Хипокси - има ли доволни

  • 5 953
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Замислила съм да си спретна една процедура с Хипокси ( всъщност една серия от процедури). Търсих мнения тук - много са малко и отпреди две години някъде. Та въпросът ми е дали някой е ходил скоро и какъв е резултата. И каква е цената, защото на мен ми искат 1200 лева за 12 процедури, а в чужбина разбрах, че 15 процедури са 200 евра.
Всички отзиви ще са добре дошли...

# 1
  • Мнения: 1 885
Моя приятелка ходи и беше доволна, но трябва постоянство. Не става само с n на брой процедури.
Помня, че при нея беше излязло по-евтино. Може би зависи какво и колко точно, но и на нея процедурите и бяха 12.
Знам че Мария Илиева ходи постоянно и е много доволна

# 2
  • Мнения: 236
Моя приятелка ходи , изкара уж всички процедури но не видях забележителен резултат.Но тя не спазваше диетите ,които и бяха изготвили, може и от това да е !  Thinking

# 3
  • Мнения: 0
Какво научихте за Хипокси? Аз доста попрочетох и мисля да започна, може ли малко повече инфо!
предварително благодаря

# 4
  • Мнения: 334
Аз след като не получих информация тук реших все пак да опитам. Направих три процедури и имаше доста добър ефект - кожата се поизглади, а от обиколки свалих по около1.5 см включително и на бедрата, което си е сериозно постижение за мен. Не можах да продължа процедурите защото си направихме бебче Simple Smile но в студиото ми запазиха останалите, които бях предплатила за след като се роди бебо . Но и от трите процедури съм доволна - имаше ефект, освен това самите процедури са приятни.

# 5
  • Мнения: 74
Реших да отида миналата година точно по това време на тези процедури. Като алтернатива на "ножа". Не, не съм доволна. В крайна сметка се оказа, че съм платила за най-скъпия фитнес в живота си. Спазих всичко много точно - хранителен режим, постоянство в тренировките, всичко. Имах лед спад в средата на периона, но в края се оказа, че нямам никаква промяна - нито килограми, нито обиколки. Нямам обяснение - изследванията са ми отлични. И те нямаха обяснение. Или ми подбраха неправилно уредите, или пък може да съм онзи единствен случай, дето не му действа терапията. Не ми възстановиха нито пари, нито ме компенсираха с допълнителни процедури. Просто - "не може да не действа!" Не бих повторила. Като се има предвид, че един нормален фитнес или ходенето на народни танци имат доста по-голям ефект при мен.

Общи условия

Активация на акаунт