Кой плаща сметките?

  • 4 518
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 593
Мъжът ми ги плаща он-лайн.

# 61
  • Мнения: 1 097
Докато живеехме в Бг, аз отговарях за плащането на сметките. Сега всичко се плаща автоматично, а аз само следя движението по сметките.

# 62
  • Мнения: 30
Той донася парите-а аз плащам сметките

# 63
  • Мнения: X
Аз ги плащам, ползвам електронно банкиране. Така процедираме от години и винаги ми е било чудно кой и защо предпочита да се реди на опашки на няколко места - веднъж за тока, после за водата, парното/газта, Интернет, стационарен телефон, мобилен телефон, кабелна.....

# 64
  • Мнения: 1 715
Задължението за плащане е мое,а финансирането негово.

# 65
  • Varna
  • Мнения: 63
 С разплащателна сметка. Само трябва да се внимава да има достатъчно пари в нея . Wink

# 66
  • Мнения: 1 763
Тока и водата плаща хазаинът, ние после му даваме парите. С останалите сметки се занимава мъжът ми.

# 67
  • Мнения: 637
АЗ  изкарвам парите - АЗ плащам сметките.

# 68
  • Мнения: 3 066
Мъжът ми. Нито знам къде се плащат, нито колко са (с изключение на вивател, които ми пращат смс със сумата) Simple Smile
И ние сме така!

# 69
  • Мнения: 315
аз ги плащам,рядко прилъгвам мъжо да ги плати

# 70
  • Мнения: 22 520
В повечето случаи излизаме да плащаме сметките заедно.
Случва се аз, или съпругът ми да ги плащаме ако другият е зает.

# 71
  • Мнения: 6 874
Аз съм финансов министър и аз ги плащам. Лошо съм го свикнала, но това е - неговото задължение е да захрани сметките, оттам аз поемам. Сигурна съм, че не знае колко струва един хляб, а пък за плащане на сметки................забрави.
Той даже джобни забравя да си изтегли и иска от мен  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 9 898
Основно аз,вече десет години.Не ми е било проблем никога да отида с децата и да си платя сметките.

# 73
  • Мнения: 759
Интернета аз го плашам, другите сметки той. Бюджета е общ.

# 74
  • Мнения: 510

Откакто съм излязла по майчинство, съпругът ми плаща сметките Peace Освен, ако случайно нямам път към някоя каса. И, да интернета го плащам аз, защото ми е на близо.

Общи условия

Активация на акаунт