Цитат на: stpetrova
а играта , като метод е застъпена единствено в 1 клас , където  децата имат все още нагледно - образно мислене...и трудно се приспособяват към новата среда..т.е училището.Когато става въпрос за частно училище , там се използва нашироко индивидуалния подход, защото децата са например 5-8 , а не 25 както е в нормално училище и можеш да се занимаваш с  всяко дете
индивидуално...И пак ще кажа родителите имат голяма роля в процеса на обучение и възпитание, не може да се чака само училището независимо какво е, частно или държавно да изгради една личност....

не искам да звучи като заяждане, ама не съм много съгласна...ние играехме игри и в 8-клас/за нас подготвителен/...често...като начин да научиш материала...но игрите са според възрастта... преподавателката беше специализирала в Англия....не зная дали на това се дължеше...
а под "индивидуален подход" нямах предвид на всеки да му се преподава по отделно, а например като знаеш, че някое дете обича футбол да не му задаваш въпрос за балет, за да упражнява сегашно време по английски ......не го обясних много добре, ама дано си ме разбрала ...аз понеже съм завършила английска филология, та затова все с този език давам пример...предполагам,че ако преподаваш математика нещата не стоят точно така Rolling Eyes
иначе за родителите съм абсолютно съглана и те подкрепям с 2 ръце...напоследък за всичко обвиняват учителите, което ми прави много лошо впечатление Imp
ама ние отклонихме темата Embarassed , за което се извинявам Rolling Eyes