Февруари идва вече, с него - мъничко човече (41)

  • 16 386
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
Аз да питам някоя от мамите които ще раждат секцио,ще си взимате ли мъжете с вас,аз моя ще го взимам,надявам се да не колабира от гледката Shocked

Кенди,успех ти желая утре,по това време вече ще гушкаш малкия бебок Hug

# 61
  • Мнения: 4 187
Аууу, снощи за пръв път попаднах на тези Тюдори. Малеее, мноу секси тоз краля, бре!  #Shocked af #Silly Ще го гледам този сериал.  Mr. Green


Долу ръцете от Краля  Twisted Evil, Джонатан е мой! Ти вземи Чарлз ( Хенри Кавил )!

Аз съм гледала и четирите сезона, но пак не откъснах очи  Crazy !


Ъххх, сега прочетох, че Рали го е заплюла ! Ника, ще мерим сили за Краля, като гледам колко е шавлив, ще ни смогне и на двете  Joy !

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 15:10 от star

# 62
  • Мнения: 88
Кенди,успех утре,ако бях на твое място щях да бъда в същото състояние,но това което те очаква не е за лошо,след това като си видиш бебчето ще ти мине и страх и всичко  Hug стискам палци и мисли само за хубави неща Simple Smile
И да кажа че ако при мен нещата са тръгнали...съм супер спокойна,само не знам като ми текнат водите сигурно ще се разрева и ще кажа че не искам да раждам,но засега се чудя на себе си #Silly

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мепофка, мерси, мила, за новата тема!   bouquet Да не си следващата раждаща?  Mr. Green

Кенди, стискам палци за утре и вярвам, че всичко ще мине идеално! Ти се опитай да не се шашкаш много, мисли позитивно и тръгни към болницата с усмивка! Ще чакаме смс!  Hug

Съни, ако имаш път към магазинчето с нощниците, купи и на мен една! После ще дам паричките.  Peace

Бела, Малкият Жорко е страхотен сладур! Пу-пу!  Hug

Честит бебчо на Сиянка! Да им е жив и здрав, и много да ги радва! На мама - бързо възстановяване!

Аз тези дни само се помотвам, нищо свястно не съм свършила. Навън е студено, бррр... Днес купихме подложка за повиване и протектор за матрак.
Нещо ме понаболява ниско долу, в средата и в ляво, но си търпя.

# 64
  • Мнения: 4 187
Кенди, успех и от мен  Hug ! Всичко ще мине добре, ще видиш ! Оххх, кога ли ще ме затресе и мен нервата  Rolling Eyes!


Далче , честит ти 9ти месец  Grinning !

# 65
  • Мнения: 219
Оххх, кога ли ще ме затресе и мен нервата  Rolling Eyes!

А, няма  Heart Eyes! Смисъл не виждам, така че ще се държим и ще се усмихваме само  Wink Hug

# 66
  • Мнения: 33
Кенди, с теб сме! Аз даже мъничко ти завиждам, че толкова скоро ще си гушнеш бебока!
Жорко е много сладък, заплювам си го за зет!  smile3508
аз хем искам вече да се раждаме, хем ми се ще сеа със болничния да пооправим още малко хола, че после няма да мога да ходя по магазини (то не, че сега много мога, де, на 5тата минута се уморявам и искам да се връщам).

уфф...скучно ми е...

# 67
  • Мнения: 2 255
момичета dorotey's си има девойка   4470 СИМОНА - 3 кг и 50 см   bouquet
да им е жива и здрава и много да ги радва  Two Hearts

# 68
  • Мнения: 1 067
Star къде си го гледала този 4-и сезон на Тюдорите ,че в Замунда има само до 3?
Честито на dorotey's да и е жива и здрава девойката и мн радост да им носи!!!  bouquet

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ехааа, честита девойка на dorotey'snewsm30

П.П. тъкмо се чудех кой имаше планово секцио днес...

# 70
  • Мнения: 1 874
Честита девойка на dorotey's!!Да е жива и здрава,много да слушка и да бъде добро и щастливо дете!  bouquetНа мама бързо да се възтановява!

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Честита девойка на Dorotey`s . Да й е жива и здрава малката Симона !
Тя вчера писа,ама не помня да е казала ,че за днес ще ражда...  newsm78
Мимита, при кой очен лекар ходи ти? Аз май те питах ,ама ти не си видяла.
А за нощничките няма да ми е никакъв проблем да взема,ама сигурно няма да дойда в сряда...
Незнам кога ще имам път към центъра,просто колата е развалена,на баща ми колата също.... вънка е пързалка и сама не мога никъде да ходя,тъй че съм малко като в капан...

# 72
  • Мнения: 304
Честита щерка на ДоротиІто!Да й е жива и здрава!!!
Ние пък днес си имахме цигански годеж в блока и бая ме засърбя тумбака да го подрусам и аз на циганското хоро(то силно казано хоро Whistling).
И аз снощи го загледах тоз сериал и бая интересни мисли ми дойдоха ...Embarassed
Може вече да не стискате палци-имаше ефект.Успяхме(най-накрая) да продадем едната бракма и днес дойде момчето да ни отърве от нея(жив и здрав и много да си я кара и прави).
Отивам да поям,че днес нещо покрай тия емоции ми бяга любимото ми занимание.Целувки!

# 73
  • Мнения: 307
Да е жива и здрава малката Симона и много да радва мама и татко!

Изгледахме 2 серии от Тюдорите и викам на майтап на мъжа ми,че ще погледна във форума да няма някое ново бебе,пък то наистина има Heart Eyes
И мен ми е интерсно за 4-я сезон,че в замунда само 3 има.Стар бързо издай тайната Hug

# 74
  • Мнения: 163
Mepofka, мерси за темата. Hug
И заглавието ми си уважила. Heart Eyes
Кенди, стискам палци за утре.
Толкова е странно, когато знаеш точно кога ще гушкаш бебо... Rolling Eyes
Харемче, смъкването на корема се вижда.
Доколкото знам, изчезнат ли киселините, почустваш ли се по-добре и пълна с енергия, стане ли ти едно такова леко на душата, срещата с малчо не е далеч. Grinning
И честито момиченце на dorotey's!
Хубав остатък от неделята и повече да си почивате.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт