Георги Изворски от Варна

  • 31 345
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мисля, че е добра идея хора, които са били излекуване от Георги и Павел да споделят малко информация за това какъв точно е бил проблема им, колко време е отнело и какви точно са резултатите Flutter

Този въпрос който си задала няма еднозначен отговор!

Имах щастието да познавам Георги Изворски! Невероятен ЧОВЕК!
Познавам и Павел и Петър и Николай!
Проблема който имах когато отдох при Павел а после при Бай Георги, защото в началото Павел идваше тук само няколко дни в седмицата беше невероятна болка в кръста. Като ученичка получих гръбначно изкривяване , което с ЛФК не се коригира както си мислят лекарите. Отделно имах незатворен таз от раждането.
Както се казва на жаргон събраха ми кокалите и ми оправиха гърба.
След това паднах и си пукнах опашната кост Wink Пренаредиха гръбнака, така че да не ме боли и да мога да сядам.
Сега претъпях катастрофа... И благодарение на камшичния удар лекарите искаха да ми сложат яка за 21 дни. Аз отказах. Павел в момента ми оправя врата и няма да ходя с яка 21 дни!!!
Дъщеря ми си счупи ръата - благодарение на намесата на Павел бяхме без гипс!
Мога да кажа само БЛАГОДАРЯ и на Павел и на дядо Гого - лека му пръст!

Ники намества крака и ръце. Той това може! Не бих си дала гърба на него!
Павел може да намесва всичко!Защото е учил и чел ужасно много! И не е чакръкчия някакв си самозван! Той знае какво прави и го прави! Отделно двамата с Петьо завършиха и кинезитерапия. Едва ли са научили нещо ново, но много хора се интересуват какво образование имат. Макар че лекарите са учили медицина, но в тяхната наука не се казва как се помага на хора с Бехтеров примерно. Там се казва какви лекарства да дадеш на пациента за да облекчиш живота му и болестта е нелечима!

За времето през което ходя мога да ви кажа че съм видяла много неща.
Виждала съм ак човек с болест на Бехтеров се изправя и започва да се движи - а медицинската прсъда е бавно но сигурно обездвижване!
Виждала съм жени с МС сковани и неподвижни да стават независими! Да се движат и да се обслужват сами!
Виждала съм деца с акушерска пареза как забравят за пареза!
Дете което благодарение на акушерка и умни лекари е набедено за малоумно и бавно развиващо се. А след като му наместиха гърба стана невероятно красиво младо момиче. И стана отличничка в друго училище естествно и загубен здравен картон!
Знаете ли какво е да видиш майка която пристъпва плахо вратата защото не знае какво става зад нея, а смо някой и е казал нещо и тя е дошла с последна надежада и казва "Лекарите казаха че детето няма да го бъде! Но едни хора казаха че вие помагате, кажете можете ли да помогнете?" И страха в очите докато жената слуша какво и казват и надеждата която и дават че детето има съвсем елементарен и реши проблем? Аз съм виждала такива майки и после съм виждала невероятното щастие в очите им!

Колко време отнема - това е строго индивидуално! Зависи единствено и само от вас - от това какъв е проблема, от това как тялото ви възприема и се учи. От това до колко вие полагате усилие да постогнте нещо!

Брат ми отиде с обущарски гръден кош и не помня още какво. Беше сгърбен и имаше много малка разлика между вдишване и издишване. В момета е прав и снажен момък . Отне му няколко месеца.
Баща ми отиде с гърбица. Отне само един ден! Неще почти невероятно!
Та колко време отнема това е отговор на който никой не знае отговора!

# 16
  • Мнения: 898
 Hug   Hug   Hug
Браво на човека излекувал целия свят.!!!!!!!!
 Наместване ...... Shockedпренареждане на гръбнак Shocked.........
Голям вълшебник го изкарахте тоя човек, това може да мине само пред невежи.

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 14:05 от =Vanina=

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Hug   Hug   Hug
Браво на човека излекувал целия свят.!!!!!!!!
 Наместване ...... Shockedпренареждане на гръбнак Shocked.........
Голям вълшебник го изкарахте тоя човек, това може да мине само пред невежи.

Бих казала че ти си невежа!
Далеч не е излекувал всички. Има такиа които не може да лекува и казва че не може да им помогне!
Не е вълшебник, а човек , който много знае и може!

# 18
  • Мнения: 898
Hug   Hug   Hug
Браво на човека излекувал целия свят.!!!!!!!!
 Наместване ...... Shockedпренареждане на гръбнак Shocked.........
Голям вълшебник го изкарахте тоя човек, това може да мине само пред невежи.

ДАЛЕЧ НЕ Е ИЗЛЕКУВАЛ ВСИЧКИ. ИМА ТАКИВА КОИТО НЕ МОЖЕ ДА ЛЕКУВА И КАЗВА ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ИМ ПОМОГНЕ!

Прекрасно е че си го написала това сега, защото по надолу се добива престава че е вълшебник!
А ти от къде знаеш какво и на кого е казал, седиш там и събираш статистика?

По надолу имаше въпрос за дискова херния, защо не му е отговорено конкретно......а само общи приказки колко е можеш колко е знаещ?
Запозната ли си с анатомията на гръбнака и периферната нервна система. Ако беше нямаше да говориш така вълшебно, а малко по реалистично.
Но както и да е,  дори само изречението в синьо е достатъчно да компенсира вълшебствата по долу.

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 18:15 от =Vanina=

# 19
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Запозната ли си с анатомията на гръбнака и периферната нервна система. Ако беше нямаше да говориш така вълшебно, а малко по реалистично.

Aз не знам дали съм запозната, ма дали пък лекарите които го посешават са запознати  newsm78 Чудя се аз...А и защо ли са отишли при тоз човек, а не са се изцерили при колегите си  newsm78 newsm78 newsm78

Дядо Гого, лека му пръст, е помогнал на много хора. Павел помага на много хора. Той не се рекламира и не си търси пациенти. Това само по себе си може пък да означава нещо!

Остани си със здраве! Дано не ти се налага да разбитраш Павел е ли вълшебник или е шарлатанин  bouquet

# 20
  • Мнения: 1
Hug   Hug   Hug
Браво на човека излекувал целия свят.!!!!!!!!
 Наместване ...... Shockedпренареждане на гръбнак Shocked.........
Голям вълшебник го изкарахте тоя човек, това може да мине само пред невежи.

ДАЛЕЧ НЕ Е ИЗЛЕКУВАЛ ВСИЧКИ. ИМА ТАКИВА КОИТО НЕ МОЖЕ ДА ЛЕКУВА И КАЗВА ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ИМ ПОМОГНЕ!

Прекрасно е че си го написала това сега, защото по надолу се добива престава че е вълшебник!
А ти от къде знаеш какво и на кого е казал, седиш там и събираш статистика?

По надолу имаше въпрос за дискова херния, защо не му е отговорено конкретно......а само общи приказки колко е можеш колко е знаещ?
Запозната ли си с анатомията на гръбнака и периферната нервна система. Ако беше нямаше да говориш така вълшебно, а малко по реалистично.
Но както и да е,  дори само изречението в синьо е достатъчно да компенсира вълшебствата по долу.


А ти, Ванина, запозната ли с анатомията на гръбнака и периферната нервна система, защото ако беше, щеше да знаеш, че не винаги оперативната намеса за даден ортопедичен проблем е единствено решение, а в повечето случаи само това предлага т.нар. официална медицина. При хора като Павел лечението е дълго, но трайно!
За дисковата херния - да, помагат. Това са едни от честите им пациенти, но както казах по-рано изисква време, не става като с вълшебна пръчка. Представи си колко години си тормозела гръбнака си и сега искаш с две посещения да станеш и да скачаш. От друга страна само те посещения те възпитават да се отнасяш отговорно към здравето си, за да може да го поддържаш в оптимално състояние. Не е въпросът само във оправянето на дисковата херния, например, а във начин на живот за в бъдеще, за да не се върне старото състояние. Това и много други неща се научават при тези посещения. Процесът на лечение е различен, поне аз това съм разбрала. Така че, постигането на здраве е въпрос на усилия, труд и вяра, а не дали вярваш на този или онзи терапевт, на тези или онези лекарства. И още нещо, както казва народът - насила хубост не става. Вълшебството е в това, да започне процесът на възвръщане на здравето, което в повечето случаи официалната медицина не предлага. В китайската медицина мануалната и много други видове лечения, които у нас са назовани алтернативни, се прилагат официанлно и легално. Това, обаче, е тема за световната здравна конспирация засегнала силно нашата малка страна и не е обект на този форум, кое е официално и кое не. Самият факт, че се появяват все повече холистични лекари показва, че хората вече разбират за тази конспирация Wink.
На запитването за координатите - Павел Изворски си е оставил телефона за контакт!

# 21
  • Мнения: 898
Цитат
А ти, Ванина, запозната ли с анатомията на гръбнака и периферната нервна система, защото ако беше, щеше да знаеш, че не винаги оперативната намеса за даден ортопедичен проблем е единствено решение, а в повечето случаи само това предлага т.нар. официална медицина. При хора като Павел лечението е дълго, но трайно!

dwarf, не намесвай втори името ми .....в подобна ситуация.
Никога Не съм говорила за оперативна намеса ....а пък туй че била оперативната намеса единствено решение, е абсурд невъзможно е да излезе от устата ми/клавиатурата ми.

Такива изфантазирани  неща да прикрепяш към името ми че ги мисля и съм ги казала НЕ !!!

# 22
  • Мнения: 303
Много ми е интересно, как точно "изправят гърбици"?Аз имам кифоза и сколиоза от детска възраст, консултирала съм се с много лекари-ортопеди, и относно Георги Изворски съм питала.Та ми е интересно, как точно братът на тази г-жа Мимито само за един ден си е оправил изкривяването?
Звучи ми фантасмагорично и с рекламна цел.
То пък чак такива чудеса..

# 23
  • Мнения: 303
Извинявам се-баща и.

# 24
  • Мнения: 52
От цялата тема, не разбрах този човек с какво се занимава. Интересува ме Павел Изворски. Казаха ми че се занимава с хиропрактика. Но от прочетеното до тук си правя май други изводи.
Ако може някой който е наясно да сподели за какво става въпрос.
За чисто механично наместване ...или ...има нещо свързано с енергийна медицина?!?!

Всъщност мануална терапия и хиропрактика едно и също ли е?

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 16:40 от Ивет

# 25
  • Мнения: 52
Някой май не си е пил хапчетата по нагоре. Разговарях лично по телефона с Павел Изворски, човека е доста обективен, а не като почитателите си по нагоре. Беше доста предпазлив, и не се имаше за всеможещ и превъзхождащ традиционната медицина, и представяте ли си изпрати ме на ортопед. Е аз не че не съм ходила, отдавна съм ги прослушала и ортопедите и невролозите и неврохирурзите.

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте. Имам изкривен гръбначен стълб, кой тук във Варна може да ми помогне? Активна спортистка съм и се нуждая от наистина добър специалист. Чух за Николай Изворски, но не знам дали да рискувам...

# 27
  • Мнения: 84
Здравейте, бих желал да попитам за тези хора някакви актуални координати? Темата е доста стара и не зная колко е актуална.
Имам шипове във врата и създава това проблеми на гърба ми и крайниците.
Поздрави

# 28
  • Мнения: 2 013
Звъннах сега на посочения телефон на Павел Изворски. Телефонът е валиден и е негов. Обаче той каза, че не е в България и вече не се занимава с това.
Да препоръчате някой друг за наместване във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт