Моля Ви помогнете ми!!!!!!!!!!

  • 1 437
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте,искам да ви попитам дали при някоя от вас е имала този проблем.моето бебе е на 3 месеца(роди се 28 г,с 900гр).и сега го оперираха от ингвинална херния, склед това му залепиха пъпа.А от операцията насам преди да ака започва да пиши и да дере,даже със сълзи.Яде нормално и си ака,но преди акане е ужас,случвало се е да не спи по 6часа.А лекарите казват че нищо му няма.

# 1
  • Мнения: 1
Здравей мила.Ние също се родихме недоносени-1400гр.,уж всичко беше наред след изписването и понеже ми е 2 дете я водех при вече позната педиатърка-имах и доверие,защото бях доволна от нея,а и тя самата е гледала недоносено бебче и си казвам ок.Изненадах се когато ми каза че няма нужда да е водя дори на очен,а аз бях чела и вече се бях запознала с някои неща.........Сама рещих да ги направя очните прегледи,после видяхме че дясната ръчичка е постоянно в юмрук и не хваща с нея-ще е левак,спокойно,изчаках малко и пак взех нещата в мои ръце-сега сме с спастична хемипареза.............Казвам ти това,за да не се доверяваш много като мен-чети,питай,разпитвай,отиди при друг лекар-чуй друго мнение-за да ти е спокойно сърцето Wink Ще се  baby_neutralвсичко да е наред.УСПЕХ!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт