FarmVille 13-та тема

  • 33 673
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 521

От къде се управлява? Не го виждам.

# 706
  • Мнения: 416

От къде се управлява? Не го виждам.

Идея си нямам...  Crazy
Тъкмо влизах в една ферма да помагам на съсед и ми изскочи едно прозорче, в което пишеше че съм готова със списъка Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 2 521

От къде се управлява? Не го виждам.

Идея си нямам...  Crazy
Тъкмо влизах в една ферма да помагам на съсед и ми изскочи едно прозорче, в което пишеше че съм готова със списъка Simple Smile
И на мен ми излезе прозорче, че съм приключила с to do листа, но не може ли да си го преглеждаме когато искаме този лист?  newsm78

# 708
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 38
Ха,сега намирам тази тема,много се радвам че я има.
Та и аз разбрах че последното ниво е 70,вярно ли? Thinking
И след това какво? newsm78
Та аз сега съм 60 -то,да хващам друга ли?  bouquet

# 709
  • Мнения: 328

От къде се управлява? Не го виждам.

Идея си нямам...  Crazy
Тъкмо влизах в една ферма да помагам на съсед и ми изскочи едно прозорче, в което пишеше че съм готова със списъка Simple Smile
И на мен ми излезе прозорче, че съм приключила с to do листа, но не може ли да си го преглеждаме когато искаме този лист?  newsm78
За какво говорите че не схващам  Blush

# 710
  • София
  • Мнения: 2 521
gachoni, казаха, че ще пускат опция to-do list и ще си следиш какво имаш да правиш.
Излезе ми такова съобщение, но не виждам някъде опция да си виждам този лист.

# 711
  • Мнения: 1 919
 newsm12 явно сега го пускат този лист....защото ...рефреш..рефреш......онова "говедо" с влажния поглед ми се появява на всеки 5 минути  Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 416
gachoni, казаха, че ще пускат опция to-do list и ще си следиш какво имаш да правиш.
Излезе ми такова съобщение, но не виждам някъде опция да си виждам този лист.

И аз до сега се рових, но нищо не открих... Както каза Thomasito , явно сега го пускат...

# 713
  • Мнения: 2 280
На мен нищо не ми излиза... торих, но не ми се показа листа.

# 714
  • Мнения: 328
gachoni, казаха, че ще пускат опция to-do list и ще си следиш какво имаш да правиш.
Излезе ми такова съобщение, но не виждам някъде опция да си виждам този лист.
Благадяря Ти   bouquet Hug и аз нямам и съобщение за такова но утре сутринта ще разбера че сега лягам
а кога ще си довършато старите работи като увеличенията на краварници и тн
пускат нови неща а старите не са си оправили ей.... Crossing Arms

# 715
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
На мен също ми излезе докато торих,че съм изпълнила листа със задачите,ама лист нийде се не види Laughing

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще ви помоля на първа страница да напишете КАК СЕ ПРЕМАХВАТ НАХАЛНИ СЪСЕДИ.Четох го някъде из темата,но къде беше newsm78.Тоя Жоро и Маргарита ги изчесвам и окото ми не мига Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 77
Ами просто ги махни от приятелите си! Влизаш в профила им и най-долу в ляво "Премахни от приятелите ми".....

# 718
  • Мнения: 0
Mалееее..... как може да са махнали Супер тиквите  #Cussing out smile3511 smile3515

Аз тая сутрин станах в 7 заради тях  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Поне хувато е че намерих две кълбета прежда от овцете и размених две колекции Simple Smile

# 719
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Как ще са ги махнали,аз посях сутринта Thinking

Общи условия

Активация на акаунт