Да върнеш времето назад / Annem / - тема 4

  • 45 107
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
съгласна съм че муса трябваше да реагира по друг начин когато отиде в родилното при Айше! той е самовлюбен дърт пръч ,който не може да изтърпи малко време без секс Naughty

# 721
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 HugМного ми хареса серията! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • София
  • Мнения: 15 469
  Такаа, по мои сметки когато Айше разбра,че е в пети месец, Зейнеб се омъжи и е забременяла веднага.(Тоз Муса много плодовит, щом топне чушката и прави бебе!)Значи щом Зейнеб е на 3 и 1/2 месеца, Масал трябва да се е родила в 8 и половина месеца, средата на деветия.Значи разликата между двете бебета ще е 3 и половина месеца.И понеже момчетата растат по-бързо и по-едри, затова изглеждат еднакви с финната девойка.

# 723
  • Мнения: 2
     А тези сребърните неща, не бяха ли католически подарък за раждането или се бъркам?

  

        Тайничка, да не те объркам, ама като половин католичка, незнам такъв подарък да се прави при раждане на дете при католиците newsm78, ама все пак не споря, различни краища на разпространение, различни ритуали  Hug

        Чакай малко да допълня, че видях писането ти, но  newsm78, не е ли обратно първо момиченцата се развиват по така на ръст и развитие, а пък после момченцата ги настигат/ щото като гледам и си спомням, поне до шести седми клас, всички момичета бяхме по-едрички от момчетата, а пък след това като ни настигнаха и надминаха не можем ги догоним/

# 724
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Такаа, по мои сметки когато Айше разбра,че е в пети месец, Зейнеб се омъжи и е забременяла веднага.(Тоз Муса много плодовит, щом топне чушката и прави бебе!)Значи щом Зейнеб е на 3 и 1/2 месеца, Масал трябва да се е родила в 8 и половина месеца, средата на деветия.Значи разликата между двете бебета ще е 3 и половина месеца.И понеже момчетата растат по-бързо и по-едри, затова изглеждат еднакви с финната девойка.
по логиката трябва да има сюрия дечор

# 725
  • София
  • Мнения: 15 469
Цитат
  Чакай малко да допълня, че видях писането ти, но  , не е ли обратно първо момиченцата се развиват по така на ръст и развитие, а пък после момченцата ги настигат/ щото като гледам и си спомням, поне до шести седми клас, всички момичета бяхме по-едрички от момчетата, а пък след това като ни настигнаха и надминаха не можем ги догоним/
Аз пък мисля, че до пубертета момчетата вървят по-едри, но нали момичетата първи влизат в пубертета, дръпват и момчетата остават по-дребни.

# 726
  • Мнения: 2
Цитат
 /
Аз пък мисля, че до пубертета момчетата вървят по-едри, но нали момичетата първи влизат в пубертета, дръпват и момчетата остават по-дребни.

     Може  Hug, ама я си зяпам една снимка от първи клас,/с едни буквички на главите като коронки  Joy/ и като гледам как всички моми стърчим с една глава над момците, и от там ми иде това на ум. Laughing

     и p.s. може пък днес да не е така, а малко по-различно нали, човечеството се развива  newsm78

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 18:43 от dunavska baba

# 727
  • Мнения: 1
  ylinfant и още едно   ylinfant и още едно  newsm30 трябва само пари да имаш за храна памперси дрехи.......... а миса ги има така че да раждат проблема е като нямаш пари  а имаш дете

# 728
  • Мнения: 337
Не можах да хвана филма от самото начало, каква е тая люлка на която се люлее Айше, много е красива  Heart Eyes
Леле как ме е яд, ще чакам утре да качат филма да го гледам онлайн пак

# 729
  • Мнения: 1
защо отговорите на останалите учстници от форума не ги виждам когато ги публикуват а трябва да се връщам на предната страница(48) и след това пак на 49 за да видя новия коментар

# 730
  • София
  • Мнения: 15 469
защо отговорите на останалите учстници от форума не ги виждам когато ги публикуват а трябва да се връщам на предната страница(48) и след това пак на 49 за да видя новия коментар
Новите отговори не се появяват автоматично, трябва да си рефрешнеш страницата.

# 731
  • Мнения: 10 240
Новата тема е готова. Само за анкетата се колебая между два въпроса, но ще има анкета

# 732
  • Мнения: 1
благодаря на тайна а ако ми обясниш и как да цитирам тогава .........няма да има как да си изразя благодарноста за оказаното съдействие и помощ

# 733
  • Мнения: 10 240
Не знам дали подаръка на Муса за бебето е католически! newsm78
 На мен ми прилича на приказката за "сребърната лъжичка" - да подариш на бебето сребърна лъжичка / сребро/ за да е богато и щастливо.


благодаря на тайна а ако ми обясниш и как да цитирам тогава .........няма да има как да си изразя благодарноста за оказаното съдействие и помощ

Вдясно има еднин текст - "вмъкни цитат" - кликваш с мишката на него и готово

# 734
  • Мнения: 10 240
Тайничке,
разликата между бебетата ще е 5 месеца нали?

Общи условия

Активация на акаунт