настинка и гурели

  • 53 939
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 041
Цитат на: gmsvetla link=topic=46734.msg865975#msg865975 [quote
А и не всички прегръщат идеята за хомеопатията с две ръце.
Цитат
Малко отклонение от темата, но какво да правим като при нас хомеопатите не се срещат под път и над път. най-близкият е на 50 км.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 769
Нямам намерение да плаша никой, просто ми се ще да поотворя още някое око, за заблудите на медицината Sad
Аз самата имам такива последици. Капки за нос не лекува, те са за временно облекчение, но с цената на изсушаване на лигавицата на носа. А не съм против лекарите - тях така ги учат, такава е световната политика Sad.  Някой трябва да купува лекарства иначе какво да правят фармацевтичните компании. Те дори плащат на лекарите за да изписват определени лекарства.
Но това е друга тема.
Просто искам повече мами да се осъзнаят и колкото може да спестим химията на децата и без това вече сме на изчезване, но решението все пак е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 2 108
да ви кразкажа какво стана
на прегледа установи лекарката, че няма зачервено гърло, преслуша го и каза, че са наред и дробовете, и че според нея е вирусно и го е прихванал от някой. Препоръча да редувам Виброцила с Мукосептонекс / ако не се казват така капките се извинявам/ и да продължим с тези за очи до пълно оздравяване.
Да ви кажа честно той вече почти няма гурели-а беше нещо трагично наистина.

И аз съм против антибиотицити, но както казват мами тук се притеснявам да не прекрача границата на разумното.
По повод на хомеопатията ..... не съм много наясно, нито с хомеопатията, нито с продуктите и /както и с лекарствата между другото/. Иначе хомеопат и лекарства такива има в аптеката под офиса -така че като се запозная с нещата по отблизо може да предпочета този начин на лечение.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Не се притеснявай ние сме хващали същия вирус. Гурлите са от марсолите. Капките Тобрекс са много ефикасни, с антибиотик са,  но не трябва да се ползват повече от 3-4 дни. Така ми обясни джипито, защото не се знаело каква флора ще се развие в нослето. Иначе Виброцила и Мукосептонекса ще оправят марсолите.
Когато става въпрос за слагане на капки независимо къде Силви също е много против, но като и кажа че на малките котенца, пиленца, мечета също им слагат така се успокоява и стои мирно. Пробвая и ти с нещо такова. Може да имате успех.
Бързо оздравяване.   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 108
благодаря ти-дано оздравее бързо
а как да му обясня за пилетата и котетата? той разбира нещо ,но на 13 месеца едва ли мога да му обясня точно това Laughingде да ме разбираше Crazy

Общи условия

Активация на акаунт