FarmVille 13-та тема

  • 33 744
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 122

А питай я  де...  Thinking

# 76
  • Мнения: 1 919
аз да попитам освен Овчарчето Калитко и аз някой има ли проблеми с добавянето на нови съседи? newsm78 Аз добавям .....на другия ден отново са в графата "за добавяне".... Thinking

# 77
  • Мнения: 1 408
Здравейте!  Simple Smile  
Търся си съседи, ако някой от вас има желание: nnedkova@gmail.com
Всеки ден пращам подаръци  Wink   bouquet

# 78
  • Мнения: 820
Здравейте!  Simple Smile  
Търся си съседи, ако някой от вас има желание: nnedkova@gmail.com
Всеки ден пращам подаръци  Wink   bouquet

то всички пращаме всеки ден, ама като са само 24, а имаш над 100 съседи няма как да пратиш на всички всеки ден  Sad

# 79
  • Мнения: 1 408
Е, ами моите са далееч, далеч под 100... Sad  Затова пращам редовно  Laughing 

# 80
  • до морето
  • Мнения: 2 342
запиииииииис

# 81
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ако не ми кажете до кое ниво се играе играта да ви изсъхнат лехите дано...  Mr. Green

Ако лъжеш да ти избяга добитъка дано... след 3 нива ще разбера...  Crazy

Хм, на това мога да отговоря само: да ти се бъгне фермата и да повтаря последната точка преди 70 ниво, без да можеш да го минеш  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 0
От седмица всички  цветове яйца ми пускат само кокошки. Само при мен ли е така?  newsm78

# 83
# 84
  • London
  • Мнения: 292
Ако не ми кажете до кое ниво се играе играта да ви изсъхнат лехите дано...  Mr. Green

Ако лъжеш да ти избяга добитъка дано... след 3 нива ще разбера...  Crazy

Хм, на това мога да отговоря само: да ти се бъгне фермата и да повтаря последната точка преди 70 ниво, без да можеш да го минеш  Crossing Arms

Ха ха ха ама какво е това  hahaha hahaha hahaha

Аз веднага ще отговоря, след 70-то ниво не ти отчита повече нива, но пък трупаш ХП без кеш.
Аз съм вече по мои метки 83-то ниво.

# 85
  • Мнения: 1 902
От седмица всички  цветове яйца ми пускат само кокошки. Само при мен ли е така?  newsm78


Не е само при теб,и при мен е така,каквото и да е яйцето само кокошки дават!Гадост!

# 86
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте,
искам да питам как да си върна съобщенията от фармвил да ми излизат на стената. Веднъж ги скрих и сега не мога да си осиновя никакво по интересно животинче. Много ми харесаха магаренцата, но само съм ги мяркала по други ферми.

# 87
  • not found
  • Мнения: 581
Е, ами моите са далееч, далеч под 100... Sad  Затова пращам редовно  Laughing 
Чакай тогава да те добавя , да не те изтърва   Laughing

# 88
  • Мнения: 1 485
записчееееееее

# 89
  • Мнения: 258
Страшно ме  е яд  че махнаха врътката  с яйцатаОставаха ми само 18 до синият медал #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт