ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 497
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 422
оуу Кенанчо  Heart Eyes ако знаете преди няколко дни сънувах сън с него.. Joy Joy

# 436
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Момичета,сложих субтитри на първата част от 1 серия. Продължавам. Peace

http://www.vbox7.com/play:855b74bd

# 437
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
а и още нещо
не знам кой е правил превода и субтитрите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ама има много хляб у него Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз правих първите 20 минути от 1 серия  Wink

Но другите са по-добри от мен,те знаят езика по-добре от мен Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 438
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
сидчеееее злато си ти  Hug Hug Hug Hug Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 439
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30


по-доброто семейство :




 Интересно ми е, това нагласено гифче ли е, или са си правили някаква шега зад кадър. Не си спомням такава сцена във филма  newsm78.
 А може би са кадри от все още неснимания трети сезон... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 440
  • Мнения: 343
а и още нещо
не знам кой е правил превода и субтитрите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ама има много хляб у него Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

момичета вие сбъдвате мечти
божественяшко!!!

ако ме чете дмария,ще и кажа
-Ма я оди се пери!!!
Дедо попе коя е тая Диария newsm78

# 441
  • Мнения: 417
офф..реших да го си го пусна-АТВ онлаин..ужас бахти бавнозареждащото чудо.. Twisted Evil Twisted Evil #2gunfire #2gunfire #2gunfire
и при мен е така Sickама на рекламите не прекъсва....
к`ва съм шматка.Понеже съм свикнала от 20:00 до 21:00 да дават повторения пуснах преди малко А ТВ и то почнало ooooh!
Само как започва епизода...леле..

# 442
  • Мнения: 40


Превод: Plami89   Indira        Редактор:Еmily             Субтитри:Blanka

                                   Б   Л   А   Г   О   Д   А   Р   Я   !!!

# 443
  • Мнения: 422
а и още нещо
не знам кой е правил превода и субтитрите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ама има много хляб у него Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

момичета вие сбъдвате мечти
божественяшко!!!

ако ме чете дмария,ще и кажа
-Ма я оди се пери!!!
Дедо попе коя е тая Диария newsm78
една привърженичка на бълг.средновековно кино,а  обижда на воля турските сериали..ужас..
Емели,аз вече изключих,отказах се да гледам ще чакам някъде другаде

# 444
  • Мнения: 417
Вики може да гледаш от тук с малко закъснение
http://www.bolumizle.com/Ezel_587_15.html

# 445
  • Мнения: 40
 Няма пълно щастие   newsm45
 
 Нямам   А ТВ            Тази кабеларка     

# 446
  • Мнения: 422
Вики може да гледаш от тук с малко закъснение
http://www.bolumizle.com/Ezel_587_15.html
ей супер..много мерси   bouquet  bouquet

# 447
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
После ще го гледате с превод,не се мъчете Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


оуу Кенанчо  Heart Eyes ако знаете преди няколко дни сънувах сън с него.. Joy Joy

Я се уточни кой Кенан имаш в предвид
Thinking newsm78

# 448
  • Мнения: 422
оуу Кенанчо  Heart Eyes ако знаете преди няколко дни сънувах сън с него.. Joy Joy

Я се уточни кой Кенан имаш в предвид
Thinking newsm78
Езелчо  Heart Eyes Joy

# 449
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
а и още нещо
не знам кой е правил превода и субтитрите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ама има много хляб у него Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

момичета вие сбъдвате мечти
божественяшко!!!

ако ме чете дмария,ще и кажа
-Ма я оди се пери!!!
Дедо попе коя е тая Диария newsm78

не се прави на нечула Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greenпознаваш я маймункеее
вики недей така с момичето Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 22:22 от lacunababe

Общи условия

Активация на акаунт