Раждане във Втора градска болница, София

  • 298 283
  • 2 949
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 561
Привет момичета,

и ние вече сме у дома.
Родих на 8 юни, без избор на екип, планово секцио.
Екип- Др Миков, този с опашката, Др Джеджева и анастезиолог Др Найденов. Прекрасни хора, с дълбок поклон им благодаря за перфектната операция, на която не усетих нищо подобна на усещанията ми при първото секцио.

Персонала е много внимателен, от акушерките до санитарките, нямам забележки. Има леко мрънкащи, но то няма начин, просто намираш подхода към тях и всичко е на 6.


 

# 601
  • София
  • Мнения: 6 011
alexova, честито! Да сте живи и здрави!   bouquet

# 602
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Макар да имам списък с необходимите неща за Втора градска, ми се ще по-скоро родилите да попитам...Все още ли не ви искат нощници да си носите. Това за цялото пребиваване ли важи, защото аз намирам тук 2 списъка и в единия е само с техни, в другия списък фигурират като "най-необходимо, което родинините да носят при първо посещение"? newsm78

# 603
  • София
  • Мнения: 1 272
helli_sun, още не позволяват да си слагаш твоя нощница.

# 604
  • Мнения: 5
Здравейте,записвам се да следя темата,защото съм се насочила там да раждам.

# 605
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, забравила съм да споделя нещо, което ще бъде важно за тези от вас, които много искат да кърмят колкото е възможно по-бързо след секцио - в деня след секциото ми, в 6ч. сутринта дойде акушерка от детското отделение да ме попита дали искам да си накърмя детето направо там, в Реанимацията.  Peace Още дори не бях раздвижена.
Майката, която беше с мен там, беше родила с пълна упойка и на нея и казаха, че е рано, но на мен със спиналната ми казаха, че няма проблем.  Peace

# 606
  • Мнения: 1 561
Момичета, забравила съм да споделя нещо, което ще бъде важно за тези от вас, които много искат да кърмят колкото е възможно по-бързо след секцио - в деня след секциото ми, в 6ч. сутринта дойде акушерка от детското отделение да ме попита дали искам да си накърмя детето направо там, в Реанимацията.  Peace Още дори не бях раздвижена.
Майката, която беше с мен там, беше родила с пълна упойка и на нея и казаха, че е рано, но на мен със спиналната ми казаха, че няма проблем.  Peace

И на мен ми я донесе една мила женица няколко часа след операцията, каза, че много плакала, та да пробваме дали не търси мама. И бебка ме налапа веднага и кротна. Бях изключително приятно  изненадана и впечатлена!

# 607
  • Мнения: 2 891
Тоя номер с плаченето го прилагат на всички. И на мен, и на двете ми съседки по стая. Ама върши работа Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 119
Запис да следя. Peace

# 609
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Здравейте на всички! Искам да споделя с всички вас огромната благодарност към екип в състав на младата д-р Лещарска, д-р Щърбанова и д-р Калева, които изродиха сина ми Константин на 17.06 в 10:10 ч. Техният професионализъм и човещина направиха раждането ми едно вълнуващо преживяване. Благодаря им от сърце, че пожалиха силите ми и насърчаваха ентусиазма ми да родя без упойки по естествен път. Чувствам се горда, че в България и то в държавна болница можеш да получиш такова отношение.
Първоначално се молех на Господ да попадна на добър екип, когато разбрах кой застъпва на смяна малко се поуспокоих...в слдеващите минути разбрах каква късметлийка съм да родя именно в ръцете на този женски колектив.

# 610
  • София
  • Мнения: 6 011
helli_sun, честит ти Константин! Да е жив и здрав и много щастлив!

Радвам се, че си останала доволна и всичко е минало перфектно при вас!  Hug

# 611
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Благодаря ти, Ника!

Ти и Ради много ми помогнахте, за да избера тази болница!

# 612
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз затова седя на тръни, защото много я похвалихме болницата с Ради, и ако някоя мама има кошмарно раждане там, направо бих се почувствала виновна!  Crazy Laughing Hug

# 613
  • Мнения: 98
helli_sun-Честита ти  рожбичка,нека малкия юнак расте здрав и много щастлив а на теб бързо възстановяване желая  Hug

# 614
  • Мнения: 3
аз също съм доволна от отношението им  Hug

Общи условия

Активация на акаунт