педиатър в Младост 4?

  • 2 699
  • 13
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хайде, мами от Младост, споделете от кой педиатър сте доволни, че едни колебания са ме налегнали.....

мерси предварително:)

# 1
  • София
  • Мнения: 985
Ние сме при д-р Катя Иванова 25 ДКЦ. Засега съм доволна от нея. Надявам се така да бъде и занапред.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 562
Цитат на: Reza
хайде, мами от Младост, споделете от кой педиатър сте доволни, че едни колебания са ме налегнали.....

мерси предварително:)

аз не съм от Младост но ходим в 25 поликлиника при д-р Марияна Иванова и сме много доволни!

# 3
  • Мнения: 76
Горещо препоръчвам д-р Маргарита Азади пак от 25 п-ка. Ние сме още на 3 месеца и кой знае какво не сме преживели, но е много обстойна при прегледите, работното й време е всеки ден от 9.00 до 19.30, обажда се след ваксина да попита как сме, и това някак си ме обнадеждава...

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ох...и ние бяхме при Азади, но тя предписва атибиотици малко хаотично..имай го предвид....
освен това на всяко домашно посещение взима по 10лв, прои положение, че трябва да отиде някой да я вземе от тях.....

# 5
  • Мнения: 76
много благодаря за това, което ми казваш. Тогава и аз трябва да се ориентирем при някой друг. Успех!

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
и на вас успех:)) днес чух добри думи за Мариана Иванова...
Бях се ориентирала към Ламбев...но той отказа да ми даде направление за ортопед....не билозадължителен преглед, а по преценка на личния лекар.....което май не е много вярно...

# 7
  • Мнения: 76
Благодаря!
Азади официално ни записа при този Ламбев - още не съм разбрала напълно каква е историята, но официално той е лекарят на бебо, а тя до сега го гледа и ваксинира?! Аз не съм му виждала очите и не мога да преценя какъв е, но какво му коства да даде едно направление за ортопед?! От мои колеги с по-голямо детенце знам, че този преглед е задължителен в чужбина и пожелателен в милата ни родина. Имам и координатите на светило в тази област, но без направление прегледът и лекцията му струват 20 лв...

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В поликлиниката работи д-р Евелин Хайвазов...навремето Азади ни беше дала направление за преглед при него...

Мисля пак при него да отидем...има си апаратура....изглеждаше ОК:)

Иначе..з.а историята Ламбев - Азади....тя май няма права на личен лекар и затова така правят. Аз си взех навремето картона от нея и наскоро, като дойде време за поли...едикаква си ваксинация...Ламбев ни се обади, защото не намерил картона в дадените му от Азади...

Тогава ми направи много добро впечатление, но това с направлението, което не иска да ни даде много ме учуди.
И ми препоръча да мажа Диана с преварен зехтин...Simple Smile но аз му казах, че ще я мажа с Бюбхен и туй то:)

Иначе .... де да знам, готин е... По принцип, щом сте записани при него, може да го викаш за нощни посещения, той сам каза, че при такива случаи е по-добре на него да се обаждаме, а не на Азади.

# 9
  • Мнения: 76
Привет! Пак съм аз. Тази сутрин ходих на разходка с една съвсем нова мама - моя съседка и се поинтересувах кой е лекарят, който са си избрали, защото и на нея бях казала за д-р Азади. Ето каква е информацията от нея. Нейната свекърва била приятелка на управителката/или може би директорката - не знам как се казва/ на 25 п-ка и тя без да се замисли е посочила д-р Иванов - мъж.  Той имал 12 години стаж в педиатричната клиника и ако случайно не бил компетентен по даден въпрос, поне знаел при кого да те изпрати. Катя вече го е викала, защото 20 дневното й бебенце получило запек и той дошъл почти веднага, направил й страхотно впечатление като компетенция, не взел никакви пари и ги приканил да звънят, и да не се притесняват.
Ако още не си решила въпроса с педиатъра, може да посъбереш още информация за този лекар. То човек не знае от къде ще излезе заяк...

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
мерси:)
я направо да даде телефона му тази твоя приателка:))

# 11
  • Мнения: 76
ОК, само да мине 16.00, че да не ме е срам да звъня.
Хубав ден!

# 12
  • Мнения: 76
телефоните на д-р Иванов са:
0888 903 908 и дом.: 8662885.
Успех!  Grinning

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
мерси:)

Общи условия

Активация на акаунт