Да върнеш времето назад / Annem / - тема 4

  • 45 168
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 240
  Това бебче нейно ли е?

не пише

# 661
  • Мнения: 2
И аз питам за бебчето, същото. А иначе две сватби с две различни усещания. На Гонджа, много замислени, много измъчени физиономии, все едно не е сватба. Другата на Айше....., ах тази Айше, толкова по-слънчева и топла.
    Опс. за бебчето разбрах.

# 662
  • Мнения: 10 240
Айше промени като цяло виждането си за живота- за важните неща в него.Затова се радва на всеки хубав миг.Сякаш иска да изживее колкото се може повече хубави неща за времето, което и остава. В последните серии наред с проблемите си Айше сякаш сияе. Напук на живота!

# 663
  • Мнения: 2
Много точно, това не е Айше, която беше преди/и все пак се чудя защо сценаристите я поставиха в такъв образ, все пак можеха да дадат и нещо положително в нея, а не сякаш е айсберг, късче лед, което не се пропуква/. Затова и казвам, че сцените с Айше/може би се дължи на Седа Акман/ са най-живи, и сякаш усещаш, че дишаш заедно с нея, и поглъщаш живота в цялата му същност и красота./Защото животът е един и е незаменим/

# 664
  • Мнения: 337
Моята любима Айше, толкова беше красива като булка, изтънчена, и с това цвете в косата........А после когато готвеше беше невероятна, косата й е разкошна просто  Flutter

# 665
  • Мнения: 337
Рина моля те дай ми този сайт откъдето взимаш снимките на Айше Praynig

# 666
  • Мнения: 2
Котонче, Peace, наистина си права във всичко, което е в последните серии Айше си сияе, неповторима е, и както казах не трябваше да  трупат толкова лед в образа й сценаристите /самата Седа Акман, имам чуството, че чак сега играе това, което е всъщност, една лъчезарна жена, онзи образ не й отиваше преди/

# 667
  • Мнения: 10 240
Мисля, че сценаристите са искали с образа на Айше да покажат как един човек може да промени генерално както начина си на живот, така и отношението си към заобикалящия го свят, да промени приоритетите си и да преосмисли всичко виждайки наближаващия край.
В реалния живот това се случва непрекъснато.

# 668
  • Мнения: 2
Ако ми се позволи, малко несъгласие , такова нещо като генерална промяна неможе да има, ако го нямаш някъде в себе си, но до момента в който Айше осъзна, че животът не е само гордост, сценаристите не загатнаха с нищо, че в нея все пак съществува дори и пламъче, всичко беше лед. Затова сега се възхищавам на играта на Седа Акман в образа на Айше.

# 669
  • Мнения: 10 240
Ако ми се позволи, малко несъгласие , такова нещо като генерална промяна неможе да има, ако го нямаш някъде в себе си...

Дунавке,
съгласна съм, че това трябва да го има заложено вътре в човека. Просто трябва да дойде момента и да се отключи. У Айше се отключи, защото го е имала, но го е държала скрито дълбоко в себе си. Седа играе добре не само сега- тя игра много добре и "лошата" Айше. Как само я обвинявахме!

# 670
  • Мнения: 13 227
Айше ми харесва още от началото на филма. Студена, но защото е самотна и амбициозна. Защитаваше любовта си към Муса и ми се струваха съвсем нормални отношенията и със Зейнеп и Гонджа /като на ревнива влюбена жена/.
Днес разбрах защо го следя този филм- усмивките им са толкова искрени- например Зейнеп като четеше писмото от Гонджа се усмихваше като дете. И няма непрекъснати повторения, постоянни ревове и пр. като в един друг сериал, който дават сега и да гледаш само първа и последна серия нищо не си изпуснал.

# 671
  • Мнения: 2
papi6,  newsm51, затова всички го харесваме този сериал/другите, да не ги обиждаме, лично мое мнение, но като гледам има и други със същото, нищо не изпускаш ако си пропуснал между началото и края, просто знаеш края   bouquet, но това е друга тема за размисъл/
           Ринка, така е, дълбоко в себе си го криеше Айше това огънче, /просто си разсъждавам на глас, трябваше мъничко сценаристите да ни намекнат за това/

# 672
  • Мнения: 10 240


Муса /Таалат/ и пистолет!

В "Аннем" само юмруци раздава на братчето си. Пък Ибраим си е направо за куршум!

# 673
  • Мнения: 2
Ха така, Ибраимчо може и да си получи заслуженото, но май  newsm78, пак ще го избяга по тъча, по най-лесния начин/ баммм с пистолетчето и толкоз/  Close

     А и хм  newsm78, Зейнеп още се чуди какво става с нея, май наистина ще разбере, че е бременна, като роди  Wink Embarassed

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 12:20 от dunavska baba

# 674
  • Мнения: 10 240
Здравейте! Готови ли сте за новия епизод на "Аннем"?


                                                     Айше сигурно ще живее всеки миг от живота си пълноценно.


 Как ще продължат живота си двете двойки младоженци -Зейнеп и Муса /  Гонджа и Башар?

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 16:31 от rina-rina

Общи условия

Активация на акаунт