КУХНИТЕ - 29-та тема

  • 96 530
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 794
Пускам снимки на прясно завършената кухня. Остава да монтират смесителя и контактите.
tani_4_ka, сега вече гледай въздуховода Simple Smile

# 691
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ехааа, каква голяма и хубава кухня! Честито!

# 692
  • Мнения: 0
Нашата кухня я прави тази фирма   http://www.artemar.bg/products.php , бяхме решили само какъв да е цветът, дадоха ни страхотни идеи и резултата е много красива и същевременно практична кухня!

# 693
  • София
  • Мнения: 2 896
Нашата кухня я прави тази фирма   http://www.artemar.bg/products.php , бяхме решили само какъв да е цветът, дадоха ни страхотни идеи и резултата е много красива и същевременно практична кухня!

дай снимка, за да я видим  Grinning

# 694
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ne razbрах - нямаш мнение или имаш негативно Grinning а иначе нали и тека са турски newsm78
Ами да кажем, че не съм особено впечатлена от турските...
Тека не са турски, както вече стана ясно!  Hug
Също съм и ЗА EuroluxPeace
Но ако аз избирам, между Тека и Eurolux, ще избера Тека!  Peace     Ама това си е лично мое мнение де....  Wink

# 695
  • София
  • Мнения: 458
tani_4_ka, сега вече гледай въздуховода Simple Smile

Докато загрея за какъв въздуховод ми говориш.........Е,браво!!! smile3501 незнам как и къде са ти го скрили,но нищо не личи,даже изглежда все едно е махнат от там където беше LaughingСупер е станало!!!След като видях резултата в твоята кухнята вече не ми харесва начина по който е скрит моя Laughing

# 696
  • Мнения: X
Lo страшно ми хареса как е станало у вас. С интерес изгледах снимките и някои неща са ми като идея за моята нова кухня.

Разкажи как са ти скрили въздуховода, че и при нас ще е сериозно разстоянието между абсорбатора и дупката.
Освен това искам да те питам за осветлението под горните шкафове. Можеш ли да ми покажеш какви са лампите (снимка, кой ги продава). Сега сме с едни триъгълни аплици. Не са никак лоши, но при теб осветлението ми седи някак по-ефирно и по-скрито.

Тъмните горни шкафове от МДФ ли са?

Такава фурна на Горение и аз съм си заплюла. Ще видя как ще я вържа с вградената микровълнова на Бош (с ляво отваряне). Само още се чудя какъв размер котлони да сложа - двойка или голям.

В момента съм с мивка на Евролукс - препоръчвам я с 2 ръце. Държах да е дълбока за да не плиска. Ето тази: http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=4&pid=176
Като правихме сегашната кухня преди 2 години, гледахме и Тека. Някак по евтино ми изглеждаха, не мога точно да обясня това усещане.

# 697
  • Мнения: 560
Пускам снимки на прясно завършената кухня. Остава да монтират смесителя и контактите.
tani_4_ka, сега вече гледай въздуховода Simple Smile

Хе хе, много хубаво е станало наистина. С гипскартон ли го скриха?
Както е направена снимката наистина не личи къде е въздуховода, защото точно на чупката се пада жицата с осветлението.  Peace  bouquet

# 698
  • Мнения: 1 531
и аз ще съм с ламинат Peace точно заради простора да е еднакво навсякъде Peace исгурно с плочки е по-практично, но май и ламинат си е ок Peace зависи как ти харесва и на кое държиш повече Hug тук във форума има специални теми ламинат-плочки Peace

в кентимплекс предлагат мивки донау - турски. кефят ме кентимпекс, не мисля, че ще предлагат недобра стока.  мнения?? моята малка кръгла мивка там е 64лв, а моята малка кръгла на тека 135, а на евролукс - към 100. съвети?

имате ли идея какъв механизъм да използвам за плотче, което да ляга и да се вдига тот стената, като панти със застопоряване или подобно - дано ме разбрахте! като подвижно бар-плотче Flutter

# 699
  • София
  • Мнения: 458
 Хе хе, много хубаво е станало наистина. С гипскартон ли го скриха?
Както е направена снимката наистина не личи къде е въздуховода, защото точно на чупката се пада жицата с осветлението.  Peace  bouquet
[/quote]

вярно бе!наистина е с гипс картон Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 971
Момичета някой има ли мивка Teka - Super Bowl ето тази - микролен

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_193&products_id=14641
Моля за отзиви (ще имам съдомялна)
Ще и слагам и диспозер. Мога ли да ползвам диспозер на друга марка, т.е. не на нека?

# 701
  • София
  • Мнения: 2 896
Ние сме със смесено кухно-трапезаро-хол помещение, в което се влиза почти направо от входната врата, плочки има в 'антрето' и пред част от кухнята /по-дългата линия шкафове, където е мивката/. Добре, че сме с плочки, защото заради калпав бойлер под мивката в кухнята се бяхме наводнили преди няколко месеца и не ми се мисли ако там беше ламинат, какво щеше да стане. ето как изглежда. Избрах плочките да са близо до цвета на ламината - сиво-беж. Само малко ме дразни, че се цапа светлата фуга.



Момичета някой има ли мивка Teka - Super Bowl ето тази - микролен

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_193&products_id=14641
Моля за отзиви (ще имам съдомялна)
Ще и слагам и диспозер. Мога ли да ползвам диспозер на друга марка, т.е. не на нека?

ние сме с такава, с микролен покритие, и ползвам и съдомиялна - удобна е мивката - откъм размер, само имай предвид, че се драска, противно на моите очаквания, че мивките от микролен се драскат по-малко. Диспенсера ни е някаква куча марка от Бриколаж за 10 лв.

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 12:08 от Гуш

# 702
  • Мнения: 4 970
Имам същата мивка. Супер доволна съм.Нямам миялна , та я ползвам на 100 % и ми върши чудесна работа Wink Дълбока е, широка е... Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 971
Имам същата мивка. Супер доволна съм.Нямам миялна , та я ползвам на 100 % и ми върши чудесна работа Wink Дълбока е, широка е... Hug

velmar, Гуш - Много ви благодаря  Hug

Гуш - малко и аз се притеснявам защото чета за надраскани мивки .....
не знам какво да избера, но ясно е е е от ниския клас мивки така че сигурно ще рискувам

Мисля да комбинирам с този смесител Eurolux - Apolo

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_219&products_id=18099

дали пък твоя не е същия?
бюджетът ми е 300 лв за мивка и смесител с вадещ се душ - така го надминавам само с 10 лв
Най-мъчно ми е за това какви безумни пари са бутоните за диспозер - а вършат съвсем проста работа....

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 12:19 от Finty

# 704
  • София
  • Мнения: 794
Lo страшно ми хареса как е станало у вас. С интерес изгледах снимките и някои неща са ми като идея за моята нова кухня.

Разкажи как са ти скрили въздуховода, че и при нас ще е сериозно разстоянието между абсорбатора и дупката.
Освен това искам да те питам за осветлението под горните шкафове. Можеш ли да ми покажеш какви са лампите (снимка, кой ги продава). Сега сме с едни триъгълни аплици. Не са никак лоши, но при теб осветлението ми седи някак по-ефирно и по-скрито.

Тъмните горни шкафове от МДФ ли са?

Такава фурна на Горение и аз съм си заплюла. Ще видя как ще я вържа с вградената микровълнова на Бош (с ляво отваряне). Само още се чудя какъв размер котлони да сложа - двойка или голям.

В момента съм с мивка на Евролукс - препоръчвам я с 2 ръце. Държах да е дълбока за да не плиска. Ето тази: http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=4&pid=176
Като правихме сегашната кухня преди 2 години, гледахме и Тека. Някак по евтино ми изглеждаха, не мога точно да обясня това усещане.

Благодаря  Hug
Обличането на въздуховода е с бяло ПДЧ. Но понеже стените и тавана са бели и почти не си личи разликата. И все пак мисля да му ударя и 1-2 ръце бяла боя.

Осветлението е с вградени мебелни лунички. Не съм снимала от близо, но ще снимам и ще пусна да видиш как е. Луничките не знам от къде са купувани, защото майстора ги е взимал.

Черното не е МДФ, а е ПДЧ, води се супергланц на Фундермакс. Между другото черното ПДЧ го сложихме само за да вържем по някакъв начин фурната, да не седи като черна кръпка. А фурната беше първото нещо, което избрах за кухнята и от нея тръгна всичко  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт