

- това е залата

- това е плазмата

- предястието

- основното ястие

- коктейлите

- и десерта

- и разбира се ШАМПАНСКОТО  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Да ви е сладко и приятно гледане  Hug Hug Hug Hug Hug!

# 419
  • Мнения: 40


по-доброто семейство :


Общи условия

Активация на акаунт