''Парфюмни размисли и страсти'' 61

  • 22 943
  • 658
  •   1
Отговори
# 60
  • в голямото село
  • Мнения: 500
  bouquet

# 61
  • Мнения: 521
Yvresse за мен е сушени плодове, но не прекалено локумести, и накрая една съвсем лека нишка на лешник. Много е вкусен Heart Eyes
Marc Jacobs харесах за лятото, но май не е нищо особено. Букет екзотични плодове. Трайност- добра.

# 62
  • Мнения: 17 546
Marc Jacobs харесах за лятото, но май не е нищо особено. Букет екзотични плодове. Трайност- добра.
Че той е само цветя с преобладаваща тубероза! Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2 447
Обещала съм=>включвам се.
Нямам навик,да подбирам ароматите,според събитието.Всичко е въпрос на настроение.Изключение правя единствено на театър или някой ден на родителска среща,ама за сега не ми се налага-нещо леко,ефирно и по-малко или капчица Chanel 5,бих пробвала,тъй като го имам отскоро.
На плаж-парфюм не ползвам,защото ме е страх,да не ми излязат петна,но може би идващото лято ще пробвам в косата нещо кокосово ми се върти в главата.
Когато вали или е студено-/за ски-ама хич не ги обичам,искам си слънцето и плажа-как ми се иска,да живея в Papeete:28-29 градуса целогодишно  Peace /-много ми допадат Ange ou Demon EDT и Donna Karan Gold EDP,с тях въздуха,като че ли е по-чист,ако искам,да се стопля Black XS-мирише ми на ром или Будоар-на домашен уют.
С децата-още си нямам малки съкровища,като дойде време ще видим.
В къщи с каквото съм била през деня или тествам някоя пробичка.
За всички останали случай,като на разходка,офис,парти-с каквото ми се иска,май зависи от настроението,но работя само с мъже и нямам оплаквания,а клиентите постоянно възклицават-Ах,колко хубаво мирише!  Laughing
Вероятно за романтична вечеря с милото бих избрала Цветния воал или Анж о Демон ЕДТ,че милото много ги харесва,само за тях е питал до сега.
Имам си за сега 2-3 фаворита:Англомания,Цветния воал,Л на Лолита и Голд на Дона Каран-от днес.За лятото ще видим..... newsm78

# 64
  • Мнения: X
Хелоу, не мога да ви смогна...много пишете. Темата е супер, Гага   bouquet
За домашен уют ми напомня Макс Мара- Кашмина Тач;
За парти- Емпорио Армани- Ши;
За студено- Герлен Л'инстант ЕДТ, Код;
Бай найт на Агилера, не знам защо си мисля, че е като Ин Контрол (не го познавам). Всичко, което чета за Ин Контрол на мен ми важи за Бай Найт-а.
За офиса- Жасмин Ноар, Аметист, Нина...не само те, на първо време обаче...
За разходка- Хуго ХХ, Бонд.
Това са ми от зимния "гардероб".
Всъщност си ги нося според настроението- всички!

# 65
  • Мнения: 521
Marc Jacobs харесах за лятото, но май не е нищо особено. Букет екзотични плодове. Трайност- добра.
Че той е само цветя с преобладаваща тубероза! Rolling Eyes

От нос до нос явно има голяма разлика Joy

Гагче, поздравления за темата  bouquet
Аз обаче робувам единствено и само на настроенията си. Каквото ми се носи в момента. Без значение къде и с кого съм Grinning

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 603
Пробвала съм го (Lovely), но преди време и си го спомням като нежен, един такъв "прозрачен" и младежки - хареса го и се канех да го купя, но не съм сигурна сега как ще ми се стори. ooooh!
Lovely на мен лично ми е една по-остра и цветна версия на Narciso -то, и е идеален за разходка в парка особено напролет например  Laughing И аз май ги деля по сезони ароматите. Сега ми е добре с Miracle forever, Euphoria независимо от събитието, а напролет вече няма да ги понасям  Laughing

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 7 035
Имах Марк Джейкъбс и не можах да  понеса букетът бели цветя. Всъщност туберозата ме дразни и ми е неприятна, а в комбинация с повечко жасмин е тормоз.

# 68
  • Мнения: 276
 Сегааа... За парфюмите, настроенията, местата и т.н. И аз не обичам да си поставям рамки и си се пръскам когато реша и с каквото ми е кеф, без да се съобразявам много-много с мястото, където отивам и т.н.
Но все пак за вечерно излизане с приятели, коктейл, заведение в последно време се пръскам с Коко Мадмоазел, Allure (който имам от скоро и много му се радвам),
За разходка в парка си представям NOA  или пък Rose The One.
На плажа парфюм не си слагам, но пък любим летен аромат ми е зеления Chance , Преди много ползвах и Bright crystal, но ми поомръзна.
През деня, в последно време се пръскам с Idole на Armani, но гледам да не се оливам, че имам бебе на 10 месеца и да не го дразни по някакъв начин ароматът на парфюм. Аааа, и с класическия The One, от който имам отливка и добре, че не си го купих, защото е хубав аромат, но тези 10 мл за момента ми стигат (то са останали по-малко от 10 мл вече)

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 19:26 от stasi8510

# 69
  • Мнения: 1 175
Съблазнена от ниската му цена, душих и Burberry Sheer. Лек и много цветен, без кой знае какво развитие. Прилича ми на остатъчен аромат от друг парфюм  Confused

# 70
  • София
  • Мнения: 1 481
Marc Jacobs за мен е чиста гардения.

# 71
  • Враца
  • Мнения: 2 728
В домашни условия ми e най - уютно с:  Coconut by Yves Rocher  и шоколадът на Ла Перла;

За парти, диско, купон - Ange ou Demon ; Angel ; Dior Addict ; Alien ; - Класиките! Wink

За студено- Герлен Л'инстант ЕДТ !!! - ей уникален е този аромат!;

За офиса- Very Irresistible Sensual , Hypnose , Black-Orchid-Voile-de-Fleur

За разходка- L'Instant Magique , Eau de Star The One ,

За лятото, жегите (само и единствено): Mugler Cologne и Cologne Summer Flash


А за всеки повод от горепосочените мога и обичам да използвам моята голяма, непресъхваща любов:

# 72
  • Мнения: 197
Ето какво се сещам по-темата: Преди за офиса ползвах Mugler Cologne, но сега преминах на Truth;
Poeme ми е за театър и подобни събития;
За романтичен повод Pour elle.

# 73
  • Мнения: 8 472
Избирам ароматите според настроението си и донякъде времето. Grinning
Също така и според състоянието ми в момента. Ако съм болна избягвам силни аромати.
Темата засега мирише доста по-добре от предишната. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 653
За миришенето не знам, ама никога не съм си представяла, че толкова много хора се разхождат в парковете; че то бетер Цариградско шосе. Joy

Общи условия

Активация на акаунт