стискайте ми палци, моля!

  • 4 373
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Сискам палци всичко да е наред и бързо възстановяване. Praynig

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
миз, стискам палци и се моля  Praynig
пращам ти много положителна енергия Hug Hug

да ни се похвалиш скоро Peace

# 17
Миличка  Hug, какво ти дошло до главата.
Ще се молим разбира се Praynig
Дано всичко мине успешно и възстановяването да е бързо Hug Hug Praynig

# 18
  • Мнения: 3 098
Милата тя!Стискам ти палци вси4ко да мине добре,резултатите да са добри за теб Praynig Praynig Praynig Дай си воля и кураж и мисли позитивно. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 8 283
 Praynig
стискам ти паци
дано бързо да мине всичко , търпение и късмет през времето на очакване на резултатите

# 20
  • Мнения: 7 605
И аz те стискам палци, желая ти бърzо въzстановяване   Praynig

# 21
  • Мнения: 1 909
Стискам палци и се моля всичко да мине сполучливо!!! Praynig
После като се вьзстановиш пиши моля те по подробно как ти го откриха, от колко време си го имала, какво те е боляло, как да се самопреглеждаме ежемесечно, след каква вьзраст и всичко интересно и желателно да се знае по темата.
Още ведньж...стискам силно палци... Praynig Praynig Praynig

Ето малко   с н и м к и   как се преглеждат гърдите. Важно е да се опипват и лимфните въzли под ми6ниците. Ходете поне веднъж годи6но на гинеколог, след 30-35 човек може веднъж на 2г. да си прави мамография.
Каzват, чЕ това е подлото на рака - не боли. Не zнам доколко е вярно, т.е. дали винаги е валидно, но наистина често туморите в гърдата не болят.

# 22
  • Мнения: 980
Миz, стискам палци и се моля zа теб и семейството ти. Дано всичко се нареди добре и бърzо да се въzстановиШ от операцията Praynig

# 23
  • Мнения: 2 381
Имаш и от мен стиснати палци   Hug

# 24
  • Мнения: 6 390
Стискам палци всичко да мине добре  Praynig Peace
бързо възстановяване и успех утре  Hug Praynig
всичко ще бъде ок, кураж и търпение Миз  Peace Hug Praynig

# 25
  • Мнения: 46
Mиz, стискам ти палци и се моля за теб Praynig Съчувствам ти искренно, защото и моята леля е на същото положение, и днес и правиха 3-тата химотерапия, и към 20.10 и спестои операция! Моля се да има по-малко такива случаи Praynig

# 26
  • Мнения: 1 793
стискам палци и се моля всичко да мине добре и да се възстановиш бързо.

# 27
  • Мнения: 1 465
Miz, dano vsi4ko mine dobre i uspe6no i posle da e samo nepriaten spomen za teb Praynig
Az po edno vreme hodeh kato prizrak ot strah da niamam rak na gardata - imam kisti /imah, sigurno i sega s gi imam, no 6te ida na sledva6t pregled sled bremennostta/

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Милата...успех, дано всичко мине леко и без проблеми!
 Praynig

# 29
  • Мнения: 7 430
Надявам се и се моля  Praynig Praynig Praynig всичко да е наред и да ни зарадваш с хубави новини...не занравяй, че не си сама Hug Hug Hug
Пращам ти една детелинка  Flowers Four Leaf Clover която да ти донесе късмет 
bouquet

Общи условия

Активация на акаунт