Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Момичета,минавам да ви почерпя за здравето на моя мъж,днес помъдрява с една година!

Миме,честит ти племенник.Да е жив и здрав и много да му се радвате!
Ларакроф,много е сладък малкия.Наистина много бързо растат!
Хамелеонче,ама вие много зъбчета си имате,браво!А пък нашето съкровище само два отдолу и два се виждат отгоре,но са още точици.Само ние ли сме така?Добре поне,че не са голям проблем тези зъби при нас,много рядко някоя нощ да се размрънка и това е.
carbo,успех в работата.Не се притеснявай,всичко ще си дойде на мястото.

# 31
  • Мнения: 566
Здрваейте мамички и бебоци,нямаше ме известно време ,тоест само си четяхде,щото нещо не ми се пишеше.
Честито на рожденниците,с пожелания да растат здрави и усмихнати деца,и да станат добри хора.
Алхимика честит ти 4-ти племенник ,да е жив и здрав и много да се гордеете с него,а на теб пожелавам точицата в коремчето ти да е мъж. Laughing
Ох Теди,направо ти завиждам,на мен с това минорно настроение тези дни може би ми трябва едно такова возене в какя Wink
Ами мами то и друго май щях да пиша ,ама като не съм писала отдавна и сега от много мислене се изчерпах.Лек ден засега

# 32
  • Мнения: 24
Миме честито ти племенниче   bouquet Да ви е живо и здраво и по малко ревливо  Wink

# 33
  • Мнения: 237
Хайде и аз да се запиша в новата темичка и да ви затрупам със снимки от второто парти за рождения ден на Плами  Mr. Green

Тортата:


С мама:


След малка дрямка:


А ето я тук как набива сух хляб  hahaha


Да кажа и за обличането в къщи и да спирам, че досадих ........ обличам я с боди-потник или с къс ръкав, отгоре блузка или суитшърт, трикотажно панталонче и чорапогащник с одебеляване на коленцата и на стъпалото, че тя е само по земята и ръцете й са постоянно ледени, поне дупата да е топла  Grinning

# 34
  • Мнения: 647
Миа тортата е уникална, поздравления.
А малката рожденичка е супер сладка.

А изяжда ли си целият комат хляб Wink

maraia да ти е живо и здраво мъжлето и много да ви слуша и глези с малкия Конър  Hug

Ние се изкъпахме, сега спим и след това отиваме на рожден ден.
И ние си имаме малък рожденик - племеникът ми става на 1 годинка.

Теди, вие сте луди хора. Мнооого яко. Представям си как са се обръщали след вас да ви зяпат.

# 35
  • София
  • Мнения: 83
Теди, много са яки клипчетата.Със сигурност са се обръщали след вас.
Деси, честит рожден ден на племеника ти.
Мия, много хубава торта, а малката е много сладка.

# 36
  • Мнения: 2 784
За срещата , казвайте кой ще идва , защото да не си вися сама утре пред Лъва  Mr. Green
Аз последно идвам, ама лекинко ще позакъснея, да мога последно да я накърмя към 19 ч., че да я нахранят към 21.30 преди сън. Добре, че е мама да ми гледа дЯцата.  Party Теди, мисли песни отсега. Контрол щяхме да пеем и какво още беше? Чудя се дали да не помъкна камерата, ама тъй като няма прожектор пак такива ще стават клиповете.
У нас е 21 градуса в спалните, 18-19 в кухнята, където сядаме май само за да хапнем и 24 в хола, където децата играят по земята. И двете са облечени с боди/блузка с къс ръкав, тънка блузка с дълъг ръкав и жилетка, а надолу с чорапогащници и панталончета. Аз съм с тениска, дебел пуловер, чорапи и дънки. Зиморничава съм, какво да правя. Crazy
Мия, снимката с комата е връхта!  Mr. Green
Галл, абе на знам на "Шестото чувство" ли мяза, ама май всичките му книги са една и съща боза. Аз много обичам подобни приключенски трилърчета, а при него в абсолютно всяка книга има някакъв алогизъм, който те оставя с малко кисело чувство в устата. Определено не знам защо е такъв хит, че чак в тайна пазеха последната книга.  Rolling Eyes Има и по-добри в тоя жанр. Но мъжо му е голям фен, а аз нямах какво да чета.

# 37
  • Мнения: 1 134
Честито на днешните рожденици! Да са много здрави, весели, безгрижни малките слънчица!   bouquet

Алхимиче, честито и на теб! Да я гледат Мая като истинска принцеса, всичките мъже наоколо! Hug

Днес прекарах цели 4 часа сам - сама. Без деца - на капучино и книжка в мола. Прочетох я цялата на един дъх.
Чувствам се така, сякаш съм защитила дисертация. bowuu Mr. Green

# 38
  • Мнения: 242
Записче.Тъкмо щях да пускам новата тема,щото едвам видях,че всъщност вече има ooooh!
Мерси на мамата дето се потруди вместо мене Hug

По-късно имам за домашно да чета предната тема и да ви пусна няколко снимки от днес.Но предполагам,че другите мами ще имат повече снимки.Аз бях заета почти през цялото време да приспивам един по един ревльовците Crazy

# 39
  • Мнения: 6
Привет момичета!!!
Не мога да ви пиша от дни наред,защото нета ми или го няма,или едва се влачи. WhistlingИмам да чета около 15 странички в старата тема.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛОСЛАВА,АЛЕКС И ВЕНЦИ!!!Да са живи и зрдави ,много обичани и безкрайно щастливи!!! Hug


Десика,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на племенника ти!!! Hug
Мия,тортата изглежда супер,както и малката рожденичка!!!
Миме, да е живо и здраво 4 -тото племенниче!!! Hug
Теди ,невероятни сте,направо ми повдигнахте настроението!!!Искам и аз,толкова ми се прави нещо лудо и нетипично,направо съм изперкала. #Crazy
Вчера правихме прощъпулник на Виктор и хвана СD-то, на мама хакерчето ще е той.Ще пусна довечера като заспят 1-2 снимчици,че сега няма да ми отпуснат толкова време.
Вики се събуди ,ще пиша пак по-късно. Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дзак и от нас

В Мола се събрахме-аз,дането 22 ,кониконкони,зитка и фокси

# 41
  • Мнения: 360
Записсссс,ама какъв ли запис то 3 страница вече Rolling Eyes
Точко е добре,майка му също от днес...до вчера хич не ми беше хубаво,тръшна ме вируса на Мая,ама не ме пусна 3 дни Sick
АЙ ся по ред на номерата...
мама Пети да са ти живи и здрави мама и маминка  bouquet
Марая от здраве да не се отърве милия,и да му кажеш да го дава по полека тая година Wink
Цвети, да Мая е единствената принцеса и така ще си остане ако нашто второто е момче,брат ми и сестра ми приключват с бебеправенето Mr. Green
ЕЕЕ аз не съм сигурна дали няма да се боря за трето,поне ми се иска...ама като гледам как ще се избием с Любо май ще си помисля newsm78много е зле положението,аз съм станала истеричка,крещя за всичко,все ми е крив,не че е много прав де Twisted Evilкакто и да е,не е само в нашта къща предполагам?!
Мама Зари ,сигурно се чувстваш много отпочинала  Grinningако знаех,че си в мола щях да мина,най-накрая да се запознаем,бях на близо и аз до преди 2 часа.
При нас е около 19-20 градуса,Мая е облечена с ританки или чорапогащник(много гадна и гнусна дума)и боди с дълъг ръкав.Ако преценя ,че нещо и е хладно и мятам един елек.
Теди ама вас не ви слушат главите Mr. Greenмного яко сте си изкарали Hug
Ако изпускам някой или нещо прощавайте бремената кърмачка Mr. Green
До свиждане и благодаря на всички ви за пожеланията за бебока. Hug

# 42
  • Мнения: 89
Мамо З,добре си релаксирала днес след вчерашния стрес!  Hug А с коя "книжка" беше... Laughing (шегувам сееее ! )

Гея,Ралица като я приеха в болницата беше с CRP=25.Докторите твърдяха,че увеличението е сравнително малко...В епикризата диагнозата е пиелонефрит(ако не се лъжа),но стерилната урина беше...наистина стерилна!

Да ви споделя пресен "бисер" от вчера:

Гушкам Ралица и казвам "Ела,малко съкровище!"
Боян : "Ама,мамо...Тя съкровище ли е ?Като жълтици..."
Аз : " Разбира се.По-ценна от жълтици! Както и ти."
Боян : "Ааа,аз не съм толкова ценен! Аз съм по-голям и мога сам да избирам."   newsm78  Laughing

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 20:11 от толо

# 43
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Егати, много странно Shocked
Иначе, да чукам на дърво, Мила тая сутрин беше с 38.2 и след една доза нурофен повече не е вдигала и разстройството като че ли отминава. Дано е преминало това чудо Confused

# 44
  • Мнения: 1 134
Силве, с жълтата, как с коя?! Laughing Боян, много философски го дава нещо... Grinning
Мими, аз бях сутринта - заведох адашчето ти на у-ще и после, докато я взема стоях там... Изчетох си старата книга, взех си нова, в която се оказа, че става дума за едно момиче, което учи японски език... Laughing
А, през това времееее, Божидар е спал с баща си до...11ч.! Shocked Е, кажете ми каква е тази мъжка солидарност?! Crossing Arms

Гея, надявам се да е преминало всичко вече! Peace

Общи условия

Активация на акаунт