Стихчета, бели и песни - да си СЕПТЕМВРИйче не е лесно!

  • 33 020
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 415
Лекси много ми е мъчно да прочета че алекс е болничък, дано вече се е оправил и да е свалил Т-то  Hug  Hug  Hug

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 145
Мунка,  Hug
Алекс е добре, в събота през нощта вдигна за последно температура и от тогава вече е добре. Днес са се гледали с татко си, направил го е луд, но няма начин. Ушенцето му още е доста възпалено, така че ще се наложи да пие антибиотика 10 дни, а от него ужасно са му се разранили устата, но мажем с един гел за афти и кара на вода и кисело мляко. От всичко го боли и хленчи доста изнервящо, но важното е бързо да се оправи.

# 722
  • Мнения: 9
Момичета, почерпете се - днес пораствам с още една година  Flutter

       

Обещах да пиша и да пусна снимки, но чак сега се включвам, защото от 2 седмици боледуваме дружно цялото семейство. Вече сме по-добре, но Яна беше много зле първите дни, с Т 39-39,5 и много ме  изтощи. Уж беше само вирус, пък накрая се оказа гнойна ангина и пак се наложи да и давам АБ. Все още малко кашля и сме си вкъщи двете. Аз бях ужасно пресипнала последните 4 дни, но вече имам глас, успявам да благодаря на честитяващите ми по телефона Simple Smile

Сами, честита втора бременност! Да бъде лека и безпроблемна!
Лекси, желая бързо оздравяване на Алекс, много е неприятно да са болни дечицата в това хубаво време. Честито за новата работа!
Ани-бани, успех и на теб в новата работа!

На всички, които скоро ще почиват желая прекрасно време и пълноценна почивка!

За детските представления да кажа - в камерен театър "Възраждане" ще има представления и през юли. Така че наистина може да се организираме и да отидем повече мами и дечковци Wink За среща казах и преди, че съм ЗА, но предпочитам да е в детски клуб с външна оградена част. В противен случай аз няма да се видя с никого, а ще тичам след Яна. То и в детския клуб няма да е кой знае колко по-различно, но поне разстоянието ще е ограничено Simple Smile

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 145
Ади сан,
Честит рожден ден! Желая ти много, много здраве, повече усмивки и хубави и незабравими моменти!

# 724
  • Мнения: 116
Честит рожден ден, Ади.
Хиляди усмивки и много щастие ти желая. Целувки на Яна и да не боледувате повече  Hug Heart Eyes

Честита нова работа Ани, дано случиш този път  Hug
Сами, честита радост и на теб. Щастливо бременеене и сладко, малко пухкавелче на финала  Hug
Ние сме добре. В къщи сме започнали едни ремонти, боядисваме навсякъде. Криси е командирована при майка, за да не бърка по латекса тука и да се развихря от сега.  Simple Smile
Много нерви хабим напоследък, мъжа го пускат по половин месец в неплатена от няколко месеца вече, при нас няма много работа и само се ядосвам за глупости и така. Но важното е да сме здрави, а пък ще се оправим.
За сега това от нас, скоро и снимки ще пусна.  Hug

# 725
  • Мнения: 229
Момичета, знам, че не съм влизала адски отдавна, но имам нужда от помощ от ВАРНЕНСКИТЕ майки!
На море сме в Бяла и Алекс вдигна много висока Т. Лекарят му в София по тел. ми каза да пусна кръвни изследвания и утре сигурно ще го водим до Варна, затова искам да питам:
1. Има ли значение къде ще го заведем или първата поликлиника по пътя ще свърши работа?
2. Моля ви, дайте ми координати на добър лекар, при когото да го заведем, ако не дай Боже нещата изискват лична лекарска намеса.
Предварително много, много ви благодаря! Hug

За тези от вас, които не ползват Фейсбук или Мултиплай, ето малко актуализация от младежа. Давам линкове, за да не утежнявам излишно темата с картинки.
http://images.dorothea11.multiply.com/image/3/photos/33/600x600/ … mp;nmid=344491350
http://images.dorothea11.multiply.com/image/2/photos/32/600x600/ … mp;nmid=340615942
http://images.dorothea11.multiply.com/image/4/photos/32/600x600/ … mp;nmid=340615942
http://images.dorothea11.multiply.com/image/2/photos/32/600x600/ … mp;nmid=340615942

# 726
  • Мнения: 518
Хекси,много късно видях за съжаление Rolling Eyes - писах ти ЛС Hug

# 727
  • Мнения: 415
Честит рожден ден АдиСан, много щастие и да те слушка повече Яна Simple Smile
Честито на Саморасличе, лека бременност!

Аз от оня ден се каня да разкажа набързо...
Ние заведохме дребния на село с идеята да се набеснее там. Обаче не си го представяхме чак толкова да беснее - той първо изкорени едни ягоди, откъсна розите и накрая като взе да бие по зеления фасул на бабата вече не знаех да се смея ли да плача ли, по едно време почнах да се смея а после ми избиха сълзи, а всички крещат по него - не там, не пипай и подобни. Накрая се примирих и викам на бабата - приеми че е паднала градушка, ние ще ти платим щетите. Бабата и мъжа обаче не можаха да го преживеят и продължиха да крещат по него, имам чувството по инерция. Накрая му крещяха за пълни глупости като да не ходи в тревата бос (що пък не?), мъжа му крещи да не хвърля камъни по стълбите за мазето, аз му викам - недей така, по-добре от колкото да ги хвърля по колата... накрая вечерта и малкия видя че прекаляват и им вика "Вие ме тормозите!"
Та така. Надухме му басейна, обаче докато печем яденето той не издържа накрая и си събу сандалите и чорапите и влезе вътре с дрехи - то имаше само няколко локви на дъното но пак се намокри целия, после се къпа и беше много щастлив.
После като се върнахме, понеже се изака в гърнето, решихме за награда да го водим да скача на замък, едва го извадихме де, после легна да спи на земята (пак се събу обаче) и накрая видяхме едни съвсем малки току що излюпени патета.
Така че сега театрите ги отложихме, но ще се интересуваме какво дават другата неделя.
Това от нас - добре сме, имам едно притеснение но друг път ще ви разказвам.

И на Алекс на Хекси бързо оздравявяне!

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 19:18 от Мунка

# 728
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Хекси,как е Алекс?

Ади,честит рожден ден и тук!Да си много здрава,щастлива и обичана!   bouquet

# 729
  • Мнения: 518
Хекси,надявам се да успееш да се включиш с инфо как е Алекс Praynig - дано е добре детенце Praynig
Ади сан,Ч.Р.Д на патерици ама тука ме е завъртяла една вълна и рядко пиша #Crazy
Благодаря за поздравленията на всички Hug - в понеделник съм на преглед да видя мъничето Whistling Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 6 305
Уф, Хекси, кофти да ти е болно детето, ама на почивка и като не си си в града още по-кофти.  Confused Пиши как сте.

Адисън, честит рожден ден! Да си много обичана и здрава!  bouquet

Мунка, аз днес май те видях на Петте, носеше шарен чадър и беше с кафяво кожено яке. Simple Smile Аз бях първата кола на светофара на Ботев, но ти беше с гръб и нямаше как да викна.  Crazy Hug Кога ще ходим на балкана пак с вас?  Flutter

Аз затова съм казала на майка, че докато не оправи двора си едва ли ще отидем с децата (то сега и отпуска няма да мога да взема повече, де). Две лета ходихме при нея в къщата в Ямбол и тя така - не ми тъпчете доматите, там пък не знам си какво било сято, ееее. Naughty Сетих се как Емко се катереше на едно столче и береше зелени (ама супер зелени) череши и ядяха с Дани и се подрискаха. hahaha

Сами , ще чакаме да се похвалиш след прегледа. Grinning

# 731
  • Мнения: 415
Аня сигурно съм била аз - с детски чадър нали?  Laughing добре че му го бях взела че ме заваля  Mr. Green И аз като малка имахме двор и съм яла обаче зелени джанки много обичах, веднъж имах разстройство и уж бях на диета ама като се наядох майка ми щеше да ме убие  Mr. Green то пък взе че ми мина. Иначе за почивката айде да се оправя времето и ще ходим. Аз чакам Вилиан да се похвали как е минало, че ми се ходи в Родопите.

Краси а вие как сте? не пишеш?

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Хекси, дано Алекс вече е добре, ще чакаме да пишеш как сте
Момичета, вечер съм много изморена след работа, но иначе пък съм доволна, вписах се в екипа, е има трески за дялане, но общо взето се преживява.
Алекс се гледат с татко си и е много послушен последните два дни.
От другата седмица яслата няма да работи и той ще е командирован в Плевен при нашите за месец и не знам какво ще правя без него. И без това сме се делили само веднъж за три дни и аз умрях от мъка, а за месец не знам какво ще правя.
Мунка, какви са ти притесненията?
Сами, чакаме новини за бебчето

# 733
  • Мнения: 99
Привет и от мен,
хвърлих поглед само на последнтата страница.
Отдавна не съм влизала тук. Напоследък имам много работа, но от другия месец съм свободна, така че ако заформите среща софиянки имайте ме предвид и мен, някой да ми прати лс, че не знам кога пак ще вляза тук.

Лека бременност на Сами!
Честит рожден ден на патерици на Ади!

Мунка добре се е налудувал Вали. Ако си свободна може и да се видим някъде на НДК през юли.

Дано Алекс оздавее бързо. И ние бяхме болни с висока температура, хвана ни някаква вирусна херп ангина, но вече сме добре, след антибиотика.
Скоро ще се включа пак с малко снимки.

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Катрин, супер е че се разписа!
Хекси, страхотни снимки! Адашчето много е пораснал!
Алексче, така е нахапан от комари по лицето, че направо ми е жал. Пусти комари, нон стоп се с машинка и въпреки това нямат край. Вчера докато бяхме на разходка, го захапаха по крачето, което се наду и стана огромна пъпка.
Голям смях беше вчерашната разходка. Излизахме с наши приятели с две деца, едното момченце е на 5 и Алекс много се разбира с него и си играят винаги. Вчера обаче нон стоп се караха за нещо. Накрая се возиха на количка двамата и понеже Алекс е като латерна, когато иска направо наду главата на Наско. По едно време сря колата и дойде да ме моли да кажа на Алекс да млъкне, защото не може да се съсредоточи и да кара. Laughing
Приятна неделя, ние излизаме на разходка

Общи условия

Активация на акаунт