Спешен бебешки проблем!Мами, моля помогнете!

  • 819
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
zdraveite.Moeto ime e Ceci.Toku 6to se registrirah vav foruma.Niamam pretstava kakvo pravia pred tozi kompiutar i za tova vi pi6a.veroiatno i vie ste maika,a az se nujdaia ot pomo6t,nai malko ot savet.nadiavam se da otkliknete ili pone da me naso4ite na kade i kam kogo.imam sin-Alexander,na 1god. i 9mes.,prekrasen e.Ve4erno vreme si liaga v negovoto leglo,spi niakolko 4asa i posle idva pri men,na goliamoto leglo.opitam li se da go premestia-zapo4va da pla4e i da mranka.Veroiatno se 4uvstva spokoen s moeto prisastvie,no po tozi na4in ne moga da bada sas sapruga si(fizi4eski) i toi se musi.Opitah s nova igra4ka,s novi 4ar6afi i zavivki,no ni6to.Molia za pomo6t,za savet ot kogoto i da e-samo da ima opit.Mnogo izviniavaite,4e vi obespokoih,no vie mi popadnahte nai-napred,i izviniavaite za kasnia 4as.Po6tata mi e cecirourke@abv.bg.Blagodaria

# 1
  • Мнения: 1 722
Момичета, получих това съобщение от загрижена майка.Никът й във форума е този-cecirourke
Моля ви да помогнете, ако сте се сблъсквали с този проблем.Благодаря предварително!

# 2
  • Мнения: 81
Ами нали пърсо детето си спи няколко часа в своето креватче,еми тогава нека бъдат физически със съпруга и Peace

# 3
  • Мнения: 980
Опитайте се да отделите детето в отделна стая. На почти две годинки е крайно време да знае кое е неговото място, легло и пр.

Моите си спят по леглата, при нас никога не са спали. Ама ние с половинката май предпочитаме по диваните да се сближаваме "физически"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт