у-ще"Княз Борис 1" ("бивше "д-р Петър Берон")-град Бургас

  • 3 082
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
привет,момичета!
много се извинявам ако има подобна тема .
искам да попитам какво ви е мнението за това у-ще?
ще съм благодарна за мнения от тези от вас,които имат лични впечатления.
добра ли е предучилищната подготовка там?
можете ли да ми препоръчате конкретна учителка,май най-вече това ме интересува.
става дума за предучилищна,но може да споделите и за първи клас от коя учителка сте най-доволни.
кога става записването за предучилищна ?освен копие от акт за раждане други документи нужни ли са?
много въпроси станаха,извинете за което.  bouquet

# 1
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Гледам,че никой не се е включил по темата.Аз мога да ти отговоря ,относно предучилищната група към училището.Само една е ,(освен ,ако не се съберат много бройки)Само една г-жа е -Кръстева,и учат само първа смяна.Изучава се допълнително английски език и хореография(по желание-срещу заплащане,разбира се).
За записването,направо може да дойдеш в сградата,където е предучилищната-на "Мария Луиза"(до обяд,защото следобяд няма никой там)или направо в училището.
От подготовката съм доволна,децата работят по много книжки.Госпожата е спокойна и същевремнно изисква.Но остава време и за игра Peace
Единственият проблем,според мен е,че стаята е голяма,но е само една-т.е. в нея учат,танцуват,хранят се,играят...Дечицата,които не са записани нещо допълнително трябва да стоят в същата стая,където се водят допълнителните занятия..
Ами това е..Ако имаш други въпроси-заповядай "на лични" Wink

# 2
  • Мнения: 206
Да се запиша и аз да следя темичката, че ме интересува Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 058
Извинявам се за отклонението, но откога е сменено името на училището? И защо?  Shocked

# 4
  • Мнения: 206
Ами аз мисля, че доста отдавна newsm78 Може би 3-4 години,ако не и повече, но защо не знам?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 675
От 1992 г. училището си връща името. Тук има инфо за смяната на името: http://ou-kniazborisburgas.hit.bg/istoriq.htm

Относно предучилищната - подкрепям изцяло Сврачето. Hug Тук има инфо за приема в подготвителния клас: http://www.kniaz-boris.com/priem-pk.html

Учителите, които ще поемат 1-ви клас випуск 2011-2012 г. са тези, които в момента водят 3 клас.  Peace

Ако имаш повече въпроси, може на лични. Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
от коя учителка сте най-доволни,основно това ме интересува.за предучилищна разбрах,че е само една,а за след това?
и до кога е срокът за записване в предучилищна за тази година?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 675
За учителка трябва да питаш родителите на третокласниците. Peace

И сега можеш да подадеш документи за записване. Питай по телефона или отиди на място. Peace

# 8
  • Мнения: 206
За учителка трябва да питаш родителите на третокласниците. Peace

Някой ако има отзиви за някоя учителка, моля да сподели PraynigИ ние сме се насочили към това у-ще.

Общи условия

Активация на акаунт