Група за игра?

  • 1 898
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И ние бихме се включили в група с най-голямо удоволствие. Моят син е на три години и пет месеца. Той ходи на градина, но е общителен тип (не темерут кат' майка си  Mr. Green) и ще се радва на нови запознанства, особено с връстници. Не пие, не пуши, висок, рус, къдрав, със сини очи. Засега няма собствени доходи (освен едно драконово съкровище, наследство.) Whistling
Живеем близо до Орлов мост. smile3535

# 16
  • Мнения: 5 877
Добра партия  Wink

# 17
  • sofia
  • Мнения: 16
Чудесна идея.Имам дъщери4ка на 1г9м и няма да ходи на детска градина зимата.Живеем в Младост3 и ако има желаещти да се обадят.

# 18
  • Мнения: 5 877
Страхотно, аз си мислех, че няма да съберем хора за група, а то вече и за две групички се събират!

# 19
  • Мнения: 412
а ние сме двама-близнета от младост 4, на годинка;предлагам до сформираме група за младост 3 и 4;))

# 20
  • Мнения: 1 214
Помръдвам и аз ушенце  Laughing от Слатина .

Има място и у нас.Тъкмо сложихме ламината и чакаме мебелите.Няма да са много ,така,че ще има място за игра.Имаме детска къща,един кон и два мотора  Laughing  и многооооого плюшковци и други играчки.Някой ще ни хареса ли?Няма да посещаваме ясла зимата и също ще ни липсват контакти.Опитахме с балет,но залата  ставаше и за пързаляне и падане.Ще продължим обучението по балет след 1 година.До тогава търсим компания  също  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 877
Много се радвам на всички. Принцесо, вие май сте на нашата възраст! Нашият балет се изразява във въртене насред хола до завиване на свят. Нищооооо! Това са модерните методи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Идеята е чудесна, аз лично отдавна разправям на познати с бебета, че зимата ще си ходим често по гостита да играем, обаче не пояснявам точната си идея и не знам някоъ разбира ли какво му бръщолея.  Blush
Та, ако има варненки, да заповядат на дневно парти! Heart Eyes













































# 23
  • София
  • Мнения: 15 220
Нашият балет се изразява във въртене насред хола до завиване на свят.

Значи и Иво танцува балет Shocked Embarassed Лелеее, баща му как не го е разбрал досега Close Нищо де, то нали си трябват хора и за мъжките партии Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 629
Много е готина идеята. Аз и сина ми ходим на такава група. Ще ви разкажа как сме си организирали нещата, ако мислите, че може да ви е от полза.

9 майки сме и 11 деца на възраст от 3 месеца до 2 годинки. Събираме се 1 път на седмица - всеки четвъртък след 10 сутринта. Всяка седмица 1 от майките е домакиня. Тя решава къде ще е сбирката. Обикновено е в нейната къща, но понякога ходим в парка, в зоологическата градина (това не са подходящи варианти за зимата обаче). Майката, която е домакиня приготвя обяд за всички останали. Нещо като шведска маса - салати, сандвичи, пица,плодове, ядки... Оргаизирали сме си това, кой ще е домакин по азбучен ред. Правим си списък за 2 месеца на ред и така всяка от нас знае кога ще домакинства и къде е срещата през седмицата

# 25
  • Мнения: 3 161
Браво на вас, Бамби. А имате ли структурирани занимания за децата или ги оставяте да си играят сами? И как се съчетават бебетата с 2-годишните?

# 26
  • Мнения: 5 877
Моята представа за структурирани занимания май е "Ахоооой, всички пирати под масата, тя ще е пещера.." newsm78 Обаче това с различните възрасти наистина ми се вижда сложно...

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм за! Даже нещо подобно влязох да търся във форума. Аз съм в Света Троица. Обаче си мисля, ако искате може в някой от детските  клубове да ги събираме.

# 28
  • Мнения: 4 629
Браво на вас, Бамби. А имате ли структурирани занимания за децата или ги оставяте да си играят сами? И как се съчетават бебетата с 2-годишните?

Нямаме организирани занимания. Децата ни показват какво им се прави и ние ги следваме.

Различните възрасти не се съчетават тругно. Децата са на малки групи по 2-3 на една вързраст. Например имаме две 2 годишни и майките им това лято родиха втори път - едната през юли, а другата прес август. Има 2 дечица родени през март 2004, 2 родени през октомври и т.н. Ние получаваме информация от по-големите деца какво ни предстои, а пък те бидейки около бебета се подготвят за идващото в тяхното семейство бебе.

# 29
  • Мнения: 463
Ние сме в "Овча купел". Вижда ли се как мърдам ушенце толкова от далече ?!?

Общи условия

Активация на акаунт