Незабравима(unutulmaz)-тема 3

  • 51 553
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0


Тази снимка е за всички фенове на Толга

# 541
  • Мнения: 0
ще мисля по въпроса за идея за следващата анкета

# 542
  • Мнения: 0
какво са се умълчали всички защо е толкова тихо тази вечер или студа навън смрази и страстите ви по Харун

# 543
  • Мнения: 11 437
Започнах да гледам сериала отпреди няколко дни, изпуснала съм доста от епизодите. Потърсих информация колко са сериите, но не намерих. Може ли някой да ми каже Praynig

до момента са снимани и излъчени 29 епизода в Турция (с дължина 85-90 мин), у нас се излъчват нарязани с дължина 42-45 мин., тоест  по-малко от половин епизод (оригинален), тук са давали реално 10 епизода, по нашата номерация... вече 23.

# 544
  • Мнения: 0
diziler добре дошъл отново сред нас имаш ли инфо дали наистина остават още 2-3еп до края на сериала

# 545
# 546
  • Мнения: 8 717
О, diziler излезе от нелегалност!  Липсваше ни!  Няма кой да въдворява ред и всички девойки непрекъснато заминават за Истанбул!  Laughing До края на филма няма да остане нито една тук /освен мен - аз не страдам от всеобщата  харуномания/. За кой пореден път даваш информация за броя на сериите - чудя се как имаш търпение да го повтаряш толкова пъти, а още повече защо не се чете темата, ами се задава един и същи въпрос през страница?!  newsm78 Mr. Green

# 547
  • Мнения: 2

Eдин много хубав подпис Hug


Kati - подписа много ми хареса и ще си позволя да си го сложа.  newsm53  Ако имаш нещо против ми кажи, ще го махна.
И на мен ми е интересно колко епизода ще има до края.  newsm12

# 548
  • Мнения: 0
на diziler сигурно му писна от нашите забягвания по Истанбул и затова беше излязал във нелегалност или и той е ходил до там да хване Харун за ушите и да ни го доведе направо на крака Laughing

# 549
  • София
  • Мнения: 3
 GOODLY  Hug ползвай го, аз ще му се радвам като чета твоите публикации Hug  bouquet

# 550
  • Мнения: 0
diziler, липсваше ни

# 551
  • Мнения: 1
Извинявам се ако е даван превода на тази песен, но не можах да видя никъде. Ако не е бил превеждан ще помоля ако има желаещи да го преведат. Просто песента много ми хареса.

Mirkelam- Unutulmaz

O an kulaklarýn cýnlasýn
Seni burdan andýðýmda
Aman sakýn aðlamayasýn
Bizi sakla gözyaþýnda

Unutulmaz unutulmaz
Yaþadýðýmýz unutulmaz
Bize olanlar yaþananlar
Nasýl olur unutulur

O an dudaklarýn sýzlasýn
Baþka biri öptüðünde
Aman sakýn baðarmayasýn
Acýný sakla dudaklarýnda

Unutulmaz unutulmaz
Yaþadýðýmýz unutulmaz
Bize olanlar yaþananlar
Nasýl olur unutulur

N'apalým bir kez kactý bu aþk vapuru
Peki o sahiller unutulur mu
Unutulmaz...

# 552
  • Мнения: 2
Кати, много съм ти благодарна  smile3525
Иначе и аз бях възмутена от шамара на баща й, но пък нека не забравяме, че Еда е любимка на баща си Hug

# 553
  • Мнения: 2
На мен много ми харесва на Ahmet Kaya - Acýlara Tutunmak. Ето го и текста. Но никъде не можах да намеря mp3 и да си я изтегля. Ако не се сещате ето и линк към песента http://www.vbox7.com/play:8a065c30

Kavuþmak özgürlükse özgürdük ikimizde
Elleri çýðlýk çýðlýk yan yana iki dunya
Ýkimiz iki daldan iki hýrçýn su gibi akýp gelmiþtik
Buluþmuþtuk bir kavþakta
Unutmustuk ayrýlýðý yok saymýþtýk özlemeyi
Þarkýmýza dalmýþtýk
Mutluluk mavi çocuk oynardý bahçemizde

Acý çekmek özgürlükse
Özgürüz ikimizde
O yuvasýz çalýkuþu
Bense kafeste kanarya
O dolaþmýþ daldan dala
Savurmuþ yüreðini
Ben bölmüþüm yüreðimi
Baþkaldýran dizeler.
Aramakmýþ oysa sevmek
Özlemekmiþ oysa sevmek
Bulup bulup yitirmekmiþ
Düþsel bir oyuncagi.
Yalanmýþ hepsi yalan
Yalanmýþ hepsi yalan
Sevmek diye bir þey varmýþ
Sevmek diye bir þey yokmuþ
Acý çektim günlerce
Acý çektim susarak
Þu kýsacýk konuklukta
Deprem kargaþasýnda
Yaþadým bir kaç bin yýl
Acýlara tutunarak
Acý çekmek özgürlükse
Özgürüz ikimizde
Acýlardan arta kalan
Ýþte bu bakýþlarmýþ
Buðu diye gözlerinde
Gün batýmý bulutlarmýþ.

# 554
  • София
  • Мнения: 3
Превод на чичко Гугъл ББ 29. ГЛАВА ОБОБЩЕНИЕ

Харун, Еда да обясни причината за решението да се разделят, се определя по този въпрос, ако е необходимо, срещу когото в окото е да се получи. За да се обясни фактите Turkan, Еда, и в предната част на Мохамед Харун, можете да направите? Джемил, как да действат и какво да кажа на Аарона?
Аарон остана нещо, което той може да направи ... А ход, който ще изненада всички и съжалявам ... Но за последен път преди да направи този ход, противоположна на воля и цялата истина Turkan главно към лицето си ще крещи. В същото време, решението да се раздели на гърба на майка Аарона, Turkan разберат чувствата на главата е Еда. Не знам какво да правя. Вградени в болката на нещастен живот да продължи, за да чуете звука на сърцата си вие не? Еда, да споделят своите проблеми и трудни моменти от живота си до отидете на личната неприкосновеност ...
Се борят със сложни чувства. Feyyaz Междувременно, основна грижа против интересите на Фелисити. Е грижа за него, така? Аарон, които разбира напълно ще загуби картата последната тръба да играе Melda реши. В Междувременно, да поеме управлението на компанията има план Бурак, че е опасно и не искам да чакам за момент да се прилагат.


Малко ми е трудно да разкодирам превода на гугълчо!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт