Колко вида крем ползвате и за кои части на тялото?

  • 2 756
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539

Това къде точно се ползва? Embarassed

Аз имам повече кремове, отколкото ми трябват и възнамерявам да си обявя вето върху купуването на нови, докато тези не вземат да свършват.
Обаче постоянно излизат разни нови и се изкушавам ooooh!
Ето например сега имам два дневни крема, четири лосиона за тяло+1 блестящ+1 антицелулитен, 2 почистващи крема за лице и т.н.
А пък за коса колко продукти имам - балсами с измиване, без измиване, маски, пяна, вакса, гел.
И въпреки всичко пак си поръчах още куп глупости от каталога на Ейвън Confused
Не се понасям понякога...

# 16
  • Мнения: 4 546
ами там, където и интимният шампоан  EmbarassedWink

# 17
  • Мнения: 1 722
Честно - нито един в момента  Sad. Само мия лицето със сапун и това е.
Ползвах околоочен гел на Орифлейм с алое, от същата серия и тоник, маска и измиващ крем, също антицелулитен. След това се мазах с новия на Лореал - Щастлива кожа, но от него ми избиват пъпки /а уж взех този за нормална към мазна/, та го подарих на майка ми.
Сега много неща ми се струпаха на главата и меко казано изглеждам като катунарка,  #Crazy но ще следя темата и може би ще открия подходящата козметична грижа за себе си. Трябва да е нещо бързо и лесно.

# 18
  • Мнения: 6 243
ами там, където и интимният шампоан  EmbarassedWink
да се извиня и аз за невежеството, ама пусто любопитство: А с каква цел се слага на "оная работа"?

# 19
  • София
  • Мнения: 9 478
Честно - нито един в момента Sad. Само мия лицето със сапун и това е.
...Трябва да е нещо бързо и лесно.
Честно казано, така като те чета, мога със сигурност да ти кажа, че  какъвто и крем за лице да си вземеш ефекта пак ще бъде същият. Wink
Просто, кремът сам по себе си не оправя нещата. Naughty
Иска се ежедневно почистване на кожата на лицето. Но в случаят, забрави за сапуна изобщо. Stop
Той само ще отежни нещата. Naughty
Първо определи каква е кожата ти- суха, смесена, нормална. Избери си някакво добро почистващо средтсво -мляко или гел.
Аз лично съм привърженичка на измиването с вода и ти препоръчвам гел. Simple Smile
Така кожата ще бъде добре почиствена и подготвена да поеме по-добре грижата на крема.
Иначе рискуваш да мажеш нещо върху нечиста кожа, а това определено няма да даде никога добри резултати. bowuu

# 20
  • София
  • Мнения: 9 478
Иначе по темата:
Нормално:
- дневен- понякога редувам 2-3 крема-задължително със слънцезащита
- нощен -в момента Шведска грижа на Орифлейм
- емулсия за суха кожа на Талодерма- това за тяло
- антицелулитният на Дева- това можеше и да не го пиша, щото почти не се сещам да се мажа с него
- блестящ лосион на Нивея - за по лятното време, обаче

Виждам, че си променила и разширила питането си за козметиката, която ползваме като цяло, затова посочвам тук и почистваща за лице Simple Smile:
- 2 гела за лице-редувам ги през вечер
- лосион за сваляне на грим, ама ми свърши- та минавам на почистващото мляко на Клоран от бебка Rolling Eyes -идеално е за лице Grinning

още лице:
-почистваща маска на Суис формула
-почистваща на Дева с ретинол
-ексфолиант за лице- Аvon
- ексфолиант за лице- Орифлейм-Шведкса грижа
- хидратираща маска с алое- -Аvon

коса:
- 2 маски за коса -редуване
- балсам без отмиване на Глис Кур
- кристали

# 21
  • Мнения: 4 546
ами там, където и интимният шампоан  EmbarassedWink
да се извиня и аз за невежеството, ама пусто любопитство: А с каква цел се слага на "оная работа"?
ами аз не го ползвам всеки ден, само като имам някакво неразположение. вместо да се  мацам с крем здраве или нивея, ползвам него. иначе, на етикета пише, че е подходящ за всекидневна употреба, но не виждам защо трябва да го ползвам всеки ден newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 638
ами там, където и интимният шампоан  EmbarassedWink
да се извиня и аз за невежеството, ама пусто любопитство: А с каква цел се слага на "оная работа"?
ами аз не го ползвам всеки ден, само като имам някакво неразположение. вместо да се  мацам с крем здраве или нивея, ползвам него. иначе, на етикета пише, че е подходящ за всекидневна употреба, но не виждам защо трябва да го ползвам всеки ден newsm78

Хора, я раздуйте моля ви:)
Какви са тези кремове? Как и къде точно се мажат? Embarassed С каква цел? Какъв ефект имат?
За сефте чувам и ми стана инересно. Май само такъв нямам вкъщи:)

# 23
  • Мнения: 582
АЗ съм скромна Sick
-Kрем за лице, който рядко използвам Rolling Eyes
-Милк за бодито ми Mr. Green- задължително Hug
- и крем за ръце Laughing Laughing
Преди повече се мазотех, ама сега по-рядко.
Забелязала съм, че с теб винаги съм на едно мнение,
само дето аз.........
не обичам животните newsm61

# 24
  • Мнения: 5 577
За лицето, за около очния контур.
Имам и за тяло, но не се сещам много за тях.  Embarassed

# 25
  • Мнения: 46 518
забравих и за крака  ooooh! - 2 вида
Teya , какъв е тоя крем за забавяне на растежа на космите? не бях чувала, че и такова чудо има

Не съм Тея, но да кажа  Grinning Аз имам такъв на Авон, не съм срещала на друга марка за сега. Може и да си въобразявам, но имам чувството, че действа. Прилича на обикновен лосион на тяло  Wink

# 26
  • Мнения: 4 546
забравих и за крака  ooooh! - 2 вида
Teya , какъв е тоя крем за забавяне на растежа на космите? не бях чувала, че и такова чудо има

Не съм Тея, но да кажа  Grinning Аз имам такъв на Авон, не съм срещала на друга марка за сега. Може и да си въобразявам, но имам чувството, че действа. Прилича на обикновен лосион на тяло  Wink
ох, сори  Embarassed

# 27
  • Мнения: 46 518

За кое  Laughing Ти наистина зададе въпроса към Тея, но аз не се сдържах да не отговоря  Embarassed

# 28
  • Мнения: 4 212
Цитат на: herelina
Teya , какъв е тоя крем за забавяне на растежа на космите? не бях чувала, че и такова чудо има ....
http://i11.ebayimg.com/03/i/05/12/d7/60_2.JPG

johnsons & johnsons  Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 окт 2005, 14:48 от kopche

# 29
  • Мнения: 4 546
 Joy ох съвсем не съм в час днес hahaha
още дне сще потърся на johnsons & johnsons . /че съм дистрибутор на орифлейм и гледам да се държа на положение bowuu. освен да взема да стана и на ейвън  newsm78/
а има ли значение как се обезкосмяваш като се ползва такъв род крем?

Общи условия

Активация на акаунт