ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 499
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 343
Момичета, аз искам да ви попитам ще качите ли първи епизод с българските субтитри в Vbox, защото аз така и не можах иначе да го сваля и да го отворя със суб, оттам дето давате сега?
Аз съм обещала,че ще го качвам Vbox със субтитри. Довечера първа серия ще е качена. Hug
Ура нямам търпение да го гледам HugСвиркайте като го качите Hug Hug

# 331
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
оооо денсииии,утре черпня Grinning Grinning Grinning Grinning Grinningли ще има

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

да си ни жива и здрава!

от днес те подкарах Joy Joy Joy

# 332
  • Мнения: 1 064
Лакунче, що не консултираш Денси по отношение на плеъри и отваряне на субтитри, защо да се мъчи момичето с он-лайн гледане!!! Ако само това е причината, де....  newsm78

# 333
  • Мнения: 34 788
Лакунче, що не консултираш Денси по отношение на плеъри и отваряне на субтитри, защо да се мъчи момичето с он-лайн гледане!!! Ако само това е причината, де....  newsm78
Ох ако ме научите, ще е супер. Просто не ми се получава. Иначе свалям от торенти успешно от замундата, от арената и от други. Но от тук не мога да се справя. Лакунче, на скайпа да ме научиш, когато имаш време моля те. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 334
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
нямаш грижи мило дете Peace Peace Peace Peace

още днес ще стане работата Hug Hug Hug Hug Hug

# 335
  • Мнения: 422
Добро утро,гърли.. Hug
Ей браво на нашите работливки какви чудеса правите за неразбаиращите турски  като мен Hug
От 2 дена съм тук,но вече ви ОБИЧАМ   bouquet

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 10:32 от Bukторuя...

# 336
  • Мнения: 422
сега влязох в абв-то и получих известие,че писмото ми е било прочететно /нали пратих писмо до НОВА да купят сериала/ ,ама отговор не се и надявам да получа ooooh! #2gunfire чудя се да пратя ли едно и до БТВ-да си опитаме късмета

# 337
  • Мнения: 1 064
сега влязох в абв-то и получих известие,че писмото ми е било прочететно /нали пратих писмо до НОВА да купят сериала/ ,ама отговор не се и надявам да получа ooooh! #2gunfire чудя се да пратя ли едно и до БТВ-да си опитаме късмета

Прати, то не пречи. Преди време ние писахме до Нова с молба да поканян Ийит в България или да направят интервю с него. Отговориха ни - с не! Любезно, но не - не било в техните интереси.  Cry

# 338
  • Мнения: 417
Част от предстоящата серия тази вечер:

Преследването на Сердар и Али достига до опасни места.До последната точка,до която успяват да се доберат Езел е притиснат сериозно.Езел минава на отрещната страна и преследва Сердар.
Двамата се ровят в миналото за да намерят нещо един за друг.Езел докато търси информация за Сердар попада на такъв коз,че ако го ползва ще промени съдбата.Но Али е на същата следа.
Езел ще каже някои истини в лицето на Ейшан.След това ще действа бързо,защото Сердар е на път да разбере истината за Езел.През това време този коз е вече в ръцете на Али преди Езел.Отгоре на всичко този път Езел е сам,без Рамиз.За първи път и Рамиз е притиснат

# 339
  • Мнения: 422
оллееее отговориха ми
ето какво пише
Благодаря за интересното ви предложение, стараем се винаги да взимаме предвид мнението и препоръките на нашите зрители, особено когато са подплатени толкова професионално с информация.
За момента не мога ви гарантирам, че предложеният от вас сериал ще бъде закупен за излъчване по Нова ТВ, но определено ще го имаме предвид и ще се радвам и за в бъдеще да ни изпращате вашите препоръки.
Също така, бих искал да ви попитам откъде взимате информация за рейтингите на сериалите, която цитирате, тъй като бих желал да я следя и аз.
С уважение,
Антоний Мангов

# 340
  • Мнения: 1 064
Също така, бих искал да ви попитам откъде взимате информация за рейтингите на сериалите, която цитирате, тъй като бих желал да я следя и аз.

Това и аз бих искала да го науча. Да не ни поднасят нещо?  newsm78 newsm78 newsm78

# 341
  • Мнения: 422
Бланка, аз от тук го вземам http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91634  сега трябва да им отговарям,ама дано да не е напразно baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 342
  • Мнения: 417
Леле,браво на вас.Имаме напредък Grinning
Откъде ги взимаме-от интернет,от предаванията по ТР ТВ.Имаме си шпиони.Ако искате може да ме назначите за ТВ шпионин на Нова ТВ. Joy Joy

# 343
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

емка умрях от смях!!!

вики на всяка цена му отговори
пусни и някоя персонална четка-нещо от рода на колко си благодарна за бързия  отговор и професионализма
нацвъкай му и линкове,белкем се зачете в нещо

браво,супер аз се радвам
имам странното чуство,че това писмо ще ни донесе радост

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 344
  • Мнения: 422
ха  Joy мога да му пратя колет с подарък-дом.ракия  Joy за компетентния отговор

Общи условия

Активация на акаунт