Стихчета, бели и песни - да си СЕПТЕМВРИйче не е лесно!

  • 32 990
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
Ето и обещаните снимки: http://www.facebook.com/album.php?aid=8948&id=100000429804765 Дано да се виждат и без да сте логнати.

Пебс, чак не мога да си представя, че Лизи праи пакости  Mr. Green Ама да ти е жива и здрава  Hug А малката принцеса как е, коликите минаха ли вече? При нас беше (е било) голям студ. В деня, когато се връщах от Испания, в Русе е било -25. Аз хванах само -18 вечерта на път за Русе. Имах чувството, че краката ми са толкова замръзнали, че ще се счупят докато ходя... Добре, че се поотпусна туй време  Peace

Мейче, а Тоникакво прави с очичките, че съм изтървала? Дано се оправят нещата, каквото и да е  Praynig А песничката не се сещам коя може да е  newsm78

Лекси, строявай мъжете в две редици и да те слушат, че иначе остават без вечеря и компания!  Crossing Arms

Вили, браво на твоите симпатяги  Hug Но скоро сигурно няма да можете да криете нищо от тях  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 4 899
Ески, от десетина дена му се появи някакъв тик - смръщва вежди и стиска очичките. Първоначално си помислихме, че нещо се превзема, но това зачести. Сега го прави почти постоянно и от време на време казва, че го болят очичките.
Бяхме при педи и тя каза, че между 2-4 годинки се проявяват за първи път проблеми с очите, но ни успокои, че всичко в тази ранна възраст е поправимо. Утре ще видим какво ще покаже прегледът.
А ти си си изкарала страхотно, браво на теб  Peace ! Много хубави снимки!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 145
Ескаринче, снимките ми напълниха очите.
Калимей, надявам се всичко да е ок с очичките. Стискам палци утре резултата да е добър.
Вилиан, браво на твоите деца! Явно ще им се удават езиците.
Алекс също учи думички на английски от беби тв. Но сега като стана на немски и много малко на английски спря. Сигурно ще ги забрави.
Но думичката Сори няма да забрави, защото когато направи беля, веднага я използва и знае точно какво означава.

# 33
  • Мнения: 38
Мейче, много неприятно наистина  Confused Но на мен ми звучи като да го прави от болка, поне от това, което прочетох, а не да е прото тик  Rolling Eyes Дано всичко да се оправи!  Praynig Praynig Praynig  Hug и за двама ви!

# 34
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Еск,аз не можах да разгледам снимките,защото нямам регистрация.Но предполагам,че се хубави.

Мейче,дано всичко е наред.Моля те пиши после как стоят нещата.

По повод бебе тв -ние пък нямаме кабелна,сателитна и прочие.Имаме само БТВ и то хванато със стайна антена.И ДВД нямаме и не смятам да купуваме.Ако щете ми се смейте,ама ние почти не гледаме телевизия и не виждам смисъл от тези неща.Предпочитам хубава книга,музика или разговор....а ако ми се гледа нещо-в Арената на кино.И Вико запалих по киното.Вчера гледах "Книгата на Илай" и много ми хареса.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 253
Ама това е,защото ние с баща и си говорим на английски,когато искаме да не ни разбират.
хихихи и ние така, ама още не са се усетили малките.  Laughing


на мен ми се ще да ги заведем на театър, но дали няма да ревнат и двамата. Rolling Eyes Емко като го водих преди време се плашеше.

КалиМей, мен ми се струва (без да съм специалист) както го описваш, че може да му трябват очила. Rolling Eyes Но е добре, че сега сте го усетили, моя приятелка синът й е на 6г. и чак миналата година разбрали, а то се оказа огромен % астигматизъм, голям диоптър, страшна работа, сега слава Богу се подобрява! А бе най-добре нищо да му няма на Тони! Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 391
Всички чакаме да разберем за Тони!  Hug Hug Hug

Ески, много хубави снимки, благородно ти завиждам Blush

# 37
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ваня,ние отдавна ги водим двамата на куклен театър.Вчера ходиха от 11 часа с дядо си на "Магарешки уши".Ами не са плакали досега.Аз бях притеснена,когато го водих за първи път на кино миналата година и то 3Д,но много добре го прие.Сега вече с кеф си ходи детето.Е,очилата от време на време му идват в повече  Laughing и си ги маха......

# 38
  • София
  • Мнения: 6 253
аз същи си мисля тези дни за 3Д, но ми се струва, че са малки (говоря за големите ни деца, то май по-добре да си пишем в априлската тема на големите  Joy). доста е голямо натоварването на очите и мозъка при 3Д-то и се чудя още... а и мисля, че ще се поуплаши, все пак е доста реално. за театър - вчера минавахме покрай кукления и каза, че иска; ще се пробваме някоя събота. те са много впечатлителни моите и особено, ако има вещици, вълци и такива 'страшни' и се плашат (щото и ние умишлено избягваме подобни филмчета и приказки).

Екси, явно много добре си си изкарала! не можах да разгледам всички снимки, че фейсбука ми е супер бавен тук, но първите няколко ми харесаха. Simple Smile

Пебси, няма ли да пуснеш снимки на бебешочката? Simple Smile какво реши за бъги борд?

# 39
  • Мнения: 1 745
Аз имам нови снимки във ФБ-ако искате ме намерете Лили Михова! Hug Аз пратих на Еск покана.Супер са снимките!Как ми се ще и на мен да видя красиви места...Дано,някой ден!
Бъги борд за сега не знам дали ще взимам,нали не излизаме сега. Simple Smile Ще видим като се пооправи времето кака Лизка дали ще иска да ходи на дълги разходки или ще взема борд.Ще ти подосаждам пак ако реша,Аня. Wink  Hug А Дани оправи ли се?Нали нещо подтиснат беше. Rolling Eyes
И аз чакам добри новини за Тони! Praynig
Сами,дано потръгне магазинчето! Peace А вие с Ема ще се справите! Hug

# 40
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
доста е голямо натоварването на очите и мозъка при 3Д-то

не съм се замисляла по този въпрос,честно казано.Водила съм го и на филмчета без да са 3Д.Просто киното е магия и много му харесва.Между другото от Арена ни предупреждават,ако филма е с по-страшни ефекти както беше в "Коледна песен".Ама моят от "нищо не го е страх",което малко ме плаши Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 6 253
Бъги борд за сега не знам дали ще взимам,нали не излизаме сега. Simple Smile Ще видим като се пооправи времето кака Лизка дали ще иска да ходи на дълги разходки или ще взема борд.Ще ти подосаждам пак ако реша,Аня. Wink  Hug А Дани оправи ли се?Нали нещо подтиснат беше. Rolling Eyes
нямаш грижи, ако/когато решиш питай, ще давам акъли. Laughing Laughing
Данката, да, оправи се, само малко по-ревлив е, но вече не е така кисел и подтиснат. Не знам от какво беше Thinking, но мина.
мерси, че попита! Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 771
Ески, сега ще ме караш да се регистрирам във ФБ  Wink, а аз умишлено не го прая, за да не се зарибя по сеене и копане. Има ли ги на друго място?

Кали, дано се окаже нещо безобидно с оченцата.

Ние водим Дани често на кино, последно ходихме на Аватар, добре че поспа малко, че не знам как щеше да изръжи толкова дълго. Иначе самите очила и на мен са ми супер неудобни и не смятам, че са много подходящи за деца.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 391
О, Кали, аз не играя на никакви игри. Никакви ферми,никакви мафии, никакви кафенета и ресторанти. Така че не е задължително да се зарибиш Simple Smile На мен ми е достатъчно да поддържам връзка с приятелите си и да ги наблюдавам - добре ли са, не са ли Simple Smile

Да използвам случая, да помоля вчките ми ФБ приятели, да не ми се сърдят, че им игнорирам поканите за ферми и други игри. Просто не си падам....

# 44
  • Мнения: 1 745
О, Кали, аз не играя на никакви игри. Никакви ферми,никакви мафии, никакви кафенета и ресторанти. Така че не е задължително да се зарибиш Simple Smile На мен ми е достатъчно да поддържам връзка с приятелите си и да ги наблюдавам - добре ли са, не са ли Simple Smile

Да използвам случая, да помоля вчките ми ФБ приятели, да не ми се сърдят, че им игнорирам поканите за ферми и други игри. Просто не си падам....


 Peace И аз така! Wink

Общи условия

Активация на акаунт