КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 53 068
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
# 781
  • Мнения: 2
Здравейте.
Имам малко странен въпрос, но вярвам, че има запознати и силно се интересувам, защото ми е много притеснено...
Днес бях да ми гледат на карти таро и ме попитаха за датата и годината на раждане на един от хората. Дадох грешна година, но името и датата си бяха ок. Прочетох някъде, че може само по име да се гледа. Мислите ли, че като съм дала грешна година и това е повлияло на прогнозата?  Като цяло, жената хвърлаше картите най- вече и ми се стори, че не обръща голямо внимание на дати и имена, но не съм запозната и доста се замислих...много ще е тъжно, ако се окаже, че всичко, което ми е казала не е истината, само защото съм дала грешна година Sad. Моля ви, кажете какво мислите?
Благодаря предварително...

# 782
  • Мнения: 0
Мислите ли, че като съм дала грешна година и това е повлияло на прогнозата? 

Да, това влияе на прогнозата.

картата-сигнификатор!!!
Например: За целта трябва да знаете деня, месеца и годината на раждане на вашия клиент. Въз основа на тях лесно можете да изчислите индивидуалната му карта-сигнификатор.
За илюстрация на системата за изчисление на личната карта нека вземем като пример датата 2 ноември 1945 година.
Сумираме числата: 2 + 11 + 1945 = 1958. Това голямо число трябва да бъде редуцирано чрез събиране на цифрите 19 и 58. Получаваме 77. Не съществува обаче карта с номер 77. Затова редуцираме и това число чрез повторение на действието, т.е. събираме 7 и 7. Получаваме числото 14. Това е картата “Умереност”. Именно тази карта е индивидуалната карта на вашия клиент и нея ще използуваме при гадаенето.

# 783
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Имам питане относно едно теглене. Приятелка ме помоли да изтегля една карта свързана с въпроса какво е бъдещето й с дадения човек. Излезе Императорът (от колодата на Уейт). Аз си го разчетох като сигурна карта, че нещата ще се случат така, както мъжът реши да се случат, но той ще е този, който ще направи стъпката, той ще е борещият се за да се случи нещо между тях ... newsm78 Обаче пак съм в чуденка, вижда ми се че ще има нещо между тях, но не мога да и кажа точно...Моля помогнете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт