Фризьор в Младост?

  • 4 733
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Още не съм добре ориентирана в номерата на училищата и детските градини в Младост, но ако успея да го открия - ще пробвам  smile3553
Мерси!
значи 81 даскало се намира по пътя на 305... от Ал. Малинов 305 завива наляво в един момент, точно като завие и спира, значи слизаш на следващата спирка, тя е точно срещу базарчето и съвответно 81 у-ще...

# 16
  • Мнения: 581
...значи 81 даскало се намира по пътя на 305... ..
Много ти благодаря!
Знам го това училище, ама не знаех, че е 81-во ......  Wink

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
в РУМа има една възрастна дребна женица с къса коса... не сядайте при нея... като й казах да ми вземе 4 пръста от дължината, тя остави 4 пръста... е, поне ми припомни, че късата коса НЕ ми отива #2gunfire #2gunfire #2gunfire
значи мога да ви препоръчам едно салонче, което е Младост 3, точно зад базарчето до 81 у-ще, там има едно ресторантче и магазин за мебели, ама малък де, та между тях се е сгушило едно салонче, мацката е с руса коса, права, слабичка, от нея останах доволна, ама не я питах за името...
Базарчето "Мания" ли имаш предвид? Ще взема и аз там да ида тогава newsm78

# 18
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
По добре ще е да не ходите до РУМА на Мл.2 тази дето е по майчинство е още не се е явила при другите не рискувай. Аз само детето си праштам там. Повече не рискувам.

# 19
няколко пъти се опитвах да отговоря, ама все не можех... даваше ерор...
Рени, не знам как се казва базарчето, но май в началото му наистина има магазин на МАния...
така или иначе точно там няма други базарчета, вероятно за него става дума...
успех в  smile3553

# 20
  • Мнения: 2 407
Кало в Младост 1 а , добър е! В Младост 1 до окръжна болница- салон Контеса, там си правя кичури при Вени, много е добра!

# 21
  • по света
  • Мнения: 1 587
В Младост 1 зад блока на Мобиком в първата кооперация има един салон много съм доволна, фризьорката се казва Петя работи чудесно и най-важното е че те прави както точно искаш.

Общи условия

Активация на акаунт