Тоалетни трици - въпрос

  • 28 515
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 211
mariq dimitrova   bouquet

# 31
  • Мнения: 133
И аз си купих,на тях пише да ги разбъркам със зехтин.
Някой правил ли го е?
  Аз мисля,че ако кожата ти е много суха тогава се разбъркват със зехтин,иначе на мазна кожа няма да се отрази много добре  Rolling Eyes .Аз съм с мазна кожа и не ги разбърквам със зехтин,а само с вода.

Да, зехтина е за суха кожа(иначе триците много лесно ще я претъркат), а за мазна кисело, прясно мляко, вода и др. Peace

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Аз ги разбърквам с зехтин исе получава страхотен пилинг.после слагам по мазен крем,защото изсушават.

# 33
  • Мнения: 3 794
Купих си пшеничени и кестенови трици  4470 . Струват <1лв.  По-доволна съм от кестеновите, но предполагам е до тип кожа Simple Smile
Благодаря, че подсетихте и мен  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз си купих кестенови, само такива намерих в Елитис, цената е около 30-40 ст. Сега ще ги пробвам и ще кажа как е. Преди около 5-6 години си бях взимала,а после михах на ексфоианти, благодаря че ме подсетихте!

# 35
  • Мнения: 1 416
Само да отбележа, че кестеновите трици на Джанкар за мен не стават за нищо! Вчера ги разбирках както обикновено с вода и като се опитах да си направя пилинг с тях - е въобще не ексфолират, не обтриват никак добре, защото са мнооого меки и нямат нищо общо нито с триците на Клеопатра, нито с други трици, които съм купувала!  Страшно се изнервих Close

# 36
  • Мнения: 1 416
Наскоро си взех тоалетни трици на Клеопатра. Нещо са им променили опаковката, като състав не мога точно да кажа дали са същите като преди, но едно момиче от форума каза,че според нея са им развалили качеството, защото трудно се разтваряли във вода. При мен лесно се разтвориха, може би да съм си купила от някаква по-добра партида, но забелязвам, че лицето ми е като претрито. Имам по цялото лице едни ситни те не са пъпчици точно, но нещо като много ситни пъпчици и кожата ми е в момента на пипане груба Confused Това ми се случи преди няколко дни след като ползвах точно триците на Клеопатра. Подозирам, че е от тях, защото вероятно са ги направили по-груби или и аз не знам точно каква е причината. Кажете кои са хубави трици - не прекалено груби, но не и твърде фини? На кои марки да търся че вече ми писна няколко пъти купувам различни видове трици и все не стават!

# 37
  • Мнения: 20
Записвам се да следя. Може би ще ги пробвам, въпреки че съм със суха кожа, но вариантът със зехтин ми звучи екстра.

# 38
  • Мнения: 17
Amra,аз също ползвам триците на Клеопатра,само че кестеновите.Незнам твоите от кои са,но нямам оплаквания,а и кестеновите са малко по-едри и са чудни за мазна кожа като моята.Ако не ти е мазна може и затова така да става..незнам.

# 39
  • Мнения: 1 416
Amra,аз също ползвам триците на Клеопатра,само че кестеновите.Незнам твоите от кои са,но нямам оплаквания,а и кестеновите са малко по-едри и са чудни за мазна кожа като моята.Ако не ти е мазна може и затова така да става..незнам.
Точно кестеново са и мойте, но като се замисля, може аз да съм си претрила кожата, ако съм масажирала с по-силни движения. И моята кожа е мазна и триците ми действат по принцип много добре. Просто се чудех освен Клеопатра кои друг марки трици са хубави.

# 40
  • Мнения: 95
Дали кайсиевите трици /до тук разбрах че те са най-груби / ще са добри за цялостен пилинг на тялото? Я да взема да пробвам...

# 41
  • Мнения: 338
Дали кайсиевите трици /до тук разбрах че те са най-груби / ще са добри за цялостен пилинг на тялото? Я да взема да пробвам...

Стават и за тяло, да Peace. Аз ги ползвам за лице, шия, деколте и понякога гръб, с комбинирана кожа съм. Най-добрият пилинг са, защото са естествен продукт, а не пълен с химии и така не рискувам да си докарам някой обрив. Харесвам най-много тези от кестени и череши. Преди време бях виждала едни оризови в бурканчета, но скоро не съм ги виждала, те също бяха хубави. Имаше и едни много хубави течни седефени, те бяха мокри, пак в бурканче, но и те май изчезнаха Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 77
и аз се записвам да ви следя.и аз имам трици ама трябва да видя какви са... newsm78обаче ми харесаха мненията ви за кайсиевите трици имисля да ги опитам.а къде мога да ги намеря???защото щом са по-едри и са идеални за тялото.... Party

# 43
  • Мнения: 350
Дали кайсиевите трици /до тук разбрах че те са най-груби / ще са добри за цялостен пилинг на тялото? Я да взема да пробвам...

Стават и за тяло, да Peace. Аз ги ползвам за лице, шия, деколте и понякога гръб, с комбинирана кожа съм. Най-добрият пилинг са, защото са естествен продукт, а не пълен с химии и така не рискувам да си докарам някой обрив. Харесвам най-много тези от кестени и череши. Преди време бях виждала едни оризови в бурканчета, но скоро не съм ги виждала, те също бяха хубави. Имаше и едни много хубави течни седефени, те бяха мокри, пак в бурканче, но и те май изчезнаха Rolling Eyes
Тези в бурканче са на христина,сега използвам мокри пшенични(мокрите са доста по удобни от сухите),страхотни са,но са доста финни и пише,че стават за всеки ден(при мазна кожа) за,което много ме радва,защото почистват по хубаво от всеки друг ежедневен ексфолиант,иначе христина се намира трудно,затова ги поръчвам онлайн

# 44
  • Мнения: 77
Дали кайсиевите трици /до тук разбрах че те са най-груби / ще са добри за цялостен пилинг на тялото? Я да взема да пробвам...

Стават и за тяло, да Peace. Аз ги ползвам за лице, шия, деколте и понякога гръб, с комбинирана кожа съм. Най-добрият пилинг са, защото са естествен продукт, а не пълен с химии и така не рискувам да си докарам някой обрив. Харесвам най-много тези от кестени и череши. Преди време бях виждала едни оризови в бурканчета, но скоро не съм ги виждала, те също бяха хубави. Имаше и едни много хубави течни седефени, те бяха мокри, пак в бурканче, но и те май изчезнаха Rolling Eyes
Тези в бурканче са на христина,сега използвам мокри пшенични(мокрите са доста по удобни от сухите),страхотни са,но са доста финни и пише,че стават за всеки ден(при мазна кожа) за,което много ме радва,защото почистват по хубаво от всеки друг ежедневен ексфолиант,иначе христина се намира трудно,затова ги поръчвам онлайн
откъде ги поръчваш онлайн?защото искам и аз да си ги поръчам.моите трици са много меки и понякога трябва много много да търкам за да видя ефект.

Общи условия

Активация на акаунт