Отговори
# 15
  • Мнения: 1 796
ЧРД НА Белослава, Венци и Алекс, да растат здрави и засмени и да радват много майчетата и татковците!

Не съм чела много, много, честито на всички с повод, ако има болнички/като нас/ да оздравяват, здравите още по-здрави да станат!

# 16
  • Мнения: 24
Йоли споменавала ли е че ще отсъства? Нещо се загуби от известно време  newsm78 И в скайп не съм я засичала.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 508
Ние ви бием по студ всичките! У нас сега е 17 градуса, а вчера беше 15. Йойо си лази по пода, ръцете му са ледени "като смъртта", както казва Румен и е само по чорапогащник. И през нощта спи отвит през повечето време. Ама нищо му няма. Mr. Green

Честит рожден ден на три от най-готините съкровища в темата! Heart Eyes

Раздавам подаръци!

За Венци:



За Белослава:



И за Алекс:

# 18
  • Мнения: 529
Доре, много щедро го даваш, леко че до края на месеца ще фаЛИРАШ  Laughing На 15 градуса моят мозък замръзва, аз обичам да маам гащи по къси ръкави. Не стига че MEtallica му пускам на дребния, ами и на студ ще му дойде повече Simple Smile

Пенкова, мисля, че Йоли беше споменала, че е лудница около тях сега  newsm78

Мацки, някой беше предложил филма Rock Radio, но не го намирам. Откъде да го изтегля, Zamunda ли?  Praynig

# 19
  • Мнения: 263
Gall, голям виц  Joy

И вкъщи е към 20-21 градуса, защото иначе не ни е приятно на нас  Blush Бебона не са оплаква, обаче. Ходи си по чорапогащник, гащеризонче, боди с къс ръкав и блузка.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Гал, аз си мечтая на Йойо да му ги вземем тия неща, ама Румен като му казах какво искам, той каза:

"Ще ти струва 1000 лв."
Викам: "Защо?"
И той: "Ами, да си наемете апартамент за играчките и да им ходите на гости!" Joy

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Гал, аз мисля, че от там го теглих. Peace Ама заглавието е The Boat That Rocked Mr. Green.  Ето ти линк от арена

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Хайде запис и от мен  Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 46
Честит рожден ден на Алекс,Венци и Белослава

Аз в момента замръзвам,цял ден мятам дърва,но ми е студено,добре че малкия спи .Отворила съм вратата на хола да се ослушвам и топлото бягааа(на 1 етаж сме Sad )

Валето обикновенно е облякан така
Тези дни го пускам по чорапки,че и на него много му се потят крачетата в обувките на Беко,а и май прекалявам с обуването им,ама свеки веднага-ще му замръзнат крачетата  ooooh!

Чакаме снимки  от срещата на майничките(аз не се класирах,щом съм тук  Tired)

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 727
Честит рожден ден на Белослава, Венци и Алекс !!!
ожелавам ти най-честит и даровит рожден ден,
С много приятели да бъдеш заобиколен,
От здраве, щастие, усмивки окрилен
И да знаеш че от мен Си най-сърдечно поздравен!

# 26
  • Мнения: 24
Здравейте мацки   bouquet

Честит рожден ден на Белослава, Алекс и Венци ! Да са много здравички , щастливи и послушни   bouquet
За девойката  Grinning

За младежите  Grinning

За щастливите мами   bouquet


Пускам ви обещаните клипчета , но са само тези дето се дърпаме , защото само тези ми пратиха засега  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=7htpb5lVlLc тук съм отзад с бялата шапка  Grinning , а оператора е в другия каяк , който е качен отгоре на колата ако се чудите от къде снима  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=EwpV17saSg0 тук съм в първия каяк  Mr. Green

За срещата , казвайте кой ще идва , защото да не си вися сама утре пред Лъва  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 143
След като й позовлих да обърне надолу с главата цялата спалня - само и само да мълчи, реших да я облека и навън. Навлякох я хубаво и точно се успокоявах,че въпреки че леко прехвърча сняг, не е толкова студено и някакъв дадо ме спря с въпроса "Ъъъъ...не е ли много студено....(кратка пауза) за детето?"....И реших да се прибирам...ама плана ми да заспи не проработи...добре че сега още си разказва на кучето къде е била Mr. Green

Откъд да взема хубав космонавт? Досега ползваме яке и гащеризон,които са супер, но искам и едно космонавче Laughing

# 28
  • Мнения: 24
dorabella не се връзвай на дядовците и бабите , на тях винаги им е студено  и се натискат да се бъркат където не им е работа Wink Нали и малчовците горките трябва малко чист въздух да дишат от време на време  Peace

# 29
  • Мнения: 0
Теди брой ме newsm10

Общи условия

Активация на акаунт