2003 новите първолаци 2010/2011

  • 35 258
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Почерпете се за именния ден на моето голямо съкровище

# 706
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Да са живи и здрави Тедитата.   bouquet
Едната ни приятелка се казва Теди. Така, че и ние имаме празнуваме  Simple Smile
Тази сутрин имам поръчка за скпоценен камък от сина си. Сапфир му се е дощял. От градината едно момиченце му подарило скъпоценен камък, и искал още. Остава да намерим подарения камък, докато не съм го изпрала в пералнята  #Cussing out

# 707
  • Мнения: 419
Здравейтеее.. wavey Приемате ли нови в отбора?
Дъщеря ми се казва Мирела /13.12.2003/. , в подготвителна група, бъдеща първокласничка. Сега сме в 118 СОУ, при амбициозната г-жа Банкова. Страхотна е жената, научи ги на всичко. Та даже повече от необходимото. Може да се познаваме с някои мами
Понеже сега е актуална темата за училищата, да попитам и аз. Мислим да я запишем в 125-то, тъй като и сестра й е там, имате ли поглед върху г-жите, поемащи 1-ви клас?

# 708
  • София
  • Мнения: 3 679
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Таня е доста наясно с половите белези при двата пола, но пък и тя се къпе с брат си и може би затова не и е интересна темата. Иначе дядо Коледа и донесе една енциклопадия Ларус, в която първата част е за човешкото тяло и започва с бебетата  Laughing това го четохме доста пъти.

Таня няма обеци още, страх я е да и ги пробия.

Аз взех да проучвам варианти за лятото, че като свършат градината  в края на май незнам кой ще я гледа...Някой да има впечатления от Двореца на децата?

# 709
  • Мнения: 106
честит имен ден на всички, които празнуват днес!
  bouquet

# 710
  • Мнения: 3 042
Честит имен ден на всички празнуващи!
 Да сте живи и здрави!


По въпроса за ушите и обиците - аз имам алергия към никел и само злато и сребро мога да нося. Докарвала съм се до някакви супер зачервени и сърбящи уши с множество пъпчици
Сега в момента съм със златни и ги нося от няколко години, направо ме е страх да ги сменя. Трябва да се внимава и с какво покритие им правят баня златарите - на мен не ми понася сребърната бижутерия с родиево покритие. Вики-Хриса, нали почиствате ушите и обиците от време на време, че се пълнят с разни мъхчета от дрехите и остатъци от шампоани и пр. ?

# 711
  • Мнения: 1 693
Здравейте.
Честит празник на малки и големи. Hug   bouquet
Памполина, тя до сега е била само със златни. Почиствам ги, но това което видях не беше от наслояване. Беше влязла самата обица в ухото. Може да си представиш каква дупка беше станала когато я извадих. Сге е по добре, но тези дни мия постоянно с калиев перманганат. Дано се дооправи.  Praynig
Хайде няма да ви занимавам повече. Лек ден на всички.

# 712
  • Мнения: 3 042
Ще се оправи, спокойно Hug


Светлин много-много не се вълнува от половите различия. Чели сме тази енциклопедия на Ларус за човешкото тяло, както и "От къде идват бебетата". Гледахме и един филм за бременността по Дискавъри, прие го много спокойно. Беше снимано нормално раждане, но доста дискретно и без драматизми.  Естествено ме пита от къде точно излизат бебетата, та му отговорих, че има специална пътечка за бебето и той от там е излязал. Беше му достатъчно.

# 713
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
ЧИД!

# 714
  • София
  • Мнения: 5 059
juli_ett, сега видях, че в сайта на 125-то СОУ са публикували новата наредба за приема за 2010/2011. Там пише, че разпределението по класове става на случен принцип.
Някой знае ли какво е ПИГ?

# 715
  • Мнения: 106
Някой знае ли какво е ПИГ?
е това се чудехме с една майка, докато чакахме децата на обяд и разглеждахме програма на 1 клас. така и не разкодирахме какво е ПИГ. наесен ще разберем вероятно

# 716
  • Мнения: 1 693
Някой знае ли какво е ПИГ?
е това се чудехме с една майка, докато чакахме децата на обяд и разглеждахме програма на 1 клас. така и не разкодирахме какво е ПИГ. наесен ще разберем вероятно
Ако знаете какво ми мина през ума че е.  Joy Приложно изкуство и геометрия.
Вики беше на нещо подобно до сега и като видях буквите това се сетих. Няма ли някакво обяснение. На нас всичко ни е кодирано, но най отдолу е обяснено кое какво е. Най често имаме кръсчета. Това включва четири предмета. Но не знаем кой кога е. Предметите са математика, немски, английски и човек и култура.
Днес ходихме да се пързаляме. Вики се опитва да кара и ски, но много е трудно после връщането. Има лифт, н отя не може да се справи с него. Пак каза че ще пробва но като стане по голяма.
Лек ден.

# 717
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Привет на всички!
Напоследък от много ангажименти не ми остава време за тази тема. Предстои ни и рожден ден и там трябва време за организация.
Живот и здраве на есен моята дъщеря ще е вече втори клас.Тази есен тръгна с набор 2002 и ако не беше инцидента ,който ни се случи малко преди началото на учебната година нямаме проблеми. Не знам как са другите дечица в подготвителния клас, но при нас беше в детската градина и после се оказа че доста от нещата не са учени. Не е никакъв проблем щом дъщеря ми сама се научи да чете. Писането на буквите не ни затруднява особено, но пък писането на числата ни беше по проблемно. Натоварена е доста програмата и първи клас решават текстови задачи, събиране и изваждане до 20.По български се правят диктовки,сричкови модели на думи, звуков анализ и това е за сега.Имат и задължително по 3 ЗИП-а. Това е за сега от нас ако някой се интересува по подробно от учебната програма в първи клас да пита Simple Smile

# 718
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте,малко се поизгубих,но нямам много време за форума,надявам се 4е вси4ки са добре,ние сме добре.На 7.02 ни се роди бебе Ивайла и каката е много щастлива,ще гледам по 4есто да пиша.

# 719
  • Мнения: 14 133
anik79, добре дошли с Ивайла.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт