ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 26 620
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 97
Каня се да ВИ питам Момичата, от две седмици но все не се решавам. Та така да питам:
Имам клиентка работеща в Телевизията, похвалих Ви какви сте Майсторици, че ще се събираме, и тя каза, че ако искате може да ни прати екип за репортаж. Не Ви питах до сега, защото когато снимаха при нас в работата, аз се покрих, но реших, че съм длъжна да попитам, може пък Вие да искате, знам ли. Моля да ми отговорите, за да има време да звънна на жената.
Това е за сега.
Joy Joy Joy Здравейте  бъдещи медийни звезди , в петък всички изкипрени  с прически , къси поли и токчета  Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 1 965
Ванче, колкото до ескорта и телефона нямам нищо против, но ние не можем да тръгнем по рано от 8.30 часа от Бели Брези.
По това време душко, мисля да пия вече кафе на центъра на Циган чарк.

Имам клиентка работеща в Телевизията, похвалих Ви какви сте Майсторици, че ще се събираме, и тя каза, че ако искате може да ни прати екип за репортаж.
Това ако го направиш, аз пристигам маскирана, забулена, с фередже, ръкавици, кубинки и хусарска шапка. Само това ми липсва, да ме изтипосат в някое предаване по анцунг, как бъркам шоколадово тесто, под вещия поглед на 30 кифли. Нали се сещаш че това може и да има кофти последствия за много от нас?   Аз съм категорично против.
Но нека и другите да кажат. Ако другите са съгласни, аз ще се примиря, но категорично отказвам да го раздавам медийна звезда. Та, дори и като зрител. Тцъ! нИщЪ!!! Ами хич дори нИщЪ.  Stop  Joy
Joy Joy Joy Здравейте  бъдещи медийни звезди , в петък всички изкипрени  с прически , къси поли и токчета  Joy Joy Joy
Някои вече ходихме в този вид миналата година и още ме бъзикат и подиграват. И понеже не познават друга моя визия, тая година ще ги шашна. Купила съм съм си маратонки /първите от 20 години насам/, нов анцунг и ще го раздавам спортно.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 21:54 от van444eto

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз също съм против медийни изяви.

А Ванчето да не послъгва... миналата година те видях с ниски обувки... е не по анцуг а по дънки, но не беше с токчета... поне единият от дните  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 965
А Ванчето да не послъгва... миналата година те видях с ниски обувки... е не по анцуг а по дънки, но не беше с токчета... поне единият от дните  Simple Smile
МноУ ясно! На първия ден изгубих капачката на едното токче и нямах избор - задигнах на щерката сабото.  Close

# 739
  • Мнения: 3 861
idn, с теб явно сме комшийки Simple Smile

И аз съм в Брезите

# 740
  • София
  • Мнения: 2 658
аз пак се включвам с една молба, този път към момичетата от Пловдив, разбрах, че в Торнадо има кристалина по килограм, а не по цяла кофа. Ако някоя от вас случайно ходи натам, ще ми вземе ли?

# 741
  • Мнения: 1 329
сОбщение  Mr. Green

В Кауфланд има въглища чувалчета по 5 кг за 9.99 лв
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Съобщение II:

Купих чанта от Кауфланд - Младост! Цената е 12 лева, вместимост 32 литра, има само едноцветни - сини и червени, с китки не видях.
Взех и 4 бр. охладители - продават се в комплекти 2 бр = 2.49 лева.
Рапорт даден!



Относно медийните изяви, аз ще съм папарак с фотоапарата. Мисля, че други няма да са необходими  Crazy Все пак 4 GB карта, не се пълни лесно  Grinning

# 742
  • гр. София
  • Мнения: 44
idn, с теб явно сме комшийки Simple Smile

И аз съм в Брезите

Да. А може и да се познаваме, ако сте идвали в "офиса ни". Ще разберем в най-скоро време.
Вие по кое време ще тръгвате. Ние имаме неотложен ангажимент сутринта, и след това можем да тръгнем, в 8.30 часа.

# 743
  • Мнения: 1 491
аз пак се включвам с една молба, този път към момичетата от Пловдив, разбрах, че в Торнадо има кристалина по килограм, а не по цяла кофа. Ако някоя от вас случайно ходи натам, ще ми вземе ли?

Петя, тя кристалината и на Кадемлия е в кофички по 1 кг.

# 744
  • София
  • Мнения: 2 658
аз пак се включвам с една молба, този път към момичетата от Пловдив, разбрах, че в Торнадо има кристалина по килограм, а не по цяла кофа. Ако някоя от вас случайно ходи натам, ще ми вземе ли?

Петя, тя кристалината и на Кадемлия е в кофички по 1 кг.
ами не знаех, аз нали никога не мога да стигна до там....... Откакто си взех една голяма кофа от голямата поръчка от Илчовски и тя така си остана с изтекъл срок без да е отваряна, не съм стигала до специализиран магазин.

# 745
  • Мнения: 24

сОбщение  Mr. Green

В Кауфланд има въглища чувалчета по 5 кг за 9.99 лв
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Съобщение II:

Купих чанта от Кауфланд - Младост! Цената е 12 лева, вместимост 32 литра, има само едноцветни - сини и червени, с китки не видях.
Взех и 4 бр. охладители - продават се в комплекти 2 бр = 2.49 лева.
Рапорт даден!


А може ли снимка  Praynig ако не е нахално много

# 746
  • София
  • Мнения: 1 354
Ние ще тръгнем към 14-15ч. ,защото дъщеря ми имала важно оформяне по История вторият час.
Добре,че сте писали тортата да е измазана,че моята нямаше да е. ooooh!
Така значи във вилата хладилника е един така ли?Чаршафи има ,прибори ще купите.Въглища всеки ли си носи -за скарата?Да си носиме инструменти и бои -това съм запомнила от прочетеното?

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 14:44 от stefina

# 747
  • Мнения: 137
Да се отчета и аз,ние ще тръгнем към 14:00ч защото трябва да заведа малката на контролен преглед в петък и гас към Цигов Чарк.

Да подцетя за табелки с имената- ако искате мога да купя,работя в една сграда с Офис 1.

И за да съм по-досадна пак да кажа,че ще нося торта може и мойта да е с купешки блатове ще видя,че си чакам новият миксер /Kitchen Aid-фръц-фръц/ и този с които съм в момента е много слаб и на всеки 5мин. трябва да го изключвам за почивка.

# 748
  • Мнения: 202
Мили момичета,влизам да докладвам.Прическа съм си направила днес,направиха ми и табелка с името,разпечатаха ми и пътя до ЦигАн Чарк,остава да дойда.....До скоро,нямам търпение да ви видяяяяяяяя.. Embarassed ко ще има телевизия да отида пак на прическа и да понакупя някоя-друга рокля.. Mr. Green

# 749
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Аууу аз бях забравила за табелката  Embarassed
И аз съм против медийните изяви, че и прическа не съм си направила   Mr. Green Wink
Аз нали може мъфинки да донеса да си поукрасяваме /видях, че и Стаси ще прави/!!!!! Сега пробвах една рецепта, че с половинката имаме годишнина от запознанството и станаха разкоооошни! Та реших, че няма как и вие да не ги опитате  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт