Декемврийски мами 2026

  • 10 701
  • 349
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 395
Здравейте, търсих тема за декември но все още няма за това я започвам аз.Термин 12.12.2026 първи ден на последния цикъл 6.03.2026.Закъснява ми вече с 3 дни и днес си направих тест и видях двете черти.Това ще ми е трета бременност имам и един аборт преди това.Ще ми е приятно да се запозная и с други бъдещи мама с термин декември месец където заедно да споделяме опит и преживявания.Сега ще е леко празнично вълнувам се няма как.Чудя се кога точно да отида на първи преглед дали да изчакам 7-8 седмица за да се усети и пулса или и сега едва в 5 седмица?

# 1
  • Мнения: 43
Здрасти,
Чудех се и аз кога ще се появи декемврийската тема Simple Smile
Моят термин е 01.12, втора бременност и утре съм на лекар в 6+1 , да видим дали всичко е наред. Аз миналата седмица си пуснах кръвен два пъти през 48 часа, за да съм сигурна, че се удвоява добре чхг, но бях решила да не ходя толкова рано, за да не се филмирам,  ако не се види нищо на ехографа. Много зависи от апаратурата и лекаря, а аз ще съм и при лекар, при когото не съм ходила досега та да видим. Ще драсна утре да споделя.

# 2
  • Мнения: 244
Привет! Включвам се и аз. След преглед днес, чухме сърдечна дейност и съм в 6г.с. с термин 4 декември🥳

# 3
  • Мнения: 2

Здравейте, според вас, положителен ли е теста? 😊😩

# 4
  • Мнения: 244
Така изглежда, повторихте ли го?


Здравейте, според вас, положителен ли е теста? 😊😩

# 5
  • Мнения: 2
Така изглежда, повторихте ли го?


Здравейте, според вас, положителен ли е теста? 😊😩
Не, това е от сутринта, но се вижда бледа черта

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 395
Положителен е.Аз съм в 4 седмица и моята черта се вижда така бледа.

# 7
  • Мнения: 217
Май и аз се включвам с новини от днес. Имам едно детенце на 1г и малко и ще са породени Grinning Let the fun begin!

# 8
  • Мнения: 13
И аз се включвам с дете на година и малко и термин около 15 декември. Само се чудя в коя седмица е подходящо да отида на първи преглед за да сме сигурни че ще чуем пулс.

# 9
  • Мнения: 217
И аз се включвам с дете на година и малко и термин около 15 декември. Само се чудя в коя седмица е подходящо да отида на първи преглед за да сме сигурни че ще чуем пулс.

Аз запазих за 6+, поне така направихме миналия път и се чу пулс.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 395
Моят термин е за 12.12 за това запазих за 23 преглед когато ще съм в 6 седмица и 4 дни.Надявайки се да чуя пулс и всичко да е наред.За сега толкова рано само определени миризми ме дразнят и са ми по-силни.

# 11
  • Мнения: 217
Моят термин е за 12.12 за това запазих за 23 преглед когато ще съм в 6 седмица и 4 дни.Надявайки се да чуя пулс и всичко да е наред.За сега толкова рано само определени миризми ме дразнят и са ми по-силни.

Аз се подух, като в 5ти месец съм. Вярно, заради ИР имам някое друго килце, но направо сега е страшно. Явно и не ми се е възстановила коремната стена, ама като родя второто ще се стегна, правила съм го и преди.

# 12
  • Мнения: 67
Здравейте, записвам се с термин 06.12. Имам по-голямо дете, сега очакваме близнаци.
И при мен има подуване, имам чувството, че нищо не ми става вече, а съм качила едва 1кг. 🥲 Гаденето е ужасно, през целия ден се появява на моменти.

# 13
  • Мнения: 244
Здравейте, идвам тихичко да се похваля, че след последният преглед днес ми беше вторият-видя се и втори ембрион 😁

# 14
  • Мнения: 67
Честитоо! 🥰 На първия преглед не се ли видя второто ембрионче?
Здравейте, идвам тихичко да се похваля, че след последният преглед днес ми беше вторият-видя се и втори ембрион 😁

Общи условия

Активация на акаунт