Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
Здравейте!  wavey
marini , благодарности за новата тема!   bouquet
autumnsphere, интересна статия се е получила! Дано повече педиатри си актуализират знанията и съветите, за доброто на дечицата! Peace
Звездичка!, мерси за полезната информация!  Hug
cveta80, за пръв път чувам да се глади лигнина - мисля си, че продават стерилен или поне в болницата дават стерилен.  Peace
Хъни - Бъни, направления за изследвания ми дадоха в 7-ми месец, т.е. миналата седмица, а докторката ми каза, че ще пуснем още едни преди раждането.  Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 925
Идеята за вестителките е супер! Моята идея е момичетата, които нямат нищо против да си дадат номерата на телефоните да ги напишат в профила ни в snimka.bg / редактирай профил / описание. Така всяка, която има паролата за албума ни, ще може да влезе и да види номерата на вестителките, да си ги запише и да си избере да съобщи на някоя от тях хубавата новина. Иначе ако обявим нечий номер във форума може да станат злоупотреби и някой да се "пошегува", че някоя от нас е родила или нещо друго. Хора всякакви, знаете.

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 30
Здравейте момичета и от мен Hug
Наистина няма закономерност в предпочитанията сладко-солено.Първия път консумирах непрекъснато сладко и излезе младеж Laughing,сега и сладко и солено.............  newsm78 или така като се замисля май си хапвам всичко и пак е момче.
За кърменето и аз имам известни притеснения,бяха ми станали рани още на 20-тия ден и едва издържах до третия месец.
Не страдам от безсъние,съня ми е железен.
Интересно ми дали някоя от вас се е насочила към МД и при кой доктор?
Здравейте,аз ще раждам в МД .Насочила съм се към доц.Димитрова или по скоро към някой от нейния екип,но не съм говорила с нея . Още повече че аз ще раждам със секчцио по мед показания.Ако случайно котка ми мине път нямам представа към кой ще се обърна.Момичета ,който има информация за някой лекар да казва.Аз когато лежах там жените хвалеха д-рМанчев,д-рГунев и Д-р Дяволов.

# 63
  • Мнения: 6 175
момичета днес имам рожденик,почерпете се за негово здраве  party023

# 64
  • Мнения: 44
микки и правда, интересувам се от това какви храни могат да се приемат и какви не по време на кърмене?
Може да има такава информация в Библиотеката за кърмене, но не я открих.

J_M_M, честит рожденик, жив и здрав да е!  newsm59   Flowers Four Leaf Clover

# 65
  • Мнения: 539
момичета днес имам рожденик,почерпете се за негово здраве  party023
Да ти е жив и здрав и много да те радва nbirthday  bigdance2
Здравейте момичета и от мен Hug
Наистина няма закономерност в предпочитанията сладко-солено.Първия път консумирах непрекъснато сладко и излезе младеж Laughing,сега и сладко и солено.............  newsm78 или така като се замисля май си хапвам всичко и пак е момче.
За кърменето и аз имам известни притеснения,бяха ми станали рани още на 20-тия ден и едва издържах до третия месец.
Не страдам от безсъние,съня ми е железен.
Интересно ми дали някоя от вас се е насочила към МД и при кой доктор?
Здравейте,аз ще раждам в МД .Насочила съм се към доц.Димитрова или по скоро към някой от нейния екип,но не съм говорила с нея . Още повече че аз ще раждам със секчцио по мед показания.Ако случайно котка ми мине път нямам представа към кой ще се обърна.Момичета ,който има информация за някой лекар да казва.Аз когато лежах там жените хвалеха д-рМанчев,д-рГунев и Д-р Дяволов.
Дени здравей  bouquet.За съжаление за нито една жена доктор нямам отзиви,но за сметка на това за Дяволов съм слушала много и то само хубави неща Peace.Аз ще съм при Алън Начев,също адски добър предимно в оперативното раждане.Но знаеш че както може да има доволни от един,така и недоволни от същия.Така че е въпрос на късмет,но дори и за секунда не бих се усъмнила в способностите на лекарите в МД.И първия път раждах там секцио и останах доволна.
Лек ден на всички и много усмивки   newsm51
Аз се захващам с  clean clean cook wash

# 66
  • Мнения: 339
Данче, а ти защо не искаш да ядеш ядки? Аз имам чувство, че 1/4 от храната ми са ядките Simple Smile Орехи, бадеми, други...всички ги харесвам   chef
За вестителите е добра идея-може и на лични.
Ани, пиши ако можеш. Дано всичко е наред  Praynig
JMM, да ти е жив и здрав рожденика и мноооого да те радва Simple Smile)) и ти него Wink

# 67
  • Мнения: 289
Здравейте  Hug
Аз също съм за идеята за вестителки.И то трябва да се организираме още от сега.
tini-mini лигнина си е стерилен от аптеката,но когато го режеш така че да стане на превръзки едва ли си остава такъв.Лекото изглаждане допълнително го пресова мъничко и така си остава съвсем като превръзка  PeaceТакава е  идеята  Wink
 Данче доколкото знам само фъстъците не са препоръчителни, и напротив всички други трябва да се включват периодично в менюто Wink

J_M_M, честит рожденик, да е жив и здрав и много щастлив!  bouquet

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 15:21 от cveta80

# 68
  • Мнения: 157
Ехоо, минавам само за запис в новата темичка и по-късно с кеф ще седна да ви почета  Hug
Видях че говорите за вестителки нещо - няколко мами с различен термин е хубаво да са -аз също нямам проблем да си оставя моя номер.
Галки на тумбачетата  Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 1 992
Добр'ютро и от нас!
J_M_M_, да е жив и здрав и да е безкрайно грижовен и добър!
Да се включа по темата за вестителките-щъркелки: обикновено се практикува, както metchopooh е описала по-напред в темата - 3-4 момичета с термин в различно време на месеца се главят за доброволки, а останалите си избират на коя от тях да поискат на ЛС номера на GSM-a! Аз, например, както съм в началото на месеца, мога да донеса благата вест за всички момичета с термин след моя. Кажете кой вариант предпочитате и ще напиша на 1стр. никовете на нашите вестителки, ако решите да е предложения по-горе! Наистина е време, защото ние в началото от другата седмица сме в 8ия месец! Излетяха последните месеци! ooooh!
Радвам се, че iveeta е добре здравословно и се надявам и при anni2002 всичко да е наред и проблемът и при нея да е технически!
tini-mini, би ли ми казала как се процедираше с клеевата тинктура и сребърната вода? Какво трябва да купя и в какво съотношение? Знам, че го казва сто пъти, но предния път не си го записах, а дребния пак е със сополи, след две седмици в градината! Hug
После ще кажа и за д-р Колева, че някой питаше...

# 70
  • Мнения: 44
По отношение на ядките, може би фъстъците наистина не са добра идея. Последно като си позволих да ям фъстъци и корема ми се втвърди доста сериозно. Само това беше като негативна реакция, но не бих повторила. За останалите ядки, смятам че няма проблем, просто трябва да се дъвчат много добре.

За вестителките - подкрепям идеята, стига да има желаещи.  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 710
J_M_M, да ти е живи здрав рожденика и много да те радва!

За вестителките - може би е по-добре да са записани телефоните в Снимка бг, за да не се праща по 100 пъти един номер на лични. Но пък на лични е по-достъпно и удобно, така че и двата варианта са удачни. Чудесна емоция е да си вестителка. Аз бях преди две години и след първото родено бебче в отбора, не се разделях с телефона си, за да не изпусна важната новина. Плачех от щастие на всяко раждане, вълнувах се така, като чели ражда много близък до мен човек. Но тогава имах мнооого време, страдах от безсъние и бях на разположение почти 24 часа. Сега не мога въобще да си организирам времето и не мога и да помисля за токова начинание, колкото и да е готино.

За МД - аз раждах миналия път при д-р Дяволов и съм безкрайно доволна. Няма да преувелича ако напиша, че шева почти не се вижда, нямах придърпвания, дискомфорт и гадни болки след възстановяването. Мен безумно ме беше страх от секциото и се надявах да родя нормално, а една рускиня, която роди преди мен при д-р Дяволов, се съсипа да ми го хвали и да ме убеждава колко е прекрасно да ме оперира точно той, а аз не исках и да чувам думата "секцио". Но човекът наистина много го бива. Сега кошмарът ми е, какво ще правя ако нещо стане и не ме оперира д-р Дяволов, а някой друг.

# 72
  • Мнения: 3 695
tini-mini, би ли ми казала как се процедираше с клеевата тинктура и сребърната вода? Какво трябва да купя и в какво съотношение? Знам, че го казва сто пъти, но предния път не си го записах, а дребния пак е със сополи, след две седмици в градината! Hug
marini, 10 мл физиологичен разтвор /или сребърна вода или обикновена вода/ + 5 капки клеева тинктура. От тук.  Peace
J_M_M, рожденикът да расте здрав и силен много да помага за бебето!   bouquet

# 73
  • Мнения: 326
Кои от мамите тук са се ориентирали към Втора Градска Болница - София?

И аз съм за там. Имаш ли док или при дежурния екип мислиш да раждаш?

# 74
  • Мнения: 19
Хъни - Бъни , латексът на водна основа е подходящ за детската стая. Важно е обаче да изсъхне добре преди да се ползва стаята, като междувременно редовно се проветрява. За тапетите нямам идея...

Моля, за паролата за албума на лични. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт