Февруари идва вече, с него - мъничко човече (41)

  • 16 348
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 304
Не знам как са другите кенефи, но тоя във ВИП стаята е изумително чист, отделно че постоянно си го миеш сам със слушалката от душа, отделно и че всеки ден ги чистеха. Та подложки за там не са нужни.  Някой ако си носи интимен гел за след нормално раждане да го махне. Аз си носих (къде ми е акъла), но единственото с което можеше да се мия беше вода и смрадлика. Между другото, който ще ражда нормално ако толкова държи да е подготвен да си купи смрадликата и после само ще му я носят варена.
А задължително ли се носи смрадлика?Споменаха ми нещо,че при естественото раждане в Тината даже я изискват,ама не съм сигурна доколко е достоверна информацията.

# 706
  • Мнения: 112
Между другото, който ще ражда нормално ако толкова държи да е подготвен да си купи смрадликата и после само ще му я носят варена.

Брей, даже ти я варят на място?  newsm78
Аз пък си мислех тая вечер да сваря и да я сложа в шише...

# 707
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами аз доколкото схващам, Бръмби има предвид домашните да ви я сварят смрадликата. Май ще стане като със силиконовите гърди.
А иначе нали последният път чаках да свърши едно нормално раждане - после на момичето също му препоръчваха да се мие с отвара от смрадлика.

# 708
  • Мнения: 88
варената смрадлика издържа само 12 часа,и е хубаво да се ползва само по 2 пъти дневно.аз да ви кажа че си купих силиконови гърди днес и превръзки за родилки,ама те нямат крилца  newsm78

# 709
  • Мнения: 210
Плами ,смрадликата трябва да се свари малко преди да я ползваш...А в болниците се съмнявам,че някой би се занимавал с това Mr. Green
Роднина или някоя приятелка ще ти я свари като родиш, за да е прясна  Laughing
На мен майка ми ми я донесе в бутилко от 1/2 литър  Simple Smile и нямах никакви проблеми, но и по съвет на док. пръсках раната с бивацин, и за нула време зарастна  Sunglasses

Аз заливах шевовете на всяко ходене до тоалетната  Embarassed но док. така ми беше казала, та по едно време взе да ми се свива кожицата  Joy но не се умира и от това

# 710
  • Мнения: 197
Бобишанче, Ники, пак заповядайте.  Hug

Понеже в Бг нямаш гаранция за качество за почти нищо, преди да купя стока, задължително чета в нета мнения. Да не говоря, че за първото бебе се бях подготвила като за държавния изпит. Едни списъци, едни уточнения...

И по тоя повод се сещам - ваничките не трябва да са от ПВЦ, че много вреден материал го дават!

Това за смрадликата макс 2 пъти на ден не го знаех  newsm78

# 711
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Moмичета стискайте палци,отивам доки да види с колко см разкритие съм  Praynig
Силно се надявам бебо още малко да почака,докато пристигне прословутото легло то Англия пффф месец и половина го чакам  Sad и тотално се ядосвам  #Cussing out

# 712
  • Мнения: 304
Ефтелия,успех!!! fingerscrossed

# 713
  • Мнения: 88


Това за смрадликата макс 2 пъти на ден не го знаех  newsm78
[/quote]
ами за промивки така го пише в упътването

# 714
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Хайде Ефтелия, с теб сме! Както искаш, така да стане! Hug

# 715
  • Мнения: 219
eftelya, успех!!! Hug

Завърнах се от 3 часова разходка  Crazy. Супер съм щом още мога да вървя по толкова време.  Peace Не се давам още. Ако си добре облечен е много приятно, не щипе като онзи ден.
Купих си халат, от онези найййй- мекичките  Party. Варен памук го водят, дълъг и жълт. Много му се радвам.
Продавачката се оказа бивша акушерка та му дръпнахме един лаф набързо Mr. Green.

Успех на всички мами за петък!!! Ще чакаме новини!

# 716
  • Мнения: 307
Eftelya успех!
Рали честит халат!Със здраве да си го ползваш!
Имам някъде два пакета смрадлика-ще ги потърся,за да съм подготвена.Бръм благодаря за съвета.
Направих жалък опит да се оскубя-колкото толкова,не може по-хубаво Naughty

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мий ,много прегръдки за теб и малкия Преслав !  Hug
Ефтелия стискам палци !!!
Бръмби и аз благодаря за съвета ,сега го махам Лактацида от чантата с багажа .
Mama_widow , видя ли я д-р Бейли как роди ...Их колко е хубаво как по филмите винаги всичко завършва перфектно ...
Точно както подписа на XCat ,аз много го харесвам  Hug

# 718
  • Мнения: 88
SuNnY SkY,гледах го,беше много вълнуващо,а и в това време четох една статия която не помня коя мама пусна тук(извинявам се за което) и се разплаках  Cry

# 719
  • София
  • Мнения: 814
Здравейте и от мен, момичета! Цял ден не мога да ви изчета Simple Smile
Честити рожбички на Сънита и Мушмулче! Да са ви живи и здрави, много да ви радват! На мамите желая бързо възтановяване!
Честит рожденник на Сашкова, да ти е жив и здрав, много те да гледа и само на ръце да те носи, а ти най-хубавия подарък скоро да му поднесеш!

От мен малко отчет. Днес ми беше последното мерене на тоновете за тази бременност, понеделник секциото ми е планирано за 9 часа. Стискайте ми палци. Слава Богу, с бебка всичко е наред. Баща ми недоразрал че бебе спи и че ще му запише, тоновете пак, но успял да звънне на майка ми и да й каже, че не чуват тонове... еийй идеше ми не знам какво да го направя  ooooh! Майка ми, която апропо е лекарка, ми е бедна фантазията какво е преживяла милата  ooooh!
Ще взема вестителския телефон и ще се пиша по ник, че ... по име и без това никой не ме знае Simple Smile
Иначе, помолих мама да ми купи бабешки гащи - купила 2 чифта за проба - ей като видях едните щях искрено да умра от смях! 58 номер, покриват ми целия бременен корем, а вервайте ми никак не е малък.  Mr. Green

Ника, радвам се, че консултацията е минала нормално, не пишеш как е дребен, спря ли му хремата на красавеца?
Ефтелия стискам палци !!!
Ralipo, хич и не се ядосвай. Ясно е, че сега си леко изнервена, ама ще мине Simple Smile Като родиш ще си спомняш с насмешка за тия звънения, успех!
Някой се беше притеснил и депресирал, че след нормалното раждане щял да стане като кофа... Аз да кажа, че такава опасност няма, а и след 40 дневно въздържание ... как да го кажа че да не прозвучи зле... щесе чувстваш все едно ти е за пръв път Simple Smile

Стискам палци на Теди, Илияна и Марго за петък, момичета успех! Всичко да мине нормално и възможно най-леко, живи и здрави бебчета Simple Smile
От мен това е засега, до после   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт