ОСМОКЛАСНИЦИ ІІ-ри срок

  • 25 183
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 634
 Hug Suni4ka, super!
Ellytza, ти какво направи с работата..?..

Desislavas, права си - нека го кажем на всички:

Утре - 06.03 - събота, в 08,00ч се събираме пред 2-ра АЕГ!
Която от Вас е свободна,
или живее наблизо,
или просто има желание - да заповяда!
Hug

Ще стискаме палци на децата!
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed


# 736
  • Мнения: 310
 
 Там съм  Hug

# 737
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Съжалявам момичета ,но няма кой да ме смени,нали следващата събота(13-ти) трябва да съм свободна. Wink

suni4ka ,защо до сега не съм разбрала ,че сме съседки? Hug

# 738
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Днес това си мислех, да не се разбере, че сте и във един блок.  Joy

# 739
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Дороти,тя каза 2 крачки,а аз нямам и толкова. Joy

Вчера моят мъж пил кафе и ял торта в "Неделя"(до 3 -та градска) и след 1 час направи алергична реакция,явно към ягодите.Никога не е късно нещо да ти се случи за първи път.Не обвинявам за това сладкарницата,но лично аз не ги харесвам, предпочитам Скай-лайна на ул.Русе.

# 740
  • Мнения: 310
Елица и аз не съм разбрала че сме съседки и съжалявам че няма да можеш да дойдеш ама пък ще се видим на фаталния 13-ти  Wink, Скай-лайна  hahaha ех че смешно звучи на български. Елица то сигурно тази сладкарница Неделя за това е до трета градска болница  Joy малко черен хумор.

# 741
  • България
  • Мнения: 2 164
Зната къде се е потопила?  newsm78 Иде време за нова тема, а нея никаква я няма!  smile3516

# 742
  • Мнения: 1 099
Желая успех на децата, които утре са на олимпиада по английски! Peace

# 743
  • София
  • Мнения: 754
Успех на децата утре. Те вече са победители. Да им предадете нашата подкрепа, стискаме палци  newsm10
Приятно кафепиене и внимавайте с ягодите Wink
Късмет момичета!

# 744
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте, момичета,

Извинете за натрапването, но имам дъщеря в 7- ми клас и бих искала да ми дадете малко информация за училищата, които сме си харесали: 134-то  хуманитарна паралелка, 36-то, ПГИЧЕ- славянските езици, 1-во с ИЕ и АЕ, 164-то, 73-то НЕ и РЕ. Тава са засега училищата, към които сме се ориентирали. Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнения от "първа" ръка.
Само да попитам някой има ли представа как са нещата в СПГТ ( професионална гимназия по туризъм)?

Приятна почивка и успех на децата ви на олимпиадите  Hug

# 745
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
тедивас, а какво и се учи на дъщеря ти .  Кое и харесва от всичките паралелки. Аз лично за всяко училище, което споменаваш, съм чула хубави неща, а за някои от тях и лоши, но частично.

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:00 от Dorothy

# 746
  • София
  • Мнения: 1 357
Зната се подвизава по спамо-чатовете из форума. Изпратих й ЛС, че стигнахме 50 страница.
Момичета, сетивата са ми претоварени. Току-що се върнах от спектакъла на Камен Донев. Нямам думи....

# 747
  • България
  • Мнения: 2 164
bodra, напълно те разбирам! Наслада за душата, два часа несекващ смях. Представи си с какъв мерак съм отишла да го гледам, след като се вдигнах от Перник в Пловдив, и то в най-големите предколедни снегове Simple Smile.

# 748
  • София
  • Мнения: 754
И аз писах на Знаток на лични, ама нъц...

# 749
  • София
  • Мнения: 1 677
Dorothy, тя харесва география. Не обича английския заради госпожата, с която учи от първи клас и затова търсим паралелка с друг език. Разбира се, че първо трябва да видим какви резултати ще има на изпита, но поне да знам какво да пишем на молбата за кандидатстване. Ако не е подходящо да пишеш тук, може и на ЛС.
Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт