Бургас - скован от студ, но не и от емоции

  • 29 532
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ахой, как сме. Не сме се срещалли скоро...  Hug

# 17
  • Мнения: 1 035
Привет банда.
да не се записвам само с 2 думи, ще ви споделя разочарованието си от магазините "+"(PLUS) Sick
половината им стоки са чужди и ако нямаше табелки с наименованията им, хич няма и да разбера кви са Simple Smile
освен това, не видях цените им да са по-евтини от др магазини...
с голям мерак чаках да отворят този до вкъщи, ма май това днес беше първото и последното ми посещение. Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен,
Ками, честит ти рожденик, много здраве и късмет!Наздраве на цялото семейство!

# 19
  • Мнения: 1 280
   Миме има едно мазило Led Sedax. Мен то ме спаси миналата година да не полудея от сърбеж. Гадно си е варицела на стари години   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 813
Няма да навлизам в подробности, но само ще ви кажа, че тези дни сериозно съм се заела да се пребивам.  Crazy Преди малко си довърших вече гръбнака,плешките.

# 21
  • Мнения: 139
Добро утро

# 22
  • Мнения: 1 813
Охо... добър ден.  Flutter 

Аз трябва да питам майка ми карала ли съм варицела, не съм ли... Имам един белег от някаква шарка, но не знам от каква е.

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 09:41 от аХ`Не!

# 23
  • Мнения: 2 463
Logo5ka Hug
MARIQ,аз изкорах варицелата на дърти години.Заразих се от детето преди четири години.Големи сърбежи бяха,но я изкарах леко.Бях изненадана,защото майка ми беше сигурна,че съм я изкарала като дете.Леля ми пък се разболя на 40 години след пътуване с влак. ooooh!
Хубав ден ви желая!Дано утре да е по-топло!

# 24
  • Мнения: 668
Моята майка също беше категорична, че съм я карала, нооо...... Може някакъв мутирал вирус да е.  Mr. Green То и децата сега са ваксинирани за морбили, ама пак има болни.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 139
Ако си карал варицела като малък, след това се разболяваш от херпес зостер, много е рядко да повтори варицела, да не казвам че е изключено. Но пък зостера е още по-гаден.

# 26
  • Мнения: 139
Охо... добър ден.  Flutter 

Аз трябва да питам майка ми карала ли съм варицела, не съм ли... Имам един белег от някаква шарка, но не знам от каква е.


И тя майка ти ако не си е записала някъде, ако знаеш как ще се сети какво си карала  Mr. Green
Мойта като я питах ми отговори - ми карала си ама какво беше  newsm78  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 463
Няма да навлизам в подробности, но само ще ви кажа, че тези дни сериозно съм се заела да се пребивам.  Crazy Преди малко си довърших вече гръбнака,плешките.
Внимавай с "опитите"!Братчето на мъжа ми в събота си счупи крака.Сега го чакат 35 дни в гипс.

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Привет банда.
да не се записвам само с 2 думи, ще ви споделя разочарованието си от магазините "+"(PLUS) Sick
половината им стоки са чужди и ако нямаше табелки с наименованията им, хич няма и да разбера кви са Simple Smile
Задължително трябва да имат описание на български, ако не на самата опаковка, то поне залепен етикет. Не съм ходила, но имах разни брошури в пощата.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт