Февруари идва вече, с него - мъничко човече (41)

  • 16 358
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0

Като не спа през нощта, спя през деня - ударих му три часа непробуден сън!

Аз утре на обяд отивам да ме гледат за разкритие. В понеделник докторът ми каза "Ще мислим нещо за петък, събота или неделя!" Така, че, момичета, чакайте и от мен новини утре за дата.

# 691
  • Мнения: 112
И аз се връщам от лекар. Кръвното май се е смъкнало малко. (Дано да се стабилизира  Praynig) Кардиоложката ме изпрати със " Живей си живота"  Joy Joy Joy
Нямало да ме приемат в болница. Можело да родя всеки момент  newsm78 То това е ясно...

Много се запъхтявам като вървя. Едни стълби качих в МД и едвам дишах после. Даже кардиоложката каза, че пулсът ми е, като да съм тичала  Joy

Иначе купих шишета, за да окоплектовам помпата. Довечера ще стерилизирам и шишетата, и помпата. Чудя се в какво да ги прибера после  newsm78

Честити бебчета на Мушмулче и Сънита  Hug   bigdance2  bigdance2  bigdance2

Исках още нещо да пиша, ама пак забравих  newsm78

# 692
  • София
  • Мнения: 6 011
Ванилка, ще чакаме и теб утре да споделиш тогава! Ти в Шейново ли ще раждаш?
Плами, аз съм ги сложила в едно найлоново ново пликче. Вече отдавна не са стерилни, поне горе-долу да са чисти.

# 693
  • Мнения: 0
СЪНИТКА ,ДОБРЕ ЗАВЪРНАЛА СЕ С БЕБЧО.ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
САШКОВА ,ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ОТГОВОРЕН СЪПРУГ И ТАТКО.
СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА В ПЕТЪК.

# 694
  • Мнения: 36
Честити бебчета на всички!!!!
Да са ви живи и здрави и нека много радост да ви носят   bouquet

Момичета, спете сега че послеее.....моя мъник си се храни на три часа и това си е, надявам се някои ден да се откаже от поне едното нощно хранене. Аз каква съм си послпалана, доста тежко ми идва не спането.
Иначе аз все още продължавам с досадното цедене, че той и не иска да ми погледне ''цоцката'' Simple Smile ама здраве да е...ще се цедя като луда до като мога.Вчера дойде на гости свекървата и още я ''обучавам'' какво да прави и какво не! за радост ще остане само 5-дни, та ще се изтърпи някак си.

Надявам се всички да сте добре Hug

# 695
  • Мнения: 0

Да, Ника, последно в Шейново ще съм. Вчера звънях на една позната, която роди там ноември и ми сподели, че хигиената особено в тоалетните е под всяка критика. Ще издържа, разбира се, но исках да се подготвя психически, че ще е мизерия. Но важното е другите неща да са наред.  Wink

# 696
  • Мнения: 112
Кристинче, хубави новини и от теб Simple Smile И хубаво, че свекърва ти се поддава на "обучение"  Laughing

Момичета, прочетох една статия за раждането, която ми подейства успокояващо - вижте, ако решите Wink
http://www.moetodete.bg/bremennost/p3_3497_0.html

# 697
  • Мнения: 307
Плами много хубава статия Peace
На всички мами които са за секцио в петък много стиснати палци!  Peace
Кристинче много целувки на твоя сладур Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 6 011
Кристинче, радвам се, че сте добре, макар и ти да си недоспала!  Hug
Ванилия, всичко ще е наред, сигурна съм.  Peace За тоалетната аз продължавам да си търся еднократни подложки, но никъде не намирам засега. В краен случай ще постилам т.хартия и така.

# 699
# 700
  • Мнения: 112
Вънка пак взе да вали снежец  Nature Snowman
Добре, че съм си вкъщи  Simple Smile Доста е студенко.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 011
Шоколадче, мерси!   bouquet Едната фирма е на Ситняково и другата седмица като се сдобия с мъж ще отскоча да си купя.

# 702
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
 newsm44
Имаме си още две бебчета. Да са живи и здрави за радост на мама и тати  smile3525
 


# 703
  • Мнения: 7
Не знам как са другите кенефи, но тоя във ВИП стаята е изумително чист, отделно че постоянно си го миеш сам със слушалката от душа, отделно и че всеки ден ги чистеха. Та подложки за там не са нужни.  Някой ако си носи интимен гел за след нормално раждане да го махне. Аз си носих (къде ми е акъла), но единственото с което можеше да се мия беше вода и смрадлика. Между другото, който ще ражда нормално ако толкова държи да е подготвен да си купи смрадликата и после само ще му я носят варена.

# 704
  • Мнения: 304
Шоколадче,като енциклопедия на интернет магазините си(на мен веднага ми намери ванички,на Ника подложки...) Peace

Общи условия

Активация на акаунт