Бъдещи и настоящи родители в Испания

  • 6 387
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ани , ами аз реших да се направя на хитра и писах за 1 възрастен.
цената е 300,96 евро!
сбогом, мечти!!! Embarassed Cry Cry

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако потърси6 на страниците на самите компании може да ти излезе по евтино - незнам защо оба4е е така - поне през лятото бе6е така ..като изпращах вси4ки към БГ  Cry
 ама ги нямам страниците на компаниите ..4е нали преинсталирах и с цалата глупост си затрих  фаворитосите  и сега пак на ново си събирам  Whistling неща
много ме е яд за едни бебе6ки саитове с игри4ки и такива неща ..ама пак ще ги намеря ..и  за едни форуми други Simple Smile
 на вас за какво ви са тези полети а? кои ще си ходи ..или само спортувате пред компа Simple Smile ?

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а така тейка, окуражи ме Grinning Heart Eyes
бях се сдухала  Tired..... Бладо Laughingима мераци още да учи Crazy

калпазанке, ами имам надежди за януари да си идем с Владко ...обеща ми , ако билетите са евтинджос да ни мята и нас в самолета
аз малко съм завистлива и като се обажда от там ме е яд Crossing Arms

и мойто мъж  преинсталирвал и ми се губят важни неща от фаворитос Close

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
уууу, видях я накрая летисия, гледам aqui hay tomate.
ма тя не е мръднала жената Tired, все тъй слаба. само корем дето има.

а някой знае ли сарда дали ще има предаване?
аз много го гледах cronicas marcianas Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 246
4е сладко,сладко си хортувате виие тука...и похапвате и попийвате,ни ми се яде,ни ми се пие ,спи ми сееееееее.Излизат ни зъби и е некъв ад.Калкулатора за килата няма да го гледам,щото ме е страх,а аз то4но се радвам,4е съм отслабнала и да не излезе,4е не съм newsm78
От безсъние,какво изре4ение завъртяно написах.Хайде,ще излизаме с Али по разходки....като всеки ден.И все пак да си кажа маааалко ми се дояде шкембе 4орба Mr. Green

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Лелелеле,вие ве4е две страници сте изисали бе хора Shocked.
Днес си купих билети за Бг newsm44,цената за един 4овек е 280....и неЩо.Сега сьм супер развьлнувана Crazy..Уфффф,сьн няма да ме хване тази ноЩ ooooh!

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
моми4ета гледахте ли по новините за бутнатото моми4е в метрото в Мадрид Cry Cry Cry.Ужас ,как може да има такива болни мозьци Cry Cry Cry.Моми4ето е на 20 години и е живо ,но са и импутирали единя крак Cry Cry Cry.

# 22
  • Мнения: 3 098
моми4ета гледахте ли по новините за бутнатото моми4е в метрото в Мадрид Cry Cry Cry.Ужас ,как може да има такива болни мозьци Cry Cry Cry.Моми4ето е на 20 години и е живо ,но са и импутирали единя крак Cry Cry Cry.
Я разкажи ooooh! НиЩо не съм гледала.

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
В метрото  в Мадрид ,в4ера мом4е на 23 години врьхлетяло изведньж вьрху моми4е на 20 години и я бутнало под идваЩото метро Cry.ШофИОра видял как бутнали моми4ето оба4е ве4е бил прекалено близко и не могьл да спре.Много хора са видяли слу4илото се.Казаха по телевизията ,4е мом4ето най -вероятно има някакви умствени проблеми ,но това е само една от тезите......
Моми4ето е било живо под влака когато са дошли лекарите ,но кракьт ве4е и е бил напьлно импутиран Cry.Сега е в крити4но сьстояние...

Уфффф,дне сминах по таиз спирка на метрото......ужас,горкото моми4е

# 24
  • Мнения: 3 098
Пуу...аман от тез шантави комлексари бе newsm77 Направо ве4е ми е писнало от убийствата,които непрекъснато стават тука.
Страх ме е no

# 25
  • Мнения: 2 825
Много е гадно това, горкото момиче, направо този и е провалил живота...  #2gunfire
И все пак моето мнение е, че за такава голяма държава, престъпленията им не са чак толкова много

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да наистина съ4уствам на моми4ето ..ама не мога да си обясня как е станало ?!  първо 4е незнам как е в мадрид в метрото де ..ама дето съм била по света , не веднъж .в метрата има  ограни4ителна линия , добре е да си зад нея  . близо метър от влака ..бая силно трябва  да я е блъснал изверга 4е да полети 4ак долу . и обикновено постоянно на всяко идване на влак4ето се замолват пъртниците да се дръпнат назад (правят го всеки 2 минути ама има фаида ) .
жалко за моми4ето

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ужас !!!! Shocked
мен винаги много ме е било страх от приближаващия влак и преди като ходех на работа все назад се дърпах. може и да не ми повярвате, но имах чувството, че някой извратеняк ще ме бутне долу.
имам една случка с ренфето.
ще се качвам вече през вратата  и понеже сутрин има адски много хора и всички бързат да хванат поредния влак, независимо, че другия е точно след 1 мин.   аз обута с летни чехлии ще се качвам.... някой зад мен ме е ритнал в крака и ми се изхлузи патъчката. Rolling Eyes Embarassed
почвам да се чудя, вътре ли падна, вън ли? нямах много време за мислене и реших, че ако продължа с този влак и се окаже, че чехъла е паднал под релсите ще трябва да ходя боса поне до следобед ( магазините са затворени по това време )...а имах да сменям още 3 влака.
слязох от влака, изчаках го да тръгне и си видях обувчицата на релсите. забранено е , ама слязох долу ( бая дълбоко ), взех и се обух.

оттогава ми е все едно наум , като ползвам метро или ренфе , задължително съм маратонки или нещо стегнато около крака ми.


как суверинитет барселона, бе? кога?
аз нали не гледам исп. новини и съм много назад с материала, срамота Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 825

как суверинитет барселона, бе? кога?
аз нали не гледам исп. новини и съм много назад с материала, срамота Embarassed

Ама това сериозно ли  Shocked Shocked Shocked и аз съм изпуснала....аз май много изпускам с тая бг телевизия у нас...и от кога това, дайте малко повече инфо де....
Те сега всичките ще пощуреят да се отделят... Балярите от кога и те искат същото  Shocked

# 29
  • Мнения: 2 825
Кво и гледате на бг телевизията Thinking

А, много работи...Слави, Красавицата и отличника, Биг Брадър и тн  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ами, като я имаме, я гледаме....все се намира нещо интересно и не остава време за испанска....

А да им е честита на каталунците новата държава....

Общи условия

Активация на акаунт